تشکر تشکر:  440
لایک لایک:  400
مخالفت مخالفت:  1
صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152
نمایش نتایج: از 511 به 512 از 512
    کاربر ساده

تخصص
    ---
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    میانگین پست در روز
    0.82
    تعداد ارسال ها
    30
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اگر این رفتارها در مسیر درست هدایت بشه ، بله میگذره.
    سلام باید چیکار کرد که در مسیر درست هدایت بشه؟
    یک سوال دیگه شما گفتین هیجاناتش رو کنترل نکنم و اگر آموزش نبینه سر کش میشه حالا من باید چطوری هیجاناتش رو کنترل کنم و چطوری آموزشش بدم؟میشه برام توضیع بدین؟
    سوال سوم:لطفا این سوال رو جوا جواب بدین⬅دم مینای من کمی زشت شده فکر کنم به خاطر اینکه خودشو به قفس میزنه هست الان من دمش رو بچینم ن خودش درست میشه؟

تیم مدیریت کل انجمن

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    میانگین پست در روز
    6.20
    تعداد ارسال ها
    3,952
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ho3ein3939 نمایش پست ها
    سلام باید چیکار کرد که در مسیر درست هدایت بشه؟
    یک سوال دیگه شما گفتین هیجاناتش رو کنترل نکنم و اگر آموزش نبینه سر کش میشه حالا من باید چطوری هیجاناتش رو کنترل کنم و چطوری آموزشش بدم؟میشه برام توضیع بدین؟
    سوال سوم:لطفا این سوال رو جوا جواب بدین⬅دم مینای من کمی زشت شده فکر کنم به خاطر اینکه خودشو به قفس میزنه هست الان من دمش رو بچینم ن خودش درست میشه؟
    سلام. يعني اگر كار اشتباهي ميكنه ، تنبيهش نكنيد چون نتيجه عكس ميده . از همين حالا حرف زدن رو بهش اموزش بديد ، حتي اگر توجهي نداره ، بصورت پراكنده ٢-٣ كلمه رو انتخاب كنيد و طي يكهفته موقع غذا خوردن و بازي با هر زماني كه ميتونيد باهاش ارتباط برقرار كنيد ، ياد بديد. با يك لحن و يك صدا . بستر رو براي شيطنتش فراهم نكنيد كه خرابكاريو ياد بگيره . اجازه بديد ازاد باشه ولي كنترل شده . مثلا وسايل خطرناك رو از دم دستش برداريد . وسيله هاي بازي بي خطر كه براي پرندگان در پت شاپ عرضه ميشه تهيه كنيد . با سرگرم كردنش از طريق اين وسايل ، ميتونيد توجهش و ذهنشو به اموزش متمركز كنيد . يعني تمركز و دقت كردن رو ازين طريق ياد ميگيره و بستر خوبي براي اموزش ، فراهم ميشه .

براي دوست ديگرمون هم گفته شد ، مبحث مفصله و هر كسي از يك شيوه اي براي اموزش استفاده ميكنه . همه ميناها رفتار و واكنشهاي يكسان ندارن ، بنابراين نميتونيم از يك مبحث اموزشي واحد پيروي كنيم. هر حيواني ، رفتار منحصر به فرد داره كه صاحبش با توجه به خلق و خو و رفتارش ميتونه شروع به اموزش و تربيتش كنه .

پستها و تاپيكهاي متعددي در انجمن هست كه تجربه افراد مختلف رو در اين زمينه ثبت كرده . با دقت و حوصله بخونيد و از تجربياتشون استفاده كنيد.

صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)