صفحه 63 از 70 نخستنخست ... 13444546474849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 692
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط soori2006 نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنماییتون
    این عکس چشمش هست که از دیروز ورم کرده و قرمز شده بنظرتون به چه علته؟ و نیاز به دامپزشک داره؟
    سلام
    نمیشه دقیق گفت ولی خوشبختانه مشکل خاصی نیست و چشم پرنده آسیب ندیده با این حال اگر به دامپزشکی مراجعه کنید بهتر هستش .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام پر های پشت سر مینای من یکم کچل و شاخ شاخ شده !
    به نظرتون مشکلی داره؟لازمه ببرمش پیش دامپزشک؟
    دوره پر ریزیش هم فکر کنم تموم شده چون ی مدت پر های بلند ترش ریخت و جایگزین شد
    عکسش

http://s8.picofile.com/file/83741157...062AAC7DE.jpeg

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی وبلفی نمایش پست ها
    سلام پر های پشت سر مینای من یکم کچل و شاخ شاخ شده !
    به نظرتون مشکلی داره؟لازمه ببرمش پیش دامپزشک؟
    دوره پر ریزیش هم فکر کنم تموم شده چون ی مدت پر های بلند ترش ریخت و جایگزین شد
    عکسش

http://s8.picofile.com/file/83741157...062AAC7DE.jpeg
    سلام ، نیاز به دامپزشک نیست
    به نظر هنوز بطور کامل پرهای روی سرش در نیآمده .
    میتونید از روغن بادام به اندازه یک قطره به روی سر پرنده بریزید و کمی ماساژ بدید سر پرنده رو و سعی کنید از نور غیر مستقیم خورشید در روز استفاده کنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    28345
    سلام من مینام فرار کرد و رفت امروز یکی دیگه خریدم کنار نوکش و روی شست پاش یه دونه سیاه زده؟؟این بیماری حاده آیا؟واگیر دار نیست اعضای خونواده بگیرن؟؟
    یکمم بی جوون پر میزنه حالا نمیدونم بچس یا نه لاغرم شده وگرنه فیدل خودم انقد بهش رسیده بودم چاق و تپل مپل بود میشه راهنمایم کنین خیلی ذهنم درگیر این دونه هاس

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط فیدلو نمایش پست ها
    سلام من مینام فرار کرد و رفت امروز یکی دیگه خریدم کنار نوکش و روی شست پاش یه دونه سیاه زده؟؟این بیماری حاده آیا؟واگیر دار نیست اعضای خونواده بگیرن؟؟
    یکمم بی جوون پر میزنه حالا نمیدونم بچس یا نه لاغرم شده وگرنه فیدل خودم انقد بهش رسیده بودم چاق و تپل مپل بود میشه راهنمایم کنین خیلی ذهنم درگیر این دونه هاس
    سلام
    از پا و نوک مرغ مینا اگر امکانش هست عکس اینجا قرار بدید
    دلایل زیادی میتونه باعث کم جونی پرنده باشه ولی با رسیدگی و غذایی مناسب خوب خواهد شد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    28547
    سلام مینای من زیرشکمش باد کرده دکتر گفت و رم روده داره داروندادچیکارش کنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    28547

و رم روده مینا

سلام دوستان مینامن زیرشکمش باد کرده دکتر گفت و رم روده د ارونداره چیکارش کنم

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط جواد123 نمایش پست ها
    سلام دوستان مینامن زیرشکمش باد کرده دکتر گفت و رم روده د ارونداره چیکارش کنم
    سلام
    دکتر دامپزشک اگر گفتند ورم روده است صد در 100 خودشون هم داروی مناسب رو تجویز میکنند .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    28689
    با عرض سلام ما یک مرغ مینا داریم که توسط یه صاحب خیلی بد نگه داری شده بوده تمام بال و دم این پرنده قیچی شده و کف پاش مشکل داره و صافه.جدیدا داری یه مشکلی شده یه موقه هایی دهنش بوی سیر میده و دستشویی خیلی سخت انجام میده به حدی که اندازه یه وجب میاد هی عقب عقب تا دستشویی کنه بعد از دستشویی باسنش هی تشکون می خوره چه شکمش سفت کار کنه چه سفت کار کنه .پاهاشم ضعیف هستش و رو میله وای نمی ایسته .چند دفعه هم از رومیله افتاده پاهاش خوش شده .رون پاهاش قشنگ پیدا هست و قرمزه .میشه کمک کنید .من چیکار باید انجام بدم.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط شبنم۱۲ نمایش پست ها
    با عرض سلام ما یک مرغ مینا داریم که توسط یه صاحب خیلی بد نگه داری شده بوده تمام بال و دم این پرنده قیچی شده و کف پاش مشکل داره و صافه.جدیدا داری یه مشکلی شده یه موقه هایی دهنش بوی سیر میده و دستشویی خیلی سخت انجام میده به حدی که اندازه یه وجب میاد هی عقب عقب تا دستشویی کنه بعد از دستشویی باسنش هی تشکون می خوره چه شکمش سفت کار کنه چه سفت کار کنه .پاهاشم ضعیف هستش و رو میله وای نمی ایسته .چند دفعه هم از رومیله افتاده پاهاش خوش شده .رون پاهاش قشنگ پیدا هست و قرمزه .میشه کمک کنید .من چیکار باید انجام بدم.
    سلام
    اگر پرهای مرغ مینا هنوز بصورت کوتاه هست میتونید روزی دوتا از اونها رو بکشید تا پرهای نو جایگزین اونها بشه و در این مدت از غذایی مناسب هم استفاده کنید ، ضعف و بی حالی ، لاغر شدن اندام پای پرنده همه به تغذیه پرنده مربوط میشه و این علائم نشان دهنده غذایی نامناسب و ضعیف هستش و در این مواقع باکتریهای بیماری زا بهتر و زودتر میتونند به بدن پرنده راه پیدا کنند از قبیل انگل روده ای و ویروس های و باکتریهای دیگه برای درمان مدفوع پرنده بهتره با دامپزشک مشاوره کنید تا داروی مناسب رو تجویز کنه

صفحه 63 از 70 نخستنخست ... 13444546474849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)