صفحه 76 از 156 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 1554
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.daraei نمایش پست ها
    راستش ماهی دوستم بود و بار دوم رفتم به اون دنیا رفته بود اما تا جایی که یادمه تمام باله ها اعم از دم و سایر باله ها خورده شده بود و ماهی دیگری هم نزده بودش
    بخش بيماري ها اينجاس كه خودش دارايه تالار جداگونس
    گزارش و مشاوره درمان بیماری های آبزیان آب شور | کاسکو فروش کاسکو طوطی دیسکس دیسکوس بیماری ماهی آکواریوم آکواریم فلاورهورن فلاور هورن آروا

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    امروز تو سایت live aquaria در مورد جراح دم زرد تحقیق میکردم به یک مبحث بسیار ناراحت کننده بر خوردم متنش رو میذارم:
    The Purple Tang, also known as the Yellowtail Sailfin Tang, Yellowtail Surgeonfish, and the Blue Surgeonfish, is blue to purple in color with a yellow tail and yellow accents on the pectoral fins. This fish was formally known only to the coral reefs of the Red Sea, but it is now found in the Arabian Sea, the Gulf of Aden and in the waters off Sri Lanka as wel
    با توجه به این توهین ایمیل اعتراضی براشون ارسال کردم که در اون اشاره به جعلی بودن این نام و درست بودن persian gulf کردم .امید سایر دوستان هم در این باره اعتراض نموده تا اهمیت این موضوع براشون روشن بشه . همکاری ما حداقل کاریست که میتونیم انجام بدیم.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    من پیشنهادی دارم اینکه به عنوان یک ابتکار که امیدوارم همگانی بشه نام جراح دم زرد رو به جراح خلیج فارس یا جراح فارس تغییر بدیم . اینکار با توجه به منحصر به فرد بودن این جراح میتونه باقی بمونه .اگر دوستان موافقند در بخش جراح ها من پستی با همین نام برای جراح فارسی( دم زرد) ایجاد کنم.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    مهم اينه كه همه كسايي كه ابشور دارن و مغازه دار ها هم به اين اسم بگن
    الان همين دلقك كلاركي خيلي ها ميگن دلقك خليجي ولي تو ذهن همه به نام كلاركي معروفه
    ولي اينكه از اسم جعلي خليج عربي تو سايتايه خارجي ها ميبينيم به عملكرد ضغيف خودمون بر ميگرده
    ولي برايه ما هميشه خليج فارس هستش

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    مهم اينه كه همه كسايي كه ابشور دارن و مغازه دار ها هم به اين اسم بگن
    الان همين دلقك كلاركي خيلي ها ميگن دلقك خليجي ولي تو ذهن همه به نام كلاركي معروفه
    ولي اينكه از اسم جعلي خليج عربي تو سايتايه خارجي ها ميبينيم به عملكرد ضغيف خودمون بر ميگرده
    ولي برايه ما هميشه خليج فارس هستش
    تا حدی حق با شماست اما توجه دارید که در مورد خیلی از ماهی ها ما شاهد 2 -3 تا اسم مختلف هستیم .پس همینقدر که این جراح با این نام هم شناخته بشه قدم بزرگی هست.که با توجه به لایک ها به نظرم تصویب شد از این به بعد سعی کنید این گونه رو به این نام بگید و به دیگران حتی مغازه دارها هم توضیح بدید .نمیخوام بحث کنم اما این ضعف ما نیست بلکه عناد و دشمنی بعضی اعراب جاهل و حمایت جهت دار کشورهای زورگو رو میرسونه . امید جهان با همه ی زیباییهاش دست صاحب اصلیش بیوفته .

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    همینجا متوجه شدم ظاهرا بعضی کلمات خود به خود حذف میشن از جمله ( س ی ا س ی) جالبه !:smile (248): اما توجه دارید که کشور تمام تلاش رو کرد چه مردم ما چه دولت و حکومت اما جهان دست کسایی افتاده که... .

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    اسم دم زرد هم بنظر يه اسم عاميانس وگرنه اسم علميش جراح ارغواني يا پرپل تانگ هست

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    همینجا متوجه شدم ظاهرا بعضی کلمات خود به خود حذف میشن از جمله ( س ی ا س ی) جالبه !:smile (248): اما توجه دارید که کشور تمام تلاش رو کرد چه مردم ما چه دولت و حکومت اما جهان دست کسایی افتاده که... .
    چون بحث فيلترينگ هست و كنترل ها هم خيلي شده به خاطر اينكه سايت فيلتر نشه يسري از كلمات خود به خود توسط انجمن ستاره دار ميشن
    بحث هايه اينجوريم حتي الامكان نشه به نفع همه هستش .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    حسين آقاي عزيز ممنون از توجهتون به موضوع. و تشكر از پيشنهادتون.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    ظرف مدت سه روز بالاخره تونستم از پس شقایق های آپتازیا بربیام .
    به کمک دارو
    دارو رو از ماهیران 9500 گرفتم .
    خیلی عالی جواب داد انتظار نداشتم بتونه کاری بکنه .
    فقط کافیه با یه سرنگ انسولین به میزان 10 تا 15 واحد به پایشون تزریق کنی کمتر از 15 ثانیه کارش تمومه .
    داو کاملا ریف سیف هستش و طوری ساخته شده به محض ترکیب با اب به صورت لخته در میاد تا روی آب تاثیر نزاره .
    فقط در صورتی کار میکنه که به جانور تزریق بشه .حتی پاشیدن اون روی ریفها کاملا بی خطره .
    این سه روز مباره با آپتازیا اینقدر لذت بخش بود بی حد و حساب .
    یک روز هم با موکتی کشتی گرفتیم و بالاخره از تانک درش آوردم و بخشیدمش به یکی از دوستان.
    حلا مشب نوبت تعویض ۀب هستش و احتمالا تا آخره هفته چند تا ماهی هم اضافه کنم به علاوه میگو.
    ممنون که تا آخرش خوندین .:smile (3)::smile (56):

صفحه 76 از 156 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)