صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    سلام دوست عزیزقبل از هر چیز بهتون تبریک میگم و باید بگم که استارت یک کار بسیار سخت هست ، چه برسه به سالن پرورش ماهی که کار پر مشغله ایی هم هستاز الان به فکر گرمایش سالنت برای زمستان باش چون یک بخاری اصلا جوابگو نخواهد بود و برای سرپوش تانکها هم از طلق میتونی استفاده بکنی ، هم سبکه هم کم خطر ...در آخر هم آرزوی موفقیت روز افزون برای شما ، از خداوند خواستارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و فلاور
    شماره عضویت
    14436
    من واسه سرپوش تانکام از این نوع طلقا استفاده میکنم هم سبکه هم مقاوم ونشکن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    بّا سلام
    تبریک عرض میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشید
    لطفا در صورت امکان در مورد محل (ساختمان) هم توضیح می فرمایید ؟ امتیاز آب؟ آب چاه ؟ برق سه فاز یا تک فاز؟
    طبقه اول ساختمانه ؟ یا زیر زمین ؟ از پنجره ها این طور متوجه میشم که در طبقه اول است ؟

------------------
    در تصاویر در بالای هر تانک یک تشت آب وجود داره. اونا رو به عنوان تاپ فیلتر استفاده می کنید ؟ میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟

--------------------------------

پایه ها رو به چه نوع قوطی ساختید؟ میشه لطفا هزینه ساخت اش رو هم بفرمایید؟

-------------

برای دپوی آب چیکار کرددید داداشم؟

-----------------------
    موفق باشید / انشا الله که همیشه ماهی های خوب روانه بازار کنید

یا علی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12284
    نقل قول نوشته اصلی توسط karo66 نمایش پست ها
    من واسه سرپوش تانکام از این نوع طلقا استفاده میکنم هم سبکه هم مقاوم ونشکن
    مرسی دوست عزیزم.چیز جالبیه.امروز میرم ببینم پیدا میکنم یا نه .تشکر که زحمت کشیدید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    بّا سلام
    تبریک عرض میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشید
    لطفا در صورت امکان در مورد محل (ساختمان) هم توضیح می فرمایید ؟ امتیاز آب؟ آب چاه ؟ برق سه فاز یا تک فاز؟
    طبقه اول ساختمانه ؟ یا زیر زمین ؟ از پنجره ها این طور متوجه میشم که در طبقه اول است ؟

------------------
    در تصاویر در بالای هر تانک یک تشت آب وجود داره. اونا رو به عنوان تاپ فیلتر استفاده می کنید ؟ میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟

--------------------------------

پایه ها رو به چه نوع قوطی ساختید؟ میشه لطفا هزینه ساخت اش رو هم بفرمایید؟

-------------

برای دپوی آب چیکار کرددید داداشم؟

-----------------------
    موفق باشید / انشا الله که همیشه ماهی های خوب روانه بازار کنید

یا علی
    سلام.مرسی دوست گرامی.
    آب رو که آب معمولی هست و برق هم تک فازه .در کل مصرف برق زیادی ندارم حدودا ماهی 40 برای برق هزینه میشه .البته اینجا همه هزینه ها روستایی حساب میشه .
    محل هم یک خونه حدودا 240 متری هست که 3 تا اتاق مناسب داره و البته از همه فضا ها حتی آشپزخانه و انباری های حیاط و زیرزمین استفاده کردم .
    تشت ها تاپ فیلتره که بیوبال و سرامیک و اسکاچ توش استفاده شده و خیلی خوب جواب داده.
    قوطی 3در 3 اسفاده کردم که برج 2 حدودا 1.600 پول قوطی ها شد و جوشکاریش حدودا 350 شد و رنگ و ضد زنگ رو خودم با کمک دوستان انجام دادم که 3 روز طول کشید.هر تانک بزرگ 250 لیتر فول که باشه آب میگیره.نرمال 200 لیتر آب میکنم و قوطی بخوبی تا الان مقاومت داشته .شیشه ها هم بغل و کف 10 میله و جلو ها 8 میل و بعضیا کلا 10 میله چون 8 پیدا نکردم.حدودا 4م پول شیشه و چسب شد که کاسپین استفاده کردم.
    دپوی آب تصفیه از مخزن 200 لیتری استفاده شده که بعدش وارد یک حوض 1500 لیتری میشه که اونجا با آب شهر مخلوط و توسط واتر پمپ بزرگ و لوله 4 آب رو به تانک ها دستی انتقال میدم.برای سیفون تانک بزرگا هم همون شلنگ 4 استفاده میکنم.
    tds tape water اینجا 630 هست و ph 8.5 که البته سختی موقتش زیاده که تو مخزن دپو با اکسیژن دهی ته نشین میشه .
    tds دستگاه تصفه هم 20 و ph حدودا 6 هست که میشه نتیجه گرفت آب استفاده شده در اینجا آب چاه هست .البته اگه ph سنج تترا قطره ای درست نشون داده باشه .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    سلام
    ممنون
    ایشا الله همیشه موفق باشی/
    داداش یک عکس از اسکاچ ها می ذارید؟ (چه نوع اسکاچی؟)برای همه ماهی ها از سرامیک استفاده می کنید؟
    ببخشین فضولی نباشه ، اما صرف می کنه از سرامیک استفاده کنید؟ چون طول عمرش شش ماهه سرامیک ها
    خیلی محبت کردید که جواب سوالام رو دادید
    مرسی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5369

خرید ماهی

سلام آقا خسته نباشید من تهران مغازه آکواریوم فروشی دارم ماهی با قیمت مناسب روی تعداد چی دارید بتوانیم با هم کار کنیم ممنون شماره من 09124588195 حسن اگر ایگوآنا خواستید هم من در خدمت هستم ممنون و متشکرم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12284
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    ایشا الله همیشه موفق باشی/
    داداش یک عکس از اسکاچ ها می ذارید؟ (چه نوع اسکاچی؟)برای همه ماهی ها از سرامیک استفاده می کنید؟
    ببخشین فضولی نباشه ، اما صرف می کنه از سرامیک استفاده کنید؟ چون طول عمرش شش ماهه سرامیک ها
    خیلی محبت کردید که جواب سوالام رو دادید
    مرسی

اسکاچ ساده رنگی که برا ظرف شستن استفاده میشه .هفته ای یکبار اسکاچ ها چلونده میشه ./سرامیک و بیوبال و قطعات پلاستیکی خلل و فرج دار در هر شرایطی برای باکتری سازی مفیده .درسته کاراییش کم میشه اما بازم کار میکنه .
    خواهش میکنم عزیزم .وظیفمه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    16539
    خیلی عالی و زیبا بود اگه شماره تماس میزاشتی خیلی عالی بود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    16966
    باسلام.... كاربر بي تجربه اي در زمينهي پرورش ماهيان هستم...... ميخواستم بدانم ان ظرف پلاستيكي كه شما بيرون حيات خود گذاشتيد چيست البته با عرض پوزش ...............ممنون يا علي

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12284
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirshaker نمایش پست ها
    باسلام.... كاربر بي تجربه اي در زمينهي پرورش ماهيان هستم...... ميخواستم بدانم ان ظرف پلاستيكي كه شما بيرون حيات خود گذاشتيد چيست البته با عرض پوزش ...............ممنون يا علي
    سلام.اون بشکه پلاستیکیه فیلتر حوض هست که دست سازه و کار دومش تولید تخم مگس و کرم قرمز برای لاروها هست .توش پر از فیلتر زیر شنیه که پر میشه از کرم قرمز .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)