صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali831 نمایش پست ها
    سلام ...من هم کاملا با شما موافقم ....من خودم ده مورد دیدم سگ تریر و شیتزو با کسی درگیر شده و صاحبش نتونسته جلوشو بگیره پس باید نفرات اول این لیست باشند...سایت یو توب هم با کلیپ های که با افتر افکت یا بقیه نرم افزار ها درست میشه رو به راحتی میشه توش اپلود کرد خوب معلو مه که معتبر نیست و نمیشه به فیلماش استناد کرد.. همیشه هم این شایعات عجیب غریب هست که مثلا از دهن فلان سگ بعضی وقتا اتیش در می اد و از این جور حرفا
    دوست گرامی توی کدوم کلیپ از دهن سگ آتیش بیرون اومده؟

سگ تریر و شیتزو دیدید درست اما خواهشا خودت قضاوت کن
    شیتزو روی چه حسابی باید رده ی اول لیست قرار بگیره؟

همسایه ی ما هم یه شیتزو داره که با در و دیوار دعوا داره اما جلوش داد بزنیم فرار میکنه

سگ های کوچیک خیلی دوست دارن درگیر بشن اما خیلی راحت میترسن و در میرن اما پیتبول تا لحظه ای که زنده باشه نه فرار میکنه نه کوتاه میاد

کلیپ هایی که من گفتم بیشترشون رو شبکه های خبری خارجی هم پخش کردن

یک سگ میاد به چندتا آدم حمله میکنه و با گلوله میکشنش یا گلوی یه سگ دیگه رو بدون هیچ دلیلی میگیره کجاش افکت داره؟

این رو ببینید

https://www.youtube.com/watch?v=M-iYiCBz7Uw
    ویرایش توسط StarFish : 4th September 2014 در ساعت 01:58 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11337
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    دوست گرامی توی کدوم کلیپ از دهن سگ آتیش بیرون اومده؟

سگ تریر و شیتزو دیدید درست اما خواهشا خودت قضاوت کن
    شیتزو روی چه حسابی باید رده ی اول لیست قرار بگیره؟

همسایه ی ما هم یه شیتزو داره که با در و دیوار دعوا داره اما جلوش داد بزنیم فرار میکنه

سگ های کوچیک خیلی دوست دارن درگیر بشن اما خیلی راحت میترسن و در میرن اما پیتبول تا لحظه ای که زنده باشه نه فرار میکنه نه کوتاه میاد

کلیپ هایی که من گفتم بیشترشون رو شبکه های خبری خارجی هم پخش کردن

یک سگ میاد به چندتا آدم حمله میکنه و با گلوله میکشنش یا گلوی یه سگ دیگه رو بدون هیچ دلیلی میگیره کجاش افکت داره؟

این رو ببینید

https://www.youtube.com/watch?v=M-iYiCBz7Uw
    عزیز ....من نگفتم که در فیلمی دیدم که شما ادرسشو میخوای خو معلومه که من تو جملم اغراق کردم که از دهن سگ اتیش در میاد دلیلشم وجود شایعات عجیب غریب که با شنیدنش رو کله ی ادم ترب سبزمیشه (با شما نیستما) همون سگ شیتزو اگه جور دیگه ای تربیت بشه میتونه تا دم مرگ در حمله کردن خودش موصر باشه ...در ضمن من که نگفتم پیت خطر ناک نیست که شما فیلم حملش رو میکنید ...مشکل همینه دیگه من میگم نمیشه گفت چون این سگ به شما حمله کرده یا مثلا فیلماشو دیدید که چند نفر رو گاز گرفته این سگ خطرناک ترینه مشکل من با دلیل اوردن شماست که قانع کننده نیست.....حالا فهمیدید به چه دلیلی به شوخی گفتم که پس شیتزو باید نفر اول باشه .......
    ویرایش توسط ali831 : 4th September 2014 در ساعت 02:41 AM دلیل: رفیق ناباب

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    قرار نیست سگی در رده اول قرار بگیره!!!!بنظرم فقط گرگاس یا سگ گرگ هست که خطرناکه
    هیچ سگی ذاتن خطرناک نیس
    خو یکی از صفات قابل انتقال حاصل جفت گیری دوتا سگ جنگ و خشن مسلما توله هایی مستعد پرخاشگریه
    اما اگه دوتا پیت آروم و لوس رو جفت بزنیم توله ها هم ملایم میشن!
    پس این ژن سگ نیس که خشنه،دستکاریه ماست!
    دلیل وجود فیلمها خونخوار بوودن پیت نیس بلکه ریشه اصلی پرورشش برای جنگ بوده به این اسم شناخته شده دیدید تاحال کسی ژرمن رو برای جنگ استفاده کنه?
    پس همینه که روش مانور زیادیه وگرنه دلیل نیست مثلا رونوایلر کمتر از پیت خطرناک باشه (در صورت تربیت غلط)
    لطفا بحث رو با حفظ احترام متقابل ادامه بدید ممنون

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    قرار نیست سگی در رده اول قرار بگیره!!!!بنظرم فقط گرگاس یا سگ گرگ هست که خطرناکه
    هیچ سگی ذاتن خطرناک نیس
    خو یکی از صفات قابل انتقال حاصل جفت گیری دوتا سگ جنگ و خشن مسلما توله هایی مستعد پرخاشگریه
    اما اگه دوتا پیت آروم و لوس رو جفت بزنیم توله ها هم ملایم میشن!
    پس این ژن سگ نیس که خشنه،دستکاریه ماست!
    دلیل وجود فیلمها خونخوار بوودن پیت نیس بلکه ریشه اصلی پرورشش برای جنگ بوده به این اسم شناخته شده دیدید تاحال کسی ژرمن رو برای جنگ استفاده کنه?
    پس همینه که روش مانور زیادیه وگرنه دلیل نیست مثلا رونوایلر کمتر از پیت خطرناک باشه (در صورت تربیت غلط)
    لطفا بحث رو با حفظ احترام متقابل ادامه بدید ممنون
    به اعتقاد این جانب چون تمام سگ ها از نسل گرگ هستن میتونن خطرناک باشن اما همه که مثل هم نیستن
    قبول دارم شیانلو و ژرمن هم میتونن خطر ناک باشن اما قبول ندارم از پیتبول و استافوردشایر بیرحم تر باشن
    معیاری که من از خطرناک بودن سگ دارم با معیار شما و دوستمون فرق داره
    معیار شما تربیت سگه اما معیار من خودخواهی و لجبازی و قدرت فک و آرواره ی سگه به نسبت سایز سر و بدنش و رفتار غیرقابل پپیش بینی سگ و ....هست
    پیتبول و روتوایلر با توجه به سایز بدنشون آرواره ی وحشتناکی دارن
    افغان هاند چندبرابر پیتبول هیکل داره اما...
    من کلی لیست تا حالا دیدم اما لیستی که آقا رامین گذاشته به نظرم از همه کامل تره ولی اگر توش ماستیف تبتی هم بود کامل تر لیست میشد

شما در این صفحه قوانین نگهداری از پیتبول و استافوردشایر و بول تریر رو بخونید

Breed-specific legislation - Wikipedia, the free encyclopedia

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    به اعتقاد این جانب چون تمام سگ ها از نسل گرگ هستن میتونن خطرناک باشن اما همه که مثل هم نیستن
    قبول دارم شیانلو و ژرمن هم میتونن خطر ناک باشن اما قبول ندارم از پیتبول و استافوردشایر بیرحم تر باشن
    معیاری که من از خطرناک بودن سگ دارم با معیار شما و دوستمون فرق داره
    معیار شما تربیت سگه اما معیار من خودخواهی و لجبازی و قدرت فک و آرواره ی سگه به نسبت سایز سر و بدنش و رفتار غیرقابل پپیش بینی سگ و ....هست
    پیتبول و روتوایلر با توجه به سایز بدنشون آرواره ی وحشتناکی دارن
    افغان هاند چندبرابر پیتبول هیکل داره اما...
    من کلی لیست تا حالا دیدم اما لیستی که آقا رامین گذاشته به نظرم از همه کامل تره ولی اگر توش ماستیف تبتی هم بود کامل تر لیست میشد

شما در این صفحه قوانین نگهداری از پیتبول و استافوردشایر و بول تریر رو بخونید

Breed-specific legislation - Wikipedia, the free encyclopedia
    اگه قدرت آرواره سگ و هیکله پس بول ماستیف یا دوگو آرژانتینو قاتل و خونخوارن!!
    هر حیوونی میتونه خطرناک باشه حتی پرندگان اگه درست نگهداری و اصولی تربیت نشن
    برای اطلاعتون هم باید بگم ژن گرگ و سگ جداست و فرق داره اون کروموزوم های یکسانه که باعث جفت گیری میشه و میتونن توله زایا بدن
    پس اینکه چون جدش گرگه خطرناکه کاملا بی اساسه
    راجب قانون هم بله قوانین زیادی وضع شده و میشه اما اجرای همگانی نداره به عنوان مثال حمل سگ تو ماشین خارج از باکس هم ممنوعه!اما آیا رعایت میشه بطور کامل?

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)