صفحه 20 از 156 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1554
    کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    بچه ها من توي تانكم يه دلقك مارون دارم و يه بلني و دو تا ميگو" فاير و كلينر " 4 تا هرميت خليجي و يه ستاره ساحلي كوچك.
    برام جاي تعجبه كه چرا باله هاي دلقكم كنده شده؟البته يه مقدار كوچيك . ولي علتش چي ميتونه باشه؟ ماهي مهاجم و بزرگ هم ندارم.

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    بچه ها من توي تانكم يه دلقك مارون دارم و يه بلني و دو تا ميگو" فاير و كلينر " 4 تا هرميت خليجي و يه ستاره ساحلي كوچك.
    برام جاي تعجبه كه چرا باله هاي دلقكم كنده شده؟البته يه مقدار كوچيك . ولي علتش چي ميتونه باشه؟ ماهي مهاجم و بزرگ هم ندارم.
    در مواقعی که ماهی تازه به تانک معرفی میشه میتونه این اتفاع به علل مختلفی بیفته که اگه مقدارش کمه اصلا جای نگرانی نیست به زودی خوب میشه و مشکلی نیست.

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    در مواقعی که ماهی تازه به تانک معرفی میشه میتونه این اتفاع به علل مختلفی بیفته که اگه مقدارش کمه اصلا جای نگرانی نیست به زودی خوب میشه و مشکلی نیست.
    ميشه لطفا بگين كه uv چه مقدار بايد روشن باشه؟يكي بهم گفت هفته اي نيم ساعت. كم نيست؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    ميشه لطفا بگين كه uv چه مقدار بايد روشن باشه؟يكي بهم گفت هفته اي نيم ساعت. كم نيست؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا در مورد uv نظر بر اینه که از روزی یک ساعت شروع بشه و کم کم زیادش کنید تا در نهایت برسونیدش به روزی 6 ساعت.

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    سلام دوست عزیز
    معمولا در مورد uv نظر بر اینه که از روزی یک ساعت شروع بشه و کم کم زیادش کنید تا در نهایت برسونیدش به روزی 6 ساعت.
    اين افزايش مدت زمان روشن بودن يو وي از يك ساعت به 6 ساعت بايد در طي چند روز انجام بگيره؟و علت اين افزايش براي چيه؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    اين افزايش مدت زمان روشن بودن يو وي از يك ساعت به 6 ساعت بايد در طي چند روز انجام بگيره؟و علت اين افزايش براي چيه؟
    کلا هیچ تغییری رو تو اکواریم یه هو و به صورت شک وار انجام نمیدیم معمولا همه چیز آروم آروم و از کم شروع میشه تا به مقدار دلخواه برسه چون هر شکی برای اکوسیستم و در نهایت برای آبزیان میتونه مضر باشه
    میتونید از روزی یه ساعت و هر روز یه ساعت بهش اضافه کنید تا به مقدار دلخواه برسه
    حتی میتونید زمان روشن بودن رو به روزی 8 ساعت هم برسونید

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    دوستان عزيز سلام.
    من ديروز درمان سفيدك ماهيم رو با داروي prevent ich شروع كردم.روش نوشته كه: carbom filter رو قبل از اشستفاده از دارو خارج كنيد. من اسكيمر و يو وي رو خاموش كردم و پوريژن رو هم در آوردم. توي تانكم bio nitrate محصول jbl كه كنترل كننده نيترات هست هم دارم. اون رو هم بايد خارج كنم؟ اون هم يه نوع carbon filter هست|؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    دوستان عزيز سلام.
    من ديروز درمان سفيدك ماهيم رو با داروي prevent ich شروع كردم.روش نوشته كه: carbom filter رو قبل از اشستفاده از دارو خارج كنيد. من اسكيمر و يو وي رو خاموش كردم و پوريژن رو هم در آوردم. توي تانكم bio nitrate محصول jbl كه كنترل كننده نيترات هست هم دارم. اون رو هم بايد خارج كنم؟ اون هم يه نوع carbon filter هست|؟
    کربن فیلتر تا اونجایی که من میدونم همون زغال اکتیو هستش و ارتباطی با بیو نیترات اکس نداره!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    دولومیت هم محصول شرکت aqua medic رو آقا فرهاد میاره معمولا خیلی هم عالیه من استفاده کردم خیلی خوبه!
    محمد جان سلام
    آقا این دولومیت رو که میگی من استفاده کردم و اونو تو کلسیم راکتورم ریختم ولی همچین چنگی به دل نمیزنه .
    من در حال حاضر کلسیم تانکم 420 هستش ولی منیزیوم 1000 هستش واقعا مردم دیگه اینقدر پول دادم و منیزیوم خریدم نمیدونم چه کار کنم ؟ موادی هست که مثل مواد کلسیم راکتور منیزیوم تولید کنه ؟؟ آخه دولومیت خیلی هنر کنه کربنات منیزیوم رو تولید میکنه ولی تو آب شور به منیزیوم کلراید و منیزیوم سولفات نیاز داریم .
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    مرسی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3364
    دوستان سلام
    من همیشه از تست های سرا استفاده میکردم این بار تست کلسیم و منیزیم jbl رو خریدم اما روش بر عکس سرا چیزی ننوشته لطفا یه راهنمایی کنین چجوری ازش استفاده کنم؟
    سلام
    یعنی چی ؟
    یعنی راهنما نداره؟

صفحه 20 از 156 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)