صفحه 66 از 156 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 1554
    کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    دوستان سلام.
    چند وقتي بود كه شقايق بابل من خودشو جمع كرده بود. و رفته بود پشت تانك توي تاريكي.چند روز پيش آب رو بردم براي تست. پ هاش، فسفات، kh ،نيترات و.. خوب بود.برگشتم خونه و جاي شقايق رو تغيير دادم و گذاشتمش تقريبا بالاي تانك كه نور بهتر باشه. ولي باز خودشو برد پشت تانك.به نظرتون از چي مي تونه باشه؟البته من كلسيم، منيزيم و استرانتيم رو چك نكردم. فروشنده گفت اينها واسه شقايق زياد مهم نيستند. نمكي كه ازش استفاده ميكنم red sea هست كه نمك خوبيه .از طرفي من فقط همين شقايق بابل رو دارم و ريف ديگه اي هم ندارم.البته هفتگي يد به سيستم اضافه ميكنم.دوستان لطفا نظر بدهند.

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    دوستان دلقك مارون به غير از بابل داخل چه شقايق هايي ميشه؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    دلقک شقایق مخصوصش بابله اما اکثرا با بقیه شقایق ها هم از روی ناچاری همزییست میشن .

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    دوستان دلقك مارون به غير از بابل داخل چه شقايق هايي ميشه؟
    سلام
    شقايق تخصوصيش حبابيه ولي تو بابل هم خيلي خوب ميره
    ولي يه موقه هايي ميبينيم دلقكا تو يسري مرجانها هم ميرن چه برسه به شقايق !!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    دوستان سلام.
    چند وقتي بود كه شقايق بابل من خودشو جمع كرده بود. و رفته بود پشت تانك توي تاريكي.چند روز پيش آب رو بردم براي تست. پ هاش، فسفات، kh ،نيترات و.. خوب بود.برگشتم خونه و جاي شقايق رو تغيير دادم و گذاشتمش تقريبا بالاي تانك كه نور بهتر باشه. ولي باز خودشو برد پشت تانك.به نظرتون از چي مي تونه باشه؟البته من كلسيم، منيزيم و استرانتيم رو چك نكردم. فروشنده گفت اينها واسه شقايق زياد مهم نيستند. نمكي كه ازش استفاده ميكنم red sea هست كه نمك خوبيه .از طرفي من فقط همين شقايق بابل رو دارم و ريف ديگه اي هم ندارم.البته هفتگي يد به سيستم اضافه ميكنم.دوستان لطفا نظر بدهند.
    بین طرفدارای شقایق معمولا این مشکل پیش میاد.
    این وضعیت میتونه از وضعیت سلامت قبلی شقایق باشه که قبل از اینکه شقایق ها به دست مشتری تو بازار برسن فاتحشون خوندس .
    حمل و نقل نامناسب . طول سفر . تغیرات شمیایی آب و ... میتونه تو سلامت این موجود بسار تاثر گذاره .
    چون این موجودات داخل بدنشون به جای گردش خون گردش آب رو دارن لذا باید همیشه کیفیت آب در حد خیلی عالی باشه که بتونن به زندگیشون تو اسارت ادامه بدن.
    راجع به شقایق شما هم نظر خاصی ندارم .
    قبلا خوب باز میشد ؟
    غذا بهش مرتب میدی ؟
    کیفیت نورت خوبه ؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    قبلا خيلي خوب باز ميشد.
    الان جوري توي تانك قرار مي گيره كه سرش رو به پايينه. يعني خودشو بر عكس تو تانك مي چسبونه و دلقك نميتونه خيلي خوب بهش غذا بده.
    مي تونه از كلسيم منيزيم و استرانتيم باشه؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    باسلام
    امروز من یک دلقک تومیتو خیلی کوچیک (اندازه بند انگشت) و یه دامسل دم زرد رو به عنوان اولین ماهی ها وارد کردم. غذا هم فقط میگو دادم که هردو به خصوص دامسل خوردن ایا همین غذا فعلا کافیه؟در ضمن ایا این دلقک کوچولو بعدا جنگ و دعوا با بقیه راه میندازه؟:7: دما رو هم 29 هست خوبه؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    باسلام
    امروز من یک دلقک تومیتو خیلی کوچیک (اندازه بند انگشت) و یه دامسل دم زرد رو به عنوان اولین ماهی ها وارد کردم. غذا هم فقط میگو دادم که هردو به خصوص دامسل خوردن ایا همین غذا فعلا کافیه؟در ضمن ایا این دلقک کوچولو بعدا جنگ و دعوا با بقیه راه میندازه؟:7: دما رو هم 29 هست خوبه؟
    جفت اين ماهياي كه گرفتي ماهيايه مقاومين توميتو هم اگه سايزش كوچيكه فكر نميكنم دردسر ساز بشه
    غذا هم گرانول يا پولكي بگير الودگيه كمتري دارن نسبت به ميگو و ارزش غذايي بيشتري دارن برايه ماهي

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    قبلا خيلي خوب باز ميشد.
    الان جوري توي تانك قرار مي گيره كه سرش رو به پايينه. يعني خودشو بر عكس تو تانك مي چسبونه و دلقك نميتونه خيلي خوب بهش غذا بده.
    مي تونه از كلسيم منيزيم و استرانتيم باشه؟
    شقايقتون به احتمال خيلي زياد داره خراب ميشه مهمترين عواملشم امونياك نيتريت phو دما ميتونه باشه
    الان بهترين كاري كه ميتوني بكني مقداري از ابتو سيفون كني شايد بهتر بشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    5125
    دمای اب هم مهمه.نور هم باید متال با کلوین بالا باشه

صفحه 66 از 156 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485116 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)