نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کاسکوی جدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16511

4 کاسکوی جدید

سلام دوستان،من 3 روز پیش یه کاسکو جدید آوردم خونه، حدود سه سالشه، بعد از خرید به دکتر نشون دادمش و از سلامتش مطمئن شدم، فروشنده گفته دو سه کلمه حرف می زنه، ولی خب ما که چیزی ندیدیم، ولی رامه، از همون روز اول از قفس آوردمش بیرون، میره رو قفسش می شینه یا خیلی اوقات هم درجا بال می زنه، قار نمی کشه،خیلی اوقات که زیاد بهش نزدیک می شم، خودش رو باد می کنه، ولی در کل خیلی آرومه(بر عکس کاسکوی قبلیم که انقدر جیغ می زد مخ همه رو سالاد می کرد) در روز شاید چند بار سوت و جیغ بزنه، حالا سوال من اینه که این رفتار طبیعی هست؟ و اینکه دیروز که این غذاهای بسته بندی شده ی kiki رو تو ظرفش ریختم،نوکش رو می کرد تو ظرف غذا و همه ی غذا رو به هم می زد و می ریخت بیرون، ولی تخمه رو می خوره،دلیل این حرکتش چیه؟ و در آخر اینم بگم که این شازده از دست تخمه رو میگیره و پرت می کنه اون طرف و نمیذاره بهش دست بزنم(البته به نوکش می تونم دست بزنم)، دلیل اصلی اینکه پرنده قبلیم رو فروختم و اینو گرفتم هم این بود که اون تو خونه فقط با من خوب بود و از بقیه می ترسید(حتی قار هم می کشید واسه بقیه) با توجه به توضیحاتی که دادم به نظرتون این هم مثل پرنده قبلیم ترسو تشریف داره یا نه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط alin591 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من 3 روز پیش یه کاسکو جدید آوردم خونه، حدود سه سالشه، بعد از خرید به دکتر نشون دادمش و از سلامتش مطمئن شدم، فروشنده گفته دو سه کلمه حرف می زنه، ولی خب ما که چیزی ندیدیم، ولی رامه، از همون روز اول از قفس آوردمش بیرون، میره رو قفسش می شینه یا خیلی اوقات هم درجا بال می زنه، قار نمی کشه،خیلی اوقات که زیاد بهش نزدیک می شم، خودش رو باد می کنه، ولی در کل خیلی آرومه(بر عکس کاسکوی قبلیم که انقدر جیغ می زد مخ همه رو سالاد می کرد) در روز شاید چند بار سوت و جیغ بزنه، حالا سوال من اینه که این رفتار طبیعی هست؟ و اینکه دیروز که این غذاهای بسته بندی شده ی kiki رو تو ظرفش ریختم،نوکش رو می کرد تو ظرف غذا و همه ی غذا رو به هم می زد و می ریخت بیرون، ولی تخمه رو می خوره،دلیل این حرکتش چیه؟ و در آخر اینم بگم که این شازده از دست تخمه رو میگیره و پرت می کنه اون طرف و نمیذاره بهش دست بزنم(البته به نوکش می تونم دست بزنم)، دلیل اصلی اینکه پرنده قبلیم رو فروختم و اینو گرفتم هم این بود که اون تو خونه فقط با من خوب بود و از بقیه می ترسید(حتی قار هم می کشید واسه بقیه) با توجه به توضیحاتی که دادم به نظرتون این هم مثل پرنده قبلیم ترسو تشریف داره یا نه؟
    سلام .
    برای مطرح کردن این سوالات تاپیک جداگونه نیاز نبود و باید توی بخش پرسش و پاسخ کاسکو مطرح میکردین . برای معرفی پرنده هم به بخش معرفی مراجعه کنید .
    تمام حرکات کاسکو شما طبیعی هست . یکم طول میکشه هم بهتون عادت کنه و هم اون کلماتی که بلده رو بگه نگران نباشید . علت پف کردنش هم ترس هست که بعد از یه مدت درست میشه فقط طبق برنامه مشخص بیرون بیاریدش که بد عادت نشه و روزی نهایتا 1 ساعت بیرون باشه کافیه . علت بهم زدن غذای kiki هم اینه به تخمه بیشتر از اون علاقه داره و بهم میزنه تا تخمه هاشو پیدا کنه . اینجور موقع ها باید غذا های مکمل رو با تخمه مخلوط کنید و روزی یکبار اون هم شبا به میزان کم در اختیارش بذارید و بقیه غذاییش رو با میوه و سبزیجات و غذا های مجاز پر کنید .
    همه کاسکو ها ترسو هستند ولی باید یه مدت بگذره تا ببینیم رفتارش اروم و خوب میشه یا خیر فعلا برای تصمیم گیری خیلی زوده و نیاز به زمان حدود یک هفته الی یک ماه هست .
    درباره کاسکو مطالعه کنید و علمتون رو بالا ببرید تا بدونید چیکار کنید باهاش .
    ادامه سوال و جواب هارو در این تاپیک ادامه بدین :: http://www.parsipet.ir/thread10936-515.html#post216668
    و ترجیحا بیشتر صفحاتش رو مطالعه کنید
    موفق باشید

برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

.....................

.....................

.....................

.....................

.....................
    ویرایش توسط vestlaif : 8th September 2014 در ساعت 01:37 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)