صفحه 154 از 156 نخستنخست ... 54104135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,531 به 1,540 از 1554
    همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    سلام .من یادنم نیست کی بود فقط میدونم یکی چند وقت پیش دنبال شفت واتر پمپ میگشت هیچکی میدونه کی بود؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    سلام:
    دوست عزیز فکر کنم اگه یه عکس از وضعیت تانکت قرار بدی خیلی کمک کنه به تشخیص مشکل.اگر این ها جلبک باشه و نه سیانو باکتری از نظر ورود ماهی مشکلی نداره ولی حتما وجود این وضعیت نشانه ی یه مشکل تو تانک هست پس قبل خرید موجود زنده توصیه میکنم علت رو پیدا کنی.شوری اب برای ماهی ها مناسب هست .تستهای ph , kh و نیترات و فسفات رو انجام بده .اگر سیکل شما بعد این سه ماه تکمیل شده که باید حتما شده باشه نیازی نیست و کمکی به کاهش جلبک نمیکنه چون نخودی برای مصرف امونیاک و نیتریت هست که باید الان صفر شده باشن.
    نور خورشید هم اگر در محیط زیاد باشه میتونه روی رشد جلبکها تاثیر بذاره.همینطور جریان کم اب.
    تمام موارد رو بررسی کنید امیدوارم مشکل حل بشه.
    یکم واسه ماهی دیر گفتی///امروز رفتم یه اسلاریس گرفتم....در اصرع وقت حتما عکس میزارم.......یه فسفات گیر مارک nps گرفتم....روشش زده made in mecxico....خودش خیلی تعریف میداد.....اول شستمش بعدشم انداختمش تو ساممپ...
    یه چیزی الان متوجه شدم که اون قسمت لایوراک ها که بشون نور کمتری خورده اصلا جلبک نزده!!!!...حالا قراره اب اواریم واسه تست ببرم پیش خودم اکواریمی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام .من یادنم نیست کی بود فقط میدونم یکی چند وقت پیش دنبال شفت واتر پمپ میگشت هیچکی میدونه کی بود؟
    سلام...
    هادی جان , دوست گلمون مهدی اخوانی دنبال شفت واسه واتر پمپ دایمکس میگشت...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    سلام دوستان واسه اولین بار شقایق از نوع موکتی گرفتم.....ایا باید مثل گیاه توشنها کاشته بشه.؟؟؟ یا نه!
    کار دیگه ای هست اواسه نگه داری انجام بدم؟؟؟
    ممنون از دوستان خوبم

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    بزارش رو شن خودش هرجا دلش بخاد میره شما نمیتونی جای شقایق رو انتخاب کنی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein65ti نمایش پست ها
    بزارش رو شن خودش هرجا دلش بخاد میره شما نمیتونی جای شقایق رو انتخاب کنی

ممنون دوست عزیز...نگه داریش سخته...میشه پرورششش داد....؟ یه تو ضیح جامع اگه بدین ممنون میشم...13 تومان خریدمش

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز...نگه داریش سخته...میشه پرورششش داد....؟ یه تو ضیح جامع اگه بدین ممنون میشم...13 تومان خریدمش
    میشه گفت مقاومترین شقایق هست و نگهداریش خیلی اسونه و با مممیگو هم میتونید تغذیش کنید
    در ضمن شقایق تهاجمی هست و اگه ماهی مریض یا بی حالی هم داشته باشین امکان خورده شدنش توسط این شقایق هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    میشه گفت مقاومترین شقایق هست و نگهداریش خیلی اسونه و با مممیگو هم میتونید تغذیش کنید
    در ضمن شقایق تهاجمی هست و اگه ماهی مریض یا بی حالی هم داشته باشین امکان خورده شدنش توسط این شقایق هست
    یا خدا من گرفتم که این اسلارسه بره توش یکم حال کنم.....

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj نمایش پست ها
    یا خدا من گرفتم که این اسلارسه بره توش یکم حال کنم.....
    با دلقکها کاری نداره و اگه توش بره اتفاقی نمیوفته ولی ماهی هایه دیگه اگه باهاش برخورد داشته باشن امکان شکارشدنشون هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    با دلقکها کاری نداره و اگه توش بره اتفاقی نمیوفته ولی ماهی هایه دیگه اگه باهاش برخورد داشته باشن امکان شکارشدنشون هست
    تو آکم فقط یه دمسل زندانی با همیناست...فعلا روم نمیشه عکس بزارم....چون همچی ساخته خودمه .(شیرهای سامپ خیلی ضایعن).....ولی لذت میبرم با اینهمه سختی فعلا موفق هستم..
    البته قبلا تا جایی که یادم میاد ماهی آب شیرین داشتم...اما همیشه آرزوم بوده که آک اب شور داشته باشم....که خداو شکر به ارزوم فعلا رسیدم...بدون کمک هیچ کسی...حتی اتصالات رو بدلیل بی تجربگی از شلنگ اسفاده کردم!!!!!
    خدارو شکر

صفحه 154 از 156 نخستنخست ... 54104135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)