صفحه 45 از 70 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 692
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن ویسی نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    ی مینا گرفتم حدود یکی دوماه اولاش موقه غذا دادن دهنشو باز میکرد کلی سر و صدا را مینداخت خیلی بازیگوش بود.یکم پراشو با پنبه تمیز کردم فرداش دیگ صداش در نمیومد رفته رفته کسل تر شد و کم جنب و جوش پراش آویزون نیست مدفوعشم خوب معمولیه بردمش پیش دامپزشک گفت یه سرماخوردگی سادس خوب میشه یکی دوتا دارو داد ک بهش بدم بعد از سه روز مصرف دارو ی دفع دیدم مینا نفسش بالا نمیاد از حال رفت دو سری اینطوری شد یکم کمرشو ماساژ دادم خوب شد مدفوعشم معمولیه پراش آویزون نیست فقط ضعیف شده خیلی لاغر اشتهاشم خوبه از اساتید محترم خواهش میکنم جواب منو بدید خیلی نگرانشم خیلی ضعیف شده منتظر جوابتون هستم فقط زودتر دمتون گرم�������������� ���
    سلام. با وجودی که دکتر مراجعه کردید و باز هم مشکلش برطرف نشده ، پیشنهاد میکنم کلینیک دیگه ای که متخصص طیور باشن تشریف ببرید.

چه داروهایی خورده که حالش بد شده؟

تغذیه اش چیه؟

پرهای زیر شکمو کنار بزنید اگر برامدگی در یک طرف شکم یا زیر جناغ سینه هست عکس بزارید

با پنبه مرطوب تمیزش کردید؟

علائمی که نشون بده سرماخورده ، مثل ابریزش بینی . عطسه ، ترشحات چشمی ، گرفتگی صدا. تنگی نفس یا لرزش داره ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.ftmn نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من یک جوجه مینا دارم که ۱۰ روزش اشتهاش خوبه وقتی گرسنش میشه سروحاله دهن باز میکنه ولی به محذ اینکه سیر میشه کزو خسته میشه و استراحت میکنه بعضی وقت ها هم خیلی کم عطسه میزنه ولی در کل بازیگوش نیست ایا چون بچست اینجوریه یا مریضه اگه مریضه چیکار کنم خوب بشه ممنون میشم کمکم کنید
    سلام. ممنون

چه سرلاکی میخوره؟

بیشتر چه زمانی عطسه میکنه ؟ موقع غذا ؟

در چه دمایی نگهداری میشه؟

کارتن یا فضایی که نگهش میدارید ، پوشش گرمی داره؟

گردو خاک در محیط نیست؟

اسهال یا گرفتگی بینی هم داره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607

7

با سلام و خسته نباشید. یک سوال داشتم ما قراره توی ایام تعطیلات مسافرت بریم و مجبور هستیم مرغ مینا را همراه خودمون ببریم باید چیکار کنم که مرغ مینام توی راه دچار بیماری نشه؟ مسافتمون هم حدودا ۳ساعت نیم راه هست ؟(چون من تحقیق کردم و فهمیدم تغییر دما برای مرغ مینا بده و ممکنه دچار بیماری بشه) راهنماییم کنید و بگید باید چه چیز هایی رو رعایت کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ho3ein3939 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید. یک سوال داشتم ما قراره توی ایام تعطیلات مسافرت بریم و مجبور هستیم مرغ مینا را همراه خودمون ببریم باید چیکار کنم که مرغ مینام توی راه دچار بیماری نشه؟ مسافتمون هم حدودا ۳ساعت نیم راه هست ؟(چون من تحقیق کردم و فهمیدم تغییر دما برای مرغ مینا بده و ممکنه دچار بیماری بشه) راهنماییم کنید و بگید باید چه چیز هایی رو رعایت کنم؟
    سلام

ميناتون هنوز خيلي كوچيكه براي مسافرت بردن . مسئله دما هم كه مطرح نباشه ، استرس جابجايي و حركت ماشين ، براش خوب نيست. نميتونيد به كسي بسپاريدش؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607

5

اخه ما کسی رو نداریم فامیلامون شهر های دیگن و اینکه فقط ما و پدر بزرگم توی اصفهان هستیم.الان مجبورم ببرم باید چه اقداماتی رو انجام بدم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607

7

نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام

ميناتون هنوز خيلي كوچيكه براي مسافرت بردن . مسئله دما هم كه مطرح نباشه ، استرس جابجايي و حركت ماشين ، براش خوب نيست. نميتونيد به كسي بسپاريدش؟
    اخه ما کسی رو نداریم فامیلامون شهر های دیگن و اینکه فقط ما و پدر بزرگم توی اصفهان هستیم.الان مجبورم ببرم باید چه اقداماتی رو انجام بدم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    چرا جواب نمیدید؟اصلا فعال نیستین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بله؟؟؟!! واقعا ؟؟؟ شاید بخاطر زمان کوتاه در پاسخگويی ، توقعات بالا رفته!
    با قفس اگر میبرید ، کف اونو با لایه ضخیمی از کاغذ بپوشونید . نیهای نشیمن و ظرف اب رو بردارید در طول حرکت که کف قفس بشینه و بتونه تعادلشو حفظ کنه. هر نیمساعت توقف کنید ، اب بخوره. ( اگر خیلی جوجه نیست ) سرلاک جای گرم نباشه.

مقابل پنجره باز یا کولر ماشین قرار نگیره. پارچه نازکی هم روی قفس بکشید که استرسش کمتر بشه. مراقب باشید اکسیژن بهش برسه. حرکتهای مداوم ماشین هم که قابل کنترل نیست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا .سهره.فنچ
    شماره عضویت
    24649
    داخل کارتن بزار .
    اگه منطقه ای ک میری تعقیر دمای زیادی داشت داخل همون کارتن بزار بمونه و بیرون نیاد درمانش هم قطع نکن دارو هاشو ببر

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    http://uupload.ir/files/0g0_۲۰۱۸۰۵۲۹_۱۶۴۷۱۴.jpg عکس از بالا
    http://uupload.ir/files/v1oh_۲۰۱۸۰۵۲۹_۱۶۵۵۳۷.jpg از رو به رو

لطفا بگین در حال حاظر وضعیتش خوبه ؟
    الان حدود۴روز شربت اموکسی کلاو بهش دادم عالی شده عطسه نمیکنه، دیگه نمیخوابه، ولی از نظر من هنوز پفش نخوابیده حتی یکی نفر که میناش دقیقا مثل من بود بهم گفت ضعیف شده و حتی اون بهم شربت رو معرفی کرد و من هم استفاده کردم ولی اون هم از مولتی ویتامین استفاده میکنه وهم از اموکسی کلاو و میناش عالی شده ولی من فقط،از شربت اموکسی کلاو استفاده میکنم همه چیش خوب شده غیر از پفش
    به نظر شما من هم از مولتی ویتامین استفاده کنم اگه جوابتون بله هست بهم بگین از چه نوع مولتی ویتامین استفاده کنم؟
    http://uupload.ir/files/bt9e_۲۰۱۸۰۵۲۹_۱۷۰۸۳۳.jpg
    http://uupload.ir/files/mlgl_۲۰۱۸۰۵۲۹_۱۷۰۸۲۲.jpg

صفحه 45 از 70 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)