همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    احمد جان اون دستگاه ph & orp controller الکترود هم داشت ؟ یا فقط قیمت خود دستگاه بود ؟
    کسی قیمت نمایشگر ph دیجیتال همراه با الکترود رو داره ؟
    رضا جان شما کنترلرتون رو چند گرفتین ؟
    سعید جان برات قیمت کردم با pen امریکایی 360 هزار تومن (150 تومن قیمت pen هاش بود)

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    سعید جان برات قیمت کردم با pen امریکایی 360 هزار تومن (150 تومن قیمت pen هاش بود)
    مارک دستگاه چی بود؟چینی که نیست؟

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    هادی جان البته اسکیمر بدی نیستش و تو فروم های خارجی هم هست ولی خوب خیلی گرون میده اون موقع 1200 بود این به من داد 180 تومن که تو فروم های خارجی 65 تا 70 بود (ولی تو فاکتورش هم ذکر کرده فرانسه ولی ...)آدم جالبی نیستش مخصوصا که اگه قدیمی باشی تو آکواریوم باید اسم فرهاد (وارد کننده )به گوشت خورده باشه این آقا پسر اونه اگه من میدونستم از اول ازش خرید نمیکردم الانم تنها مغازه ای که هیچوقت نمیرم مغازه دریای آبی هستش
    من هم منظورم قیمت بود . جنس هاییbioprp باقیمت جنسهای اکواریوم سیستم میفروشه که خیلی گرونه

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    مارک دستگاه چی بود؟چینی که نیست؟
    مهدی جان مارک دستگاه رو تو چند صفحه قبل گفته بودم خود کنترلر تایوانی هستش تحت لیسانس آمریکا و pen ها هم اصل آمریکا هستش(مارک pen ها رو نمیدونم)

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    آقای مرادی عزیز به نظرتون علت باز نشدن این پولیپ ها چیه ؟ شرایط آب نرماله و تکثیر هم میشن ولی باز نمیشن .
    http://www.parsipet.ir/forum/f92/%D8...8/index93.html
    پست شماره 930
    البته دو نفر دیگه از بچه های سایت حودمون همین مشکل رو دارن .
    مرسی.

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    مثل اینکه این مشکل پولیپ دکمه ای واگیر داره و شایع شده منم دقیقاً همین مشکل رو دارم همه باز میشن و تکثیر میشن ولی شاخکاشون همه جمع شده .

سلام
    اگر این دو تا عکس مربوط به یه مرجان هستش که دلیلش می تونه نور باشه چون تو عکس دوم پولیپ رو کف آکواریوم گذاشتید فکر کنم با جابه جایی اون و انتقالش به سطوح بالاتر این مشکل حل بشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    جناب مرادی الان حدود 2 ماه هست که اونو بالاترین نقطه تانک درست همون جا که قبلاً گذاشته بودم قرار دادم ولی بازم حل نشده .
    ولی سه تا دونه ازش تکثیر شده که خوب یاز میشن . ولی قدیمیاش نه
    مرسی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    جناب مرادی الان حدود 2 ماه هست که اونو بالاترین نقطه تانک درست همون جا که قبلاً گذاشته بودم قرار دادم ولی بازم حل نشده .
    ولی سه تا دونه ازش تکثیر شده که خوب یاز میشن . ولی قدیمیاش نه
    مرسی.
    یک سوال kh تانک شما چند است آیا نوسان دارد یا خیر ؟
    از این پلیپ من هم دارم اما تا حالا باهاش مشکلی نداشتم و حتی بارها دیده ام که گرانول می خورد
    این پلیپ از خانوده زانتوس است و نور کم مایل به متوسط می خواهد و خیلی هم خوب تکثیر می شود و جریان نسبتا زیاد نیز نیاز دارد و حتی باید تغزیه گوشتی ( میگوی میکس شده) بشود
    یک پیشنهاد هم براتون دارم این پلیپ را چند روز به یکی از دوستان نزدیک که تانک موفقی دارد بدهید و ببیند در نحوه باز شدن آن تغییری مشاهده می کنید یا خیر
    بطور مثال در تانک من خانواده برین و دونات خوب نمی مانند اما بجاش شقایق سنگ و کلت عالی هستند ( چون نورم زیاد است) و دوستان شقایق سنگهای نیمه خراب خودشان را در تانک من ترمیم کردن اما بجاش دونات های من در تانک آنها عالی باز می شود
    پس هر تانکی بسته به پارامترهای داخلی و نوع و میزان نورش برای هر مرجانی مناسب نیست
    موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    مرسی پویا جان سختی آب حدود 7 هستش .
    در مورد تغدیه هم مشکلی ندارن و خیلی خوب تکثیر میشن ولی به نظرتون اگه آب مشکل داشته باشه میتون تکثیر بشن ؟ و اونهایی که تازه تکثیر شدن کامل باز شن ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    مرسی پویا جان سختی آب حدود 7 هستش .
    در مورد تغدیه هم مشکلی ندارن و خیلی خوب تکثیر میشن ولی به نظرتون اگه آب مشکل داشته باشه میتون تکثیر بشن ؟ و اونهایی که تازه تکثیر شدن کامل باز شن ؟
    در مورد سختی باید خدمتون عرض کنم که خیلی پایین است پس با این درجه kh شما حتما تعادل کلسیم و منیزیم رو هم از دست داده اید سختی تانک ریف باید بالای 8 باشد
    سختی تانک من همیشه 11 هست و سعی نمی کنم به 12 برسونم که شاید تستر اشتباه کرده باشد اما پایین تر از 10 هم هیچ وقت نمی زارم بیاد پس سریع برو تو کار بالا بردن سختی و یه تست کلسیم و منیزیم هم بزن خبر بده

شقایق ها ، پلیپ ها و ماشروم ها و بعضی دیگر از مرجان ها در دو صورت تکثیر می شوند:
    1- ایده آل بودن همه پارامترهای فیزیکی و شمیایی آب برای ازدیاد نسل
    2- ایده آل نبودن پارامترهای تانک برای جلو گیری از منقرض شدن و رسیدن به مکان و شرایط بهتر
    موفق باشید

صفحه 95 از 156 نخستنخست ... 45767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114145 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)