همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    دوستان یک توصیه داشتم برای اونهایی که میگن برای سیفون از نمک معمولی استفاده بشه من تا حالا نمک گروتک و رد سی استفاده میکردم که ازش راضی بودم چند وقت پیش یک بسته دو کیلویی نمک ارزون قیمت برای تست گرفته بودم که با هاش دو بار سیفون کردم به مرور کل همر ها م از بین رفتن هیچ چیزی دیگه ای هم تغییر نکرده پارامتر هام هم مناسب بودن که من فکر میکنم تنها عاملش همین نمک هستش چون تا قبل از این همه پی مناسب بودپشت دستم رو داغ کردم که دیگه محلولی غیر از برایت ول و نمکی غیر از گروتک و برایت ول استفاده نکنم
    بله خیلی در باره این موضوع بحث شده بود
    که خیلی ها هم موافق این انر بودن
    که میشه با نمک ارزون این کارو کرد
    من که از همون اول چنین ریسکی نکردم نمیکنم
    چون این همه هزینه نکردم که حالا به خاطر ماهی 5هزار تومن بیام
    از یک جنس رده پایین استفاده کنم بعد بشه نتیجه کار احمد عزیز
    منم همین توصیه دارم برای دوستان
    محصولاتی استفاده کنید که حداقل جواب کارشونو پس دادن

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    کاملا قبول دارم که نمک مناسب باید استفاده بشه.فقط احمد جان دلیل مرگ اون همرها رو چی میدونی واقعا؟شما گفتی تمام پارامترهای اب رو تست کردی کاملا مناسب بوده پس نتیجه میشه که اون نمک شما ماده و ترکیب ناخواسته ی کشنده ای برای ریفها داشته که در تستها اثرش معلوم نشده؟ مطمئنی تمام موارد دیگه رو درست بررسی کردی؟ چون عجیبه به خاطر سیفون با یک نمک نامناسب به یک باره همرها از بین برن.
    جالب بود که اثرات منفی این نمکها رو بیان کردی .اگه میشه اسم این کالاهای نامرغوب رو هم بگی تا دیگران که کمتر اطلاع دارن دچار مشکل نشن.
    موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    کاملا قبول دارم که نمک مناسب باید استفاده بشه.فقط احمد جان دلیل مرگ اون همرها رو چی میدونی واقعا؟شما گفتی تمام پارامترهای اب رو تست کردی کاملا مناسب بوده پس نتیجه میشه که اون نمک شما ماده و ترکیب ناخواسته ی کشنده ای برای ریفها داشته که در تستها اثرش معلوم نشده؟ مطمئنی تمام موارد دیگه رو درست بررسی کردی؟ چون عجیبه به خاطر سیفون با یک نمک نامناسب به یک باره همرها از بین برن.
    جالب بود که اثرات منفی این نمکها رو بیان کردی .اگه میشه اسم این کالاهای نامرغوب رو هم بگی تا دیگران که کمتر اطلاع دارن دچار مشکل نشن.
    موفق باشید
    حسین جان وقتی من خودم هم باورم نمیشد که خاطر نمک باشه ولی هر بار سیفون با این نمک باعث شد که یک سری از همر هام خودشون رو جمع کنن ترسیدم و دوباره سیفون کردم که اینبار بعد 3 روز همر ها کاملا از بین رفتن. از عنوان کردن اسمش هم معافم کنید که دوباره مشکل بوجود میاد.ولی کاملا به حرف آقای مرادی ایمان آوردم که میگفتن نوسان داشتن کیفیت یک محصول از بی کیفیت بودن اون بد تر هستش

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    حسین جان وقتی من خودم هم باورم نمیشد که خاطر نمک باشه ولی هر بار سیفون با این نمک باعث شد که یک سری از همر هام خودشون رو جمع کنن ترسیدم و دوباره سیفون کردم که اینبار بعد 3 روز همر ها کاملا از بین رفتن. از عنوان کردن اسمش هم معافم کنید که دوباره مشکل بوجود میاد.ولی کاملا به حرف آقای مرادی ایمان آوردم که میگفتن نوسان داشتن کیفیت یک محصول از بی کیفیت بودن اون بد تر هستش
    نه احمد جان اسم رو بفرمایید مشکلی ایجاد نخواهد شد.متاسفانه اقای مرادی هم ظاهرا دیگه به سایت سر نمیزنند و به عنوان همکار قدیمی شدند؟!! علتش همون بحثهای بیفایده برسر نمک بود ؟ یا دلیل دیگه ای داشته؟
    در ضمن علت این که یک ریف ناگهانی عکس العمل نشون بده و بخشی ازش باز نشه از چه عواملی بیشتر میتونه باشه.چون من امروز دیدم پلیپ هام وبخشی از حبابی باز نشدن.فاکتور خاصی رو باید تست کنم؟
    ممنون

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    دوستان کرمانشاهی من توی هفته اینده دارم میام کرمانشاخ اگر کسی چیزی خواست که بشه با پرواز اورد من در خدمتم چون قبل از اومدن میرم نواب برای خرید نمک

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم
    شماره عضویت
    8817
    نه احمد جان اسم رو بفرمایید مشکلی ایجاد نخواهد شد.متاسفانه اقای مرادی هم ظاهرا دیگه به سایت سر نمیزنند و به عنوان همکار قدیمی شدند؟!! علتش همون بحثهای بیفایده برسر نمک بود ؟ یا دلیل دیگه ای داشته؟
    در ضمن علت این که یک ریف ناگهانی عکس العمل نشون بده و بخشی ازش باز نشه از چه عواملی بیشتر میتونه باشه.چون من امروز دیدم پلیپ هام وبخشی از حبابی باز نشدن.فاکتور خاصی رو باید تست کنم؟
    ممنون
    دوست عزیز فکر میکنم همه متوجه شده باشند که اسم نمک چی هست و به نظر منم درست نیست اسمی ازش برده بشه چون پشت بند این که اسم برده بشه کلی بحث پیش میاد
    فقط فکر کنید چه نمکی هست که با گفتن اسمش بحث پیش میاد!!!
    منم اول میخواستم همین نمکو بگیرم ولی دیدم به خاطر کیلویی 3 هزار به ریسکش نمیارزه و رفتم گروتک گرفتم خیلی عالیه.در عرض 1 دقیقه آب شفاف میشه و هیچ نمکی کف ظرف باقی نمیمونه
    من یه چیزیو اعتقاد دارم وقتی از یه چیزی افراطی تعریف میشه من اصلا سمتش نمیرم.مثلا کلمه معجزه نمک... یا شاهکار محلول ...
    من قبل این نمک از اوسن ریف استفاده میکردم که واقعا آشغال بود نیم ساعت طول میکشید تا حل بشه بعدشم کلی کف ظرف حل نشده باقی میموند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    ممنون
    ایشون خودشون خواستن که دیگه نباشن خانم سپیده هم 2 مرتبه ازشون خواستن برگردن که آقای مرادی گفتند غیر ممکنه...دیلش هم این بوده که من پست های هر 2 طرف رو پاک کرده بودم...هم پست آقای مرادی و هم پست های دوستان اون یکی سایت تا دعوا فروکش کنه.تقریبا اکثر دوستان اون پست ها رو ندیدند چون در جا پاک شد... .در ضمن اون پست ها باید حذف میشد چون هر 2 طرف به هم بی احترامی کرده بودند

یک موضوع جالب هم امروز پیش اومد
    امروز تو نواب بودم آقای بهبودی رو دیدم و ازش راجع به کیفیت نمک د لتا سوال کردم ایشون قاطعانه گفت استفاده کرده و تلفات داده.از فرید هم سوال کردم گفت کیفیتش خوب نیست.پرسیدم سری جدیدش چطور؟گفت خوب نیست

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    ایشون خودشون خواستن که دیگه نباشن خانم سپیده هم 2 مرتبه ازشون خواستن برگردن که آقای مرادی گفتند غیر ممکنه...دیلش هم این بوده که من پست های هر 2 طرف رو پاک کرده بودم...هم پست آقای مرادی و هم پست های دوستان اون یکی سایت تا دعوا فروکش کنه.تقریبا اکثر دوستان اون پست ها رو ندیدند چون در جا پاک شد... .در ضمن اون پست ها باید حذف میشد چون هر 2 طرف به هم بی احترامی کرده بودند

یک موضوع جالب هم امروز پیش اومد
    امروز تو نواب بودم آقای بهبودی رو دیدم و ازش راجع به کیفیت نمک د لتا سوال کردم ایشون قاطعانه گفت استفاده کرده و تلفات داده.از فرید هم سوال کردم گفت کیفیتش خوب نیست.پرسیدم سری جدیدش چطور؟گفت خوب نیست

سلام
    جناب آژیده :
    1- من خودم نخواستم دیگه نباشم!! اتفاقاتی افتاد که باعث شد من دیگه نباشم و ظاهراً شما هم تا حدودی موافق این اتفاق بودید چون به درخواست بنده جواب ندادید
    2- من همیشه یکی از طرفدارهای این تالار بوده و هستم و حتی تو مجله هم در موردش چندین بار مطلب نوشتم، پس نمی تونم خودم خواسته باشم که نباشم!!!!
    3- من از پاک شدن پست های طرفین ناراحت نشدم چون اون موقع که شما پست من رو پاک کردید هنوز هیچ پستی پاک نشده بود و در ضمن بنده عرض کردم شما پست رو برگردون من ویرایشش می کنم به نحوی که کسی نتونه از سایت شکایت کنه و جواب شما بعد از یک روز چی بود؟؟!!!! خودتون دسترسی دارید و می تونید پست رو برگردونید!!! فکر کنم من خودم هم می دونم که دسترسی به این کار دارم ولی شما باید این کار رو می کردید
    4- همه ی دوستان قدیمی و با سابقه می دونن که متاسفانه یک سری از آدم های معلوم حال وجود دارند که مخالف سرسخت بنده هستند و هر حرفی بزنم شروع می کنن به گفتن چرندیات بنابراین از همون بار قبل که شده بودم همکار قدیمی نباید بنده رو مجدداً دعوت به حضور در این سایت می کردید!! و یا اگر کردید نباید با من برخورد این مدلی می داشتید!!!
    5- باید قبول بفرمایید که من نمی تونم در مقابل اهانت ها و توهین بعضی ها که به ناحق هستش بشینم و تماشا کنم که در این صورت برای بعضی ها این شبهه پیش میاد که حرفهاشون درسته.
    6- تازه فکرشو بکن این همه وقت بزاری بیای تو تالار بعد به همین راحتی پستت رو پاک کنن، مدیر تالار یه روز جواب پست و اعتراضتو نده!! هر کی از راه رسید و هر چی دلش خواست بهت بگه!! این همه کاربر که ادعای دوستی باهات دارن (متاسفانه)!!! وقتی صحبت طرفداری به حق (نه نا حق) پیش میاد هیچ کدوم حرفی برای گفتن ندارن و اصلاً انگار نه انگار!!!! در حالیکه من فقط یه پست ساده و کاملاً صحیح ارسال کردم که فلان محصول ....... دیدید چه اتفاقی افتاد؟؟!! 5 یا 6 کاربر از اون تالار اومدن و طرفداری نا حق از فلانی رو کردن در حالیکه حرف صحیح و درست بنده خریداری نداشت و بعد از کمتر از یک ماه همه دارن همون حرف های من رو تکرار می کنن و گفته هام رو تایید می کنن !!!!!!!!!!!!! این یعنی چی ؟؟؟ پس چرا تو اون هم همه که ما رو زیر مشت و لگد گرفته بودن خبری از کسی نبود(البته به غیر از یک یا دو نفر)!
    به هر حال عامل شر و شکایت از سایت، آدم خود خواه و بی سواد (به گفته ی اون دوستان اجنبی) دوباره شد همکار قدیمی که اگر راه داشت به راحتی می شد اخراجی!!!!! و آرامش به سایت بازگشت!!
    انشالله که همه ی دوستان موفق و پایدار باشن
    بهتره که من دیگه تو این تالار نباشم چون بودنم یعنی مخالفت با هر نوع اطلاعات غلط و تجربیات اشتباه که می تونه موجب گمراهی افراد تازه کار بشه و این یعنی اینکه ممکنه در آینده باز باشن افراد سودجویی که بخوان سر مردم کلاه بزارن و من بخوام جلوشون وایستم و دوباره بشم همکار قدیمی!!!!!!!!! یا بشم آدم بده! و هزار تا چیز دیگه. پس چه کاریه؟ بزار هر کس هر چی می خواد بگه و هر کس هر چی می خواد بخره به من چه ربطی داره؟؟؟ چرا من باید قربانی بشم؟؟ چرا باید به خانواده ی من تو اون سایت به همین راحتی توهین بشه و نتونم یه جواب ساده به یارو بدم!!! به هر حال اینها فقط کمی درد دل بود و قصد اهانت به کسی رو نداشتم و امیدوارم کسی از من دلخور نشه!!
    دوستان سرپرست و یا مدیران هم اگر باز فکر می کنن این حرف های من موجب شکایت اون وری ها از تالار میشه این پست رو هم پاک کنن و یا می تونن عبارت همکار قدیمی رو تبدیل به اخراج شده کنن تا خیال همه یه جا راحت بشه
    موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.moradi نمایش پست ها

سلام
    جناب آژیده :
    1- من خودم نخواستم دیگه نباشم!! اتفاقاتی افتاد که باعث شد من دیگه نباشم و ظاهراً شما هم تا حدودی موافق این اتفاق بودید چون به درخواست بنده جواب ندادید
    2- من همیشه یکی از طرفدارهای این تالار بوده و هستم و حتی تو مجله هم در موردش چندین بار مطلب نوشتم، پس نمی تونم خودم خواسته باشم که نباشم!!!!
    3- من از پاک شدن پست های طرفین ناراحت نشدم چون اون موقع که شما پست من رو پاک کردید هنوز هیچ پستی پاک نشده بود و در ضمن بنده عرض کردم شما پست رو برگردون من ویرایشش می کنم به نحوی که کسی نتونه از سایت شکایت کنه و جواب شما بعد از یک روز چی بود؟؟!!!! خودتون دسترسی دارید و می تونید پست رو برگردونید!!! فکر کنم من خودم هم می دونم که دسترسی به این کار دارم ولی شما باید این کار رو می کردید
    4- همه ی دوستان قدیمی و با سابقه می دونن که متاسفانه یک سری از آدم های معلوم حال وجود دارند که مخالف سرسخت بنده هستند و هر حرفی بزنم شروع می کنن به گفتن چرندیات بنابراین از همون بار قبل که شده بودم همکار قدیمی نباید بنده رو مجدداً دعوت به حضور در این سایت می کردید!! و یا اگر کردید نباید با من برخورد این مدلی می داشتید!!!
    5- باید قبول بفرمایید که من نمی تونم در مقابل اهانت ها و توهین بعضی ها که به ناحق هستش بشینم و تماشا کنم که در این صورت برای بعضی ها این شبهه پیش میاد که حرفهاشون درسته.
    6- تازه فکرشو بکن این همه وقت بزاری بیای تو تالار بعد به همین راحتی پستت رو پاک کنن، مدیر تالار یه روز جواب پست و اعتراضتو نده!! هر کی از راه رسید و هر چی دلش خواست بهت بگه!! این همه کاربر که ادعای دوستی باهات دارن (متاسفانه)!!! وقتی صحبت طرفداری به حق (نه نا حق) پیش میاد هیچ کدوم حرفی برای گفتن ندارن و اصلاً انگار نه انگار!!!! در حالیکه من فقط یه پست ساده و کاملاً صحیح ارسال کردم که فلان محصول ....... دیدید چه اتفاقی افتاد؟؟!! 5 یا 6 کاربر از اون تالار اومدن و طرفداری نا حق از فلانی رو کردن در حالیکه حرف صحیح و درست بنده خریداری نداشت و بعد از کمتر از یک ماه همه دارن همون حرف های من رو تکرار می کنن و گفته هام رو تایید می کنن !!!!!!!!!!!!! این یعنی چی ؟؟؟ پس چرا تو اون هم همه که ما رو زیر مشت و لگد گرفته بودن خبری از کسی نبود(البته به غیر از یک یا دو نفر)!
    به هر حال عامل شر و شکایت از سایت، آدم خود خواه و بی سواد (به گفته ی اون دوستان اجنبی) دوباره شد همکار قدیمی که اگر راه داشت به راحتی می شد اخراجی!!!!! و آرامش به سایت بازگشت!!
    انشالله که همه ی دوستان موفق و پایدار باشن
    بهتره که من دیگه تو این تالار نباشم چون بودنم یعنی مخالفت با هر نوع اطلاعات غلط و تجربیات اشتباه که می تونه موجب گمراهی افراد تازه کار بشه و این یعنی اینکه ممکنه در آینده باز باشن افراد سودجویی که بخوان سر مردم کلاه بزارن و من بخوام جلوشون وایستم و دوباره بشم همکار قدیمی!!!!!!!!! یا بشم آدم بده! و هزار تا چیز دیگه. پس چه کاریه؟ بزار هر کس هر چی می خواد بگه و هر کس هر چی می خواد بخره به من چه ربطی داره؟؟؟ چرا من باید قربانی بشم؟؟ چرا باید به خانواده ی من تو اون سایت به همین راحتی توهین بشه و نتونم یه جواب ساده به یارو بدم!!! به هر حال اینها فقط کمی درد دل بود و قصد اهانت به کسی رو نداشتم و امیدوارم کسی از من دلخور نشه!!
    دوستان سرپرست و یا مدیران هم اگر باز فکر می کنن این حرف های من موجب شکایت اون وری ها از تالار میشه این پست رو هم پاک کنن و یا می تونن عبارت همکار قدیمی رو تبدیل به اخراج شده کنن تا خیال همه یه جا راحت بشه
    موفق باشید
    سلام جناب مرادی

این من بودم که از شما خواستم برگردید فروم پس مسلما دوست نداشتم برید از سایت .این موضع من در این مورده و کاملا هم شفافه اگر نمیخواستم باشید بهتون درجه سرپرست یعنی بالا ترین درجه بعد از مدیریت کل رو
    در جا نمیدادم پس من نه میخواستم برید و هنوز هم دوست ندارم دور باشید از سایت ولی انتخاب در هر صورت با شماست

در مورد حذف پست هم من بعد از چندین بار رد و بدل شدن پست بین شما و اعضای اون فروم اقدام به حذف پست ها کردم ... یعنی فکر میکنم اصلا دلیلی نداشت بخواد ادامه دار بشه.شما به شدت تند و توهین آمیز پست داده بودید که فارغ از دلیلش و اینکه چه کسی مقصر بوده جای اون پست تو پارسی پت نبود من هم چندین بار قبلش از شما خواهش کرده بودم که ادامه ندید ولی تا پاک نمیکردم این داستان ادامه دار بود...

شما بعدش تو بخش مدیران به صورت علنی تهدید کردید که اگر بر نگردونم دیگه نمیاید در صورتی که میتونستید با لحنی دوستانه تر این موضوع رو به صورت خصوصی و به خودم اعلام کنید نه اینکه در بخش سرپرستان و عمومی من رو تهدید به رفتن کنید.
    در ضمن پست هر 2 طرف پاک شده بود نه فقط شما پس اصلا دلیلی نبود که پست شما فقط برگردونده بشه در صورت برگردنده شدن اون پست ، جواب اعضاء اون یکی سایت اجتناب نا پذیر بود و در نتیجه موضوع مختومه نمیشد.

اصلا پستی که تو یک فروم دیگه زده شده بود نیازی به جواب تو این یکی فروم نداشت!!!من با اینکه مخالف بودم اینجور پست ها تو پارسی پت باشه باز هم به خودتون گفتم دسترسیش رو دارید و اگر دوست دارید بعد از ویرایش برگردونید. دیگه دلیل اینکه میفرمایید من باید خودم برمیگردوندم رو متوجه نمیشم من اگر میخواستم اون پست باشه که اصلا پاکش نمیکردم

همه دوستان شاهدند که من نهایت دفاع رو از شما کردم که ای کاش نمیکردم و حد اقل دلم نمیسوخت الان ... دفاع کردم و محکوم هم شدم !!!

این که به شما جایی دیگه توهین شده اصلا و ابدا دلیل جوابیه شما اون هم به اون شکل تند تو سایت پارسی پت نیست. خیلی راحت میتونستید از طریق مراجع قانونی اقدام کنید.جواب شما بسیار بد تر از پست های اون آقایون در سایتشون بوده فقط کم مونده بود فحاشی کنید من تمام پست های اونور رو خوندم اصلا از کلمه های توهین آمیز مثل شما استفاده نکرده بودند و عجیبه برام که اینقدر خودتون رو در مورد اون پست ها محق میدونید.من برای خودم هم حاضر نیستم اینجا به کسی توهین کنم حتی اگر حق با من باشه....و این تنها دلیل جو دوستانه حاکم بر پارسی پت در این 2 سال بوده

به هیچ قیمتی هم حاضر نیستم این جو دوستانه پارسی پت به هم ریخته بشه.خیلی ها زحمت کشیدند تا پارسی پت به اینجا رسیده مخصوصا در بخش آب شور ... پس حق تمام دوستانه نه فقط من و شما

از اولشم اشتباه کردم دفاع کردم و دیگکه هیچ وقت این اشتباه رو تکرار نمیکنم.

امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    سلام
    جناب آژیده شما پست من رو قبل از اینکه شروع به حذف کل پست ها بکنید حذف کرده بودید و می تونستید به جای حذف ویرایش کنید در ضمن دلیل حذف پست رو هم فرموده بودید که اسم اون سایت رو آوردم و نه چیز دیگه که میشد به راحتی اسم اون سایت رو حذف کرد
    در ضمن خودتون هم می دونید و بیشتر کاربرهای این سایت هم از نزدیک من رو می شناسن و می تونن این موضوع رو تایید کنند که شخصیت بنده اصلاً به من اجازه نمی ده که به هر دلیل بخوام به کسی فحاشی کنم
    در مورد اینکه می فرمایید که اشتباه کردید از حرف درست و صحیح من دفاع کردید !! واقعاً دیگه حرفی برای گفتن ندارم!!! اگر بدونید حرفی درسته و افرادی دارن اون حرف رو نقض می کنن و شما از اون حرف صحیح دفاع نکنید که اسمش میشه خیانت به وجدان خودتون !
    در مورد تهدید و لحن بد هم که اصلاً اینطور نیست که شما می فرمایید من ابتدا به صورت پیام خصوصی ازتون درخواست کردم که شما جواب ندادید بعد در قسمت مدیران ازتون درخواست کردم و و عین عبارت این هستش:
    جناب آقای آژیده لطفاً پست بنده رو که حذف کردید برگردونید من خودم ویرایشش می کنم تا کسی نتونه از سایت شکایت کنه!
    در غیر اینصورت مجبور هستم علی رغم میل باطنی با بچه های این تالار خداحافظی کنم
    تازه آخر پست هم از شما عذر خواهی کرده بودم بابت ارسال پست تو این بخش
    حالا خودتون قضاوت کنید این تهدید کردن شما بوده ؟؟!!!
    اگر این تهدید هستش که پست های اون آقایون به بنده میشه ت رور !!!
    به هر حال شما هم موفق و پیروز باشید و اگر امکانش هست آیدی بنده رو کلاً پاک کنید تا سابقه ای از بنده تو این تالار وجود نداشته باشه که خدایی نکرده موجب تشویش اذهان اعضای تالار و به هم خوردن جو دوستانه ی تالار نشه[/size

صفحه 142 از 156 نخستنخست ... 4292123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)