صفحه 68 از 70 نخستنخست ... 1849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 692
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29490
    در زمان کرونا من در خانه ماندم وپدرم پیشنهاد داد که مرغ مینا بخرم من از مینا میترسم ولی میخوام دستی شه جواب دید راستی از مرغ مینا کرونا نمی یاد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29504
    سلام مرغ مینا من یه خورده پرهای سرش ریخته و داره کچل میشه لطفا کمکم کنین درمانش کنم.باید چیکار کنم

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhane555 نمایش پست ها
    سلام مرغ مینا من یه خورده پرهای سرش ریخته و داره کچل میشه لطفا کمکم کنین درمانش کنم.باید چیکار کنم
    سلام
    اگر فقط پرهای روی سرش هست احتمالا از کمبود ویتامین «D» میتونه باشه و بهترین روش درمان و پیشگیری استفاده از روغن بادام به مقدار بسیار کم (یک قطره) روی سر پرنده بریزید و کمی ماساژ بدید و حتما باید در روز از نور آفتاب غیر مستقیم ساعت 8 تا 11 صبح برای پرنده در نظر گرفته بشود
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    29525
    سلام مرغ مینا من ۱ ماهشه بعد گلو ش به خس خس افتاده و همش عطسه می‌کنه و خواب آلود هم شده می خواستم بپرسم چیکار باید بکنم سریع تر خوب شه ؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29504
    ممنون از جوابتون.مینای من علاوه بر پرهای سرش پرهای دمش هم داره میریزه ممکنه به خاطر پرریزی باشه و خودش بعدا در بیاد و اینکه دوران پرریزیش چقدر طول میکشه؟و اینم بگم که یه مقدار رنگ پاهاش داره تغییر میکنه به نظر شما مشکلش چیه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29504
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اگر فقط پرهای روی سرش هست احتمالا از کمبود ویتامین «D» میتونه باشه و بهترین روش درمان و پیشگیری استفاده از روغن بادام به مقدار بسیار کم (یک قطره) روی سر پرنده بریزید و کمی ماساژ بدید و حتما باید در روز از نور آفتاب غیر مستقیم ساعت 8 تا 11 صبح برای پرنده در نظر گرفته بشود
    ممنون از جوابتون.مینای من علاوه بر پرهای سرش پرهای دمش هم داره میریزه ممکنه به خاطر پرریزی باشه و خودش بعدا در بیاد؟و اینکه دوران پرریزیش چقدر طول میکشه؟و اینم بگم که یه مقدار رنگ پاهاش داره تغییر میکنه به نظر شما مشکلش چیه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29591
    سلام
    مینای من یک دفعه شروع کرده به شدت به‌پاش نوک زده و خیلی شدید زخمش کرده چی کارش کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29593
    سلام مرغ مینای من یکسالشه و حرف میزنه امروز یه ماشین زد بهش اولش حالش بد بود ولی بعد بهتر شد ولی کلا ساکت شده لطفا راهنمایی کنید باید چکارش کنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29582
    ترسیده با نوازش و دادن غذا هایی که دوست داره در جایی که دوست داری نگهش دارید و خوب مراقبت کنید آب زیاد بدید کاری که دوس نداره نکنید و مدام باهاش حرف بزنین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    29582
    من یک جوجه مینا دو هفته رو از لونش برداشتم بعد یک هفته از دست غذا میخوره و الان 1 ماه و نیمشه چجوری حرف زدن یادش بدم و غیر از دونه پارس چی بدم بهش؟ تازه داره پریدن یاد میگیره و مادس اگه ببرمش بیرون از دستم فرار میکنه و دیگه نمیاد جواب بدید لطفا!

صفحه 68 از 70 نخستنخست ... 1849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)