صفحه 38 از 70 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 692
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    24611

پرسش و پاسخ درباره مرغ مینا

سلام نه ترشح نداره فقط سیاهی خون قبل روش مونده و دمای بدنش بالا نیس و سه روز دارو دادم و دوروزه الان دارو استفاده نمیکنه الان بهتر از روزای قبله ولی بازم یه تایمی کف قفس میشینه و یه دوماه دیگه به سالش میشه و ضربه شدید بوده چون محکم خورده به میز من نتونستم عکس بفرستم تنظیمات خاصی داره؟ممکنه جای دیگه عکسو ارسال کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساراا نمایش پست ها
    سلام نه ترشح نداره فقط سیاهی خون قبل روش مونده و دمای بدنش بالا نیس و سه روز دارو دادم و دوروزه الان دارو استفاده نمیکنه الان بهتر از روزای قبله ولی بازم یه تایمی کف قفس میشینه و یه دوماه دیگه به سالش میشه و ضربه شدید بوده چون محکم خورده به میز من نتونستم عکس بفرستم تنظیمات خاصی داره؟ممکنه جای دیگه عکسو ارسال کنم؟
    سلام. هر سایتی که مدنظر دارید اپلود کنید . لینکشو اینجا بزارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    با سلام و خسته نباشید .من ی جوجه مینا گرفتم حدود یک ماه نیم سالش هست.
    زمانی که خریدم دوتا قطره بهم داد براش ویطامینش گفت هر روز صبح دوقطره بریز روی غذاش فقط صبح بعد گفت برای وعده های بعدیش روی پلیت مقدار کمی اب بریز
    راستی جوجه من مرغ مینای پاکستان مال ایران نیست ایا خوبه؟ چون بهم گفت مینای پاکستان کشیده تر از مینای ایرانی هست!
    لطفا میشه بهم بگین چطوری برای شما عکس تو سایت بفرستم اخه بلد نیستم فقط اگه میشه با عکس برام بگین.فقط اینو بگم که من عکسم تو سایت نیست من عکسم تو گالری گوشیم هست و نمیدونم چطوری لینکش رو بگیرم
    لطفا ی شماره تماس از خودتون اگه میشه بهم بدین داشته باشم برای مشاوره.باتشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ho3ein3939 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید .من ی جوجه مینا گرفتم حدود یک ماه نیم سالش هست.
    زمانی که خریدم دوتا قطره بهم داد براش ویطامینش گفت هر روز صبح دوقطره بریز روی غذاش فقط صبح بعد گفت برای وعده های بعدیش روی پلیت مقدار کمی اب بریز
    راستی جوجه من مرغ مینای پاکستان مال ایران نیست ایا خوبه؟ چون بهم گفت مینای پاکستان کشیده تر از مینای ایرانی هست!
    لطفا میشه بهم بگین چطوری برای شما عکس تو سایت بفرستم اخه بلد نیستم فقط اگه میشه با عکس برام بگین.فقط اینو بگم که من عکسم تو سایت نیست من عکسم تو گالری گوشیم هست و نمیدونم چطوری لینکش رو بگیرم
    لطفا ی شماره تماس از خودتون اگه میشه بهم بدین داشته باشم برای مشاوره.باتشکر
    سلام ، تشكر ، لطفا همينجا پيگير باشيد

پلت رو هم ميشه كمي مرطوب كرد ولي اونچيزي كه بعنوان پلت خريديد شايد دانه پارس باشه . بسته بندي بود و مارك خاصي داشت يا بصورت فله خريديد؟

اطلاع ندارم چه قطره اي هست . اگر مشخصاتش درج شده ، عكسشو بزاريد .

به لحاظ ارزشي خيلي تفاوتي در اين دو نژاد نيست . گاهي ميناي ايراني هم به اسم پاكستاني به فروش ميره . البته يكسري تفاوتهاي ظاهري دارن .

با سايتهاي مختلف أپلود عكس كه اشنا هستيد ؟ يكي از اون سايتها مثل http://uupload.ir/ رو انتخاب و عكس رو آپلود كنيد . يكي از لينكهايي كه براي آپلود ارائه ميشه رو اينجا كپي كنيد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    با سلام من من غذاش رو بسته بندی گرفتم جلدش هم سبز و روش نوشته غذای ویژه مرغ مینا و عکس مینا روی جلدش هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    با سلام من من غذاش رو بسته بندی گرفتم جلدش هم سبز و روش نوشته غذای ویژه مرغ مینا و عکس مینا روی جلدش هست
    سلام. بسیار خوب. تولید داخلیه. از ترکیباتش عکس بزارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    یا سلام و خسته نباشید .من دیروز که مرغ مینا رو خریدم امروز صبح دیدم که جوجه مینا زمانی که بیدارش میکنم دماغش فت فت میکنه و زمانی که بیدارش میکنم دوباره میگیره میخوابه.فکر کنم سرماخورد یا ن ؟
    اگه بیماری داره بهم بگین و روش بهبودش رو هم بگین (دارو).

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    راستی از دماغش یکبارم حباب اومد بیرون مثل ابریزش بینی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    یا سلام و خسته نباشید .من دیروز که مرغ مینا رو خریدم امروز صبح دیدم که جوجه مینا زمانی که بیدارش میکنم دماغش فت فت میکنه و زمانی که بیدارش میکنم دوباره میگیره میخوابه.فکر کنم سرماخورد یا ن ؟
    اگه بیماری داره بهم بگین و روش بهبودش رو هم بگین (دارو).
    راستی از دماغش یکبارم حباب اومد بیرون مثل ابریزش بینی
    سلام ، عطسه يا اسهال هم داره ؟ غذا ميخوره يا كم اشتها شده ؟ در چه دمايي نگهداريش ميكنيد ؟ هنوز عكسشو نذاشتيد! همينطور داروها رو؟ شايد بيمار به شما فروختن و قطره ها دارو بوده نه مكمل تقويتي .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    با سلام فقط عطسه میکنه اسهال نداره.تغذیش عالیه.در دمای۲۳درجه سانتی گراد نگهداری میکنم.خداروشکر الان بهتره ولی هنوز عطسه رو میکنه.

صفحه 38 از 70 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)