کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    پویا جان من فقط خواستم راهنمایی کنم که اینجا بتونیم یک نتیجه گیری بهتر کنیم اگه قرار هستش یک محصول تازه وارد تست شود این پیشنهادات من بود
    1- در خصوص آهن اگه شما به یونهای روی منگنز کبالت ویا جیوه و نیکل دسترسی دارید از اونها استفاده کنید(هر کدام از اینها نیاز به یک حذف کننده خاص دارن برای مثال آهن سولفید سدیم وبرخیشون تری اتانول آمین و...)
    2- یک تناسب ساده است با این حال بر اساس کاتالوگ برایت ول(البته از محلول شرکت سازنده هم که 180.000 ppm هستش میتونی استفاده کنید) هر گرم برایت ول در یک گالن آب میتونه 114.4 ppm منیزیم رو افزایش بده پس اگر شما 10 گرم بریزی میشه 1144 که اگه شما با این تستر 14 قطره رو بگیری یعنی 1120 که خیلی عالیه
    3-اصولا اریوکروم بلک تی به این مواد حساس هستش و در محیط تست مزاح هستند که با مواد اسم برده از محیط واکنش حذف میشن.
    4-همشون از روش تیتراسیون پیروی میکنن(تا جایی که من میدونم همشون شما باید تعداد قطرات (یا همون ورود مقدار مشخصی ماده) رو میشمرن
    5-ناقلا سوالای تجاری میکنی(به زودی تو بخش DIY پارسی پت برای اولین بار روش درست کردن تستر ها رو خواهم گذاشت اونجا همه دوز ها رو مشخصا اعلام میکنم)(تستر مد نظر شما هم مطمئنا این موارد بافری رو در محلول شماره 1 داره نیازی به اضافه نمودن مجدد نیستش پویا جان)
    6-راستش در این مورد دیگه بنیه مالی اجازه نمیده چون پرسیدم تستر سیچم 150 و تستر رد سی 55 تومن هستش

در مورد درخواستم در خصوص ارائه گواهینامه هم این تو دنیا عرف هستش که گواهی نامه از یک منبع معتبر میدن(اگه جهانی میخواهید باشه که SGSو لوید)ولی این آزمایشگاهایی که اسم برید هم خوبه اگه اشکال نداره و میشه تصویر تاییده رو تو سایت بزارید
    در پایان به شما و آقای مقدم و همکارانتون خسته نباشید میگم چون در خصوص ساخت داخل محصولات آب شور واقعا دارید زحمت میکشید و این مباحث چیزی از زحمات شما کم نمیکنه

.

احمد عزیز شما جواب سوالات من رو ندادید !!!
    اگر اطلاعات کافی راجع به مباحث اولیه علوم شیمیایی ندارید بهتر هست خودتان را در این زمینه کارشناس جلوه ندهید و برای شرکت x هم دلسوزی نفرمائید .

در خصوص ساخت تستر ها ی x تمامی نکات اعم از روشهای خاص تیتراسیون و نسبتهای مولار یونهایی که با اونها سرکار داریم دقت ها ی لازم لحاظ شده و حاصل یک سال تلاش و تحقیق بوده و شرکت x لزومی به توضیح و ارائه روشهای ساخت برای افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند نمی بیند .
    بعد از اینکه تستر ها روانه بازار شد به راحتی میتوانید نتایج رو به هر آزمایشگاهی که خواستید و به هر طریقی که خواستید بررسی بکنید و به نتیجه مطلوب برسید .
    ما هم برای شما آرزوی موفقیت داریم و بی صبرانه منتظر ارائه روشهای ساخت تستر ها از طرف شما در بخش diy هستیم .
    موفق باشید

احمد جان لطفا بحث رو اینجا به اتمام برسانید تا جریانات اخیر پیش نیاید
    مدیران عزیز هم لطفا این چند پست اخیر رو پاک بفرمایند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

بابا دعوا که نداریم با هم در کمال ***** همه حرفشون رو بزنن دوستانه هیچ کسی حرفش 100% درست نیست با همین گفتگو ها میتونیم بهبود بدیم وضعیت علمیمون رو
    برای بار n ام خواهش میکنم از همه دوستان که رفاقت رو فدای بحثای اینجوری نکنن

ارادتمند همگی
    بابک

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    جناب پویای عزیز من سعی کردم سوالات شما رو تا جایی که میدونم پاسخ بدمبحث اصلی هم از چیزی که الان داره دهان به دهان میچرخه(همون دقت 5 ppm) شروع شد که من خواستم یادآوردی کنم این موضوع اشتباه هستش.همه هم میدونن که من نه ویزیتور به قول شما X هستم و نه برایت ول و نه ....من به عنوان یک بی طرف سعی میکنم این موضوعات را برای مصرف کنندگان موشکافی کنم .این موضوع در تمام دنیا هستش چه در خصوص رستورانها ، تجهیزات خانه وتور و هتل و.... که در این خصوص حتی کتاب هم چاپ میکنن. حالا یک بحث دیگه اینه که شما میفرمایید من اجازه به چالش کشیدن رو ندارم که این موضوع هم در این انجمن یک رویه داره که شما یک پیغام به مدیر بخش و یا مدیریت کل میزنین و در صورت مشاهده تخلف این عزیزان به بنده و امثال من تذکر میدن.در خصوص مطالب هم من ضرورتی نمی بینم علیرغم اینکه یکمقدار شما تند صحبت کردید پستها پاک بشه چون برای بقیه بار علمی داره.راستی من تفلکی نیازی به سرچ و از کسی پرسیدن ندارم پویا جانیک چیزی رو هم بگم من هم میتونستم همین جمله اول شما رو در خصوص شما بعد از اشاره به دقت 5 ppm بکنم ولی اصلا مناسب ندیدم و هنوز هم معتقدم اگه جایی شما که اطلاعات شیمی کاملتری دارید میتونید در موارد مطروحه به گفته شما غلط من اطلاع رسونی کنید که حداقل دوستتون به بار علمیش اضافه شه و از ادامه اشتباه جلوگیری کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    جناب پویای عزیز من سعی کردم سوالات شما رو تا جایی که میدونم پاسخ بدمبحث اصلی هم از چیزی که الان داره دهان به دهان میچرخه(همون دقت 5 ppm) شروع شد که من خواستم یادآوردی کنم این موضوع اشتباه هستش.همه هم میدونن که من نه ویزیتور به قول شما x هستم و نه برایت ول و نه ....من به عنوان یک بی طرف سعی میکنم این موضوعات را برای مصرف کنندگان موشکافی کنم .این موضوع در تمام دنیا هستش چه در خصوص رستورانها ، تجهیزات خانه وتور و هتل و.... که در این خصوص حتی کتاب هم چاپ میکنن. حالا یک بحث دیگه اینه که شما میفرمایید من اجازه به چالش کشیدن رو ندارم که این موضوع هم در این انجمن یک رویه داره که شما یک پیغام به مدیر بخش و یا مدیریت کل میزنین و در صورت مشاهده تخلف این عزیزان به بنده و امثال من تذکر میدن.در خصوص مطالب هم من ضرورتی نمی بینم علیرغم اینکه یکمقدار شما تند صحبت کردید پستها پاک بشه چون برای بقیه بار علمی داره.راستی من تفلکی نیازی به سرچ و از کسی پرسیدن ندارم پویا جانیک چیزی رو هم بگم من هم میتونستم همین جمله اول شما رو در خصوص شما بعد از اشاره به دقت 5 ppm بکنم ولی اصلا مناسب ندیدم و هنوز هم معتقدم اگه جایی شما که اطلاعات شیمی کاملتری دارید میتونید در موارد مطروحه به گفته شما غلط من اطلاع رسونی کنید که حداقل دوستتون به بار علمیش اضافه شه و از ادامه اشتباه جلوگیری کنه
    احمد جان از دست من دلگیر نشو
    این که شما دوست داری هر مطلبی رو سرچ و مو شکافی کنی برای من قابل احترام است و اینکه حتما سر یک مسئله باید شیر فهم مطلب بشی تا آن مسئله رو هم قبول کنید باز قابل احترام است
    حرف من این بودطی آزمایشهایی که در چند آزمایشگاه معتبر کشور شده این تست x ابتدا با 10 ppm اختلاف و الان با اصلاحاتی که شده 5 ppm اختلاف دارد و پرینت گزارش این آزمایشگاه ها هم بعدا در سایت x قبل از ورود به بازار گذاشته خواهد شد
    و این حرف در زمانی است که تست منیزیم jbl در همین آزمایشگاه با اختلاف 300 ppm کمتر نشان دادن یون منیزیم این مسئله رو رد کرد پس خواهش می کنم متوجه شو با تست آزمایشگاه
    حالا شما می گی چون واحد ما 80 تا است پس دقت این تست 80 ppm می شود ، احمد مگه هر 24 قطره 1 سی سی نمی شود آیا میشه نازل قوطی ها را تنظیم کرد تا قطره های خیلی کوچکتر بدهد تا بتوان دقت تست دستی رو بالاتر ببریم مثلا نازلی بسازیم تا هر یک سی سی رو 384 قطره بکند تا دقت این تست رو دقیق نشان بدهد اگر شما می توانید همچین قطره کوچکی با این چگالی بسازید بگوید تا قانون فیزیک رو هم عوض کنیم .
    پس تا زمانی که این قطره کوچک نباشد نمی توان عدد دقیق رو حساب کرد مهم اینست که این تستر در واقعیت تسترهای آزمایشگاهی دقیق بوده و می توان به آن اعتماد کرد با این تستر و 16 قطره شما منیزیم 1280 رو دارید که خیلی عالی است و با 17 قطره 1360 رو دارید که بیشتر از آن سیستم رو از تعادل یونی خارج می کند حالا منیزیم تانک شما بین این دو عدد هم باشد باز خوب است اما jbl یک باره منیزیم یک تانک تازه تاسیس رو یکباره 300 واحد کمتر نشان نمی دهد و طرف مقابل رو مجبور به اضافه کردن بیش از حد منیزیم در تانک که بی فایده هم هست نمی کند
    خواهش می کنم صحبتهای من رو قبول کن و کوتاه بیا و اگر نه هم این مسئله رو تلفی یا پیام خصوصی حل کنیم و وقت تالار رو نگیریم و بابک و محمد عزیز رو هم ناراحت نکنیم
    احمد درس محاسبات عددی و ریاضی مهندسی یادت است 2 دو 2 تا می شه 4 تا و اما باید کلی راه حل می رفتم تا به این عدد چهار برسیم و کامپیوتر این مدلی حساب می کرد حالا حکایت شما شده من حتما باید یک قطره رو 16 تکه کنم تا شما قبول کنی این تستر دقیق است و اون وقت شما بجای 16 یا 17 قطره از محلول دوم باید 256 قطره رو بشینی بشماری ، اون آزمایشگاه است که این کار رو انجام می ده تا دقت محلول رو حساب کنه و برای هر بار تست 50 هزار تومان هم می گیرد نه من نه شما 256 تا رو بخواهیم بشموریم خوابمون می گیره وسطش و کلی اشتباه در شمارش می کنیم .
    مدیران عزیز آب شور اگر دوست داشتند در پیام خصوصی آدرس و شماره تماس به من بدهند تا مجموعه این تسترها که بصورت کیف تست هست برایشان مجانن ارسال شود و این تست ها رو با تانک های خود مورد آزمایش قرار دهند . (هفته آینده کار چاپ تمام می شود و ارسال)
    احمد جان شما هم اگر افتخار بدهید آدرس برام بفرستید تا تستر منیزیم و محلول پودری آن رو هم برای شما ارسال کنم تا خود شما هم یک مقایسه داشته باشید که الان در مغازه موجود دارم
    ببخشید که وقت عزیزان رو گرفتم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    پویا جان من که گفتم تستر خوبیه چون هر قطره معرف 80 هستش.اصلا هم بحث من چه در خصوص نمک و چه این مورد بحث انتقادی نبود.در خصوص امکان بالا بردن دقت نیازی به تغییر هر قطره نیستش و فقط میتوان با افزایش حجم مایع نمونه و تغییر دوز (غلظت )محلول های اولیه و محلول تیتر این کار رو کرد ولیکن اونوقت خطای اپراتور (کاربر) رو که قربونش برم تو ایرانم اکثرا مثل من هستند و خوب نمیتونن انجام بدن و تشخیص تغییر رنگ رو بدن(بخاطر رقیق شدن)اینکار توصیه نمیشه و دوزی که شما اعلام کردی مناسب ترین دوز هستش تازه حجم محلول ها هم کمتر میشه و...
    در کل من اینجا هستم برای علاقه ام(آکواریوم) و دوستانم مثل بابک جان و شما و سعید و مصطفی و رضا و.....و حتی آقای مرادی(چون تو بعضی موارد با هاشون اختلاف دارم میگم )ولی در کل حاضر نیستم یک لحظه هیچ کدوم از شما دوستان رو ناراحت ببینم و ببینم که کدورتی از من دارید.اتفاقا وقتی تو چت باکس انجمن X دیدم که راجع به این موضع بحث شده خیلی برام جالب بود. راستی این دوست من که من ازش میپرسم کی هستش؟ من خودم نمیدونم کی رو میگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    پویا جان من که گفتم تستر خوبیه چون هر قطره معرف 80 هستش.اصلا هم بحث من چه در خصوص نمک و چه این مورد بحث انتقادی نبود.در خصوص امکان بالا بردن دقت نیازی به تغییر هر قطره نیستش و فقط میتوان با افزایش حجم مایع نمونه و تغییر دوز (غلظت )محلول های اولیه و محلول تیتر این کار رو کرد ولیکن اونوقت خطای اپراتور (کاربر) رو که قربونش برم تو ایرانم اکثرا مثل من هستند و خوب نمیتونن انجام بدن و تشخیص تغییر رنگ رو بدن(بخاطر رقیق شدن)اینکار توصیه نمیشه و دوزی که شما اعلام کردی مناسب ترین دوز هستش تازه حجم محلول ها هم کمتر میشه و...
    در کل من اینجا هستم برای علاقه ام(آکواریوم) و دوستانم مثل بابک جان و شما و سعید و مصطفی و رضا و.....و حتی آقای مرادی(چون تو بعضی موارد با هاشون اختلاف دارم میگم )ولی در کل حاضر نیستم یک لحظه هیچ کدوم از شما دوستان رو ناراحت ببینم و ببینم که کدورتی از من دارید.اتفاقا وقتی تو چت باکس انجمن X دیدم که راجع به این موضع بحث شده خیلی برام جالب بود. راستی این دوست من که من ازش میپرسم کی هستش؟ من خودم نمیدونم کی رو میگه
    احمد جان گفته شما رو من قبول دارم اما اگه بخواهیم افرایش حجم مایع نمونه که روش کار هم کردیم و افزایش غلظت محلول اولیه و تیتر رو بخواهیم داشته باشیم حداکثر دقت معرف 75 شد که باتوجه به هزینه بیشتر قیمت این تستر نمی ارزد چون ما مشکل نازل قوطی های 10 و 20 سی سی این محلول ها رو داریم که با اون تغییراتی که مد نظر شما است و چند ماهی روش کار کردیم باز میسر نشد مگر اینکه غلظت ها را پایین بیاوریم و حجم نمونه رو افزایش دهیم آن وقت تستر ها رو باید با حجم بالای 100 سی سی تولید کنید تا دقت بیشتری داشته باشد و زود باز تمام می شوند و مقرون به صرفه نیست پس بهترین حالتش همین عدد 80 است که برای همه دوستان و کابران تغییر رنگ صورتی به سبزش کاملا مشهود و آنی است نه مثل تستر های دیگه که ازحالتی که تغییر رنگ شروع می شه تا به رنگ مورد نظر برسی باز باید کلی قطره اضافه کنی

مثلا تستر kh مارک مطرح api با رنگ آبی شروع شده و اکثرا فکر می کنند به محض تغییر رنگ به سبز عدد kh نهایی است اما در صورتی که باید چند قطره دیگه اضافه شود تا به رنگ زرد(رنگ محلول) برسیم و به همین خاطر الان تانک خیلی از بچه ها kh بالاتر از 15 دارد اما فکر می کنند kh تانک آنها 11 است و هر روز مواد kh و جوش شیرین به خورد مرجانهای خود می دهند . (این مثال بود)

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    احمد جان گفته شما رو من قبول دارم اما اگه بخواهیم افرایش حجم مایع نمونه که روش کار هم کردیم و افزایش غلظت محلول اولیه و تیتر رو بخواهیم داشته باشیم حداکثر دقت معرف 75 شد که باتوجه به هزینه بیشتر قیمت این تستر نمی ارزد چون ما مشکل نازل قوطی های 10 و 20 سی سی این محلول ها رو داریم که با اون تغییراتی که مد نظر شما است و چند ماهی روش کار کردیم باز میسر نشد مگر اینکه غلظت ها را پایین بیاوریم و حجم نمونه رو افزایش دهیم آن وقت تستر ها رو باید با حجم بالای 100 سی سی تولید کنید تا دقت بیشتری داشته باشد و زود باز تمام می شوند و مقرون به صرفه نیست پس بهترین حالتش همین عدد 80 است که برای همه دوستان و کابران تغییر رنگ صورتی به سبزش کاملا مشهود و آنی است نه مثل تستر های دیگه که ازحالتی که تغییر رنگ شروع می شه تا به رنگ مورد نظر برسی باز باید کلی قطره اضافه کنی

مثلا تستر kh مارک مطرح api با رنگ آبی شروع شده و اکثرا فکر می کنند به محض تغییر رنگ به سبز عدد kh نهایی است اما در صورتی که باید چند قطره دیگه اضافه شود تا به رنگ زرد(رنگ محلول) برسیم و به همین خاطر الان تانک خیلی از بچه ها kh بالاتر از 15 دارد اما فکر می کنند kh تانک آنها 11 است و هر روز مواد kh و جوش شیرین به خورد مرجانهای خود می دهند
    . (این مثال بود)
    اینی که نوشتی من متوجه نشدم تست apiمشکل داره یا کسی که تست میزنه!!!!
    هر کسی که بروشور تست khرو بخونه میدونه رنگ محلول اول سبز میشه و بعد زرد و رنگ زرد ملاک هست
    حتی برایه منیزیم هم همین اتفاق میوفته و شما دوتا رنگو میبینید اول بنفش و بعد سبز اگه اشتباه نکنم تو رنگاش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اینی که نوشتی من متوجه نشدم تست apiمشکل داره یا کسی که تست میزنه!!!!
    هر کسی که بروشور تست khرو بخونه میدونه رنگ محلول اول سبز میشه و بعد زرد و رنگ زرد ملاک هست
    حتی برایه منیزیم هم همین اتفاق میوفته و شما دوتا رنگو میبینید اول بنفش و بعد سبز اگه اشتباه نکنم تو رنگاش
    مصطفی جان کمی اگر با حوصله تر نوشته من رو می خوندید حتما منظور من رو درک می کردید اما سر شما هم مثل من شلوغ است
    تست kh کارخانه api مشکلی ندارد و با اختلاف 0.5 واحد dkh با تست آزمایشگاه بسیار دقیق است اما اکثر استفاده کنندگان که با تستر های قبلی مارک های دیگر kh کار کرده اند نمی دانند که تغییر رنگ از آبی به سبز بعد به زرد است و به محض اینکه به رنگ سبز می رسند از اضافه کردن قطره بعدی خودداری می کنند برای صرفه جویی بیشتر که این اشتباه یا بر اثر عادت به تسترهای قبلیشون بوده یا حال کاتلوگ خوندن ندارند .
    api تست منیزیم ندارد اگر هم دارد من در نواب تا به حال ندیده ام .
    موفق باشید

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    مصطفی جان کمی اگر با حوصله تر نوشته من رو می خوندید حتما منظور من رو درک می کردید اما سر شما هم مثل من شلوغ است
    تست kh کارخانه api مشکلی ندارد و با اختلاف 0.5 واحد dkh با تست آزمایشگاه بسیار دقیق است اما اکثر استفاده کنندگان که با تستر های قبلی مارک های دیگر kh کار کرده اند نمی دانند که تغییر رنگ از آبی به سبز بعد به زرد است و به محض اینکه به رنگ سبز می رسند از اضافه کردن قطره بعدی خودداری می کنند برای صرفه جویی بیشتر که این اشتباه یا بر اثر عادت به تسترهای قبلیشون بوده یا حال کاتلوگ خوندن ندارند .
    api تست منیزیم ندارد اگر هم دارد من در نواب تا به حال ندیده ام .
    موفق باشید
    سلام پویا جان
    والا من خوندم پست شما رو ولی متوجه مثالتون به توضیحاتی که قبلش داده بودید نشدم
    من میگم چیزی که مهمه اینه که ماباید به چه رنگی برسیم حالا میخواد دوتا رنگ عوض کنه محلول یا 100تا مهم رنگ زرده و این عیبی برایه تستر نیست اگه شما منظورتون عیب باشه که قبلشم عنوان کردید که این تستر تغییر رنگش انی هست.در مورد تست منیزیم هم منظورم تست ای پی ای نیست فقط میخواستم بگم که تو تست منیزیم هم این اتفاق میوفته و ما برایه رسیدن به رنگ سبز رنگ صورتی رو هم میبینیم و کسی هم ندونه که باید رنگ اخر محلول سبز باشه به همون رنگ صورتی قناعت میکنه مثل همین khکه نمیدونه رنگ اخرش باید زرد باشه
    به نظر منم اگه می خوای این محصول تازه وارد رو معرفی کنی بهتره با یکمی ملایمت و صبر بیشتر در مقابل صحبتهایه دیگران بری جلو و بزاری این تسترها جایه خودشو تو بازار پیدا کنه
    هر چند سری قبل انقد دوستانتون به مدیران این سایت بی احترامی کردن که من خودم با معرفی این محصولات و بحث روشون تو این سایت نظر مثبتی ندارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    سلام پویا جان
    والا من خوندم پست شما رو ولی متوجه مثالتون به توضیحاتی که قبلش داده بودید نشدم
    من میگم چیزی که مهمه اینه که ماباید به چه رنگی برسیم حالا میخواد دوتا رنگ عوض کنه محلول یا 100تا مهم رنگ زرده و این عیبی برایه تستر نیست اگه شما منظورتون عیب باشه که قبلشم عنوان کردید که این تستر تغییر رنگش انی هست.در مورد تست منیزیم هم منظورم تست ای پی ای نیست فقط میخواستم بگم که تو تست منیزیم هم این اتفاق میوفته و ما برایه رسیدن به رنگ سبز رنگ صورتی رو هم میبینیم و کسی هم ندونه که باید رنگ اخر محلول سبز باشه به همون رنگ صورتی قناعت میکنه مثل همین khکه نمیدونه رنگ اخرش باید زرد باشه
    به نظر منم اگه می خوای این محصول تازه وارد رو معرفی کنی بهتره با یکمی ملایمت و صبر بیشتر در مقابل صحبتهایه دیگران بری جلو و بزاری این تسترها جایه خودشو تو بازار پیدا کنه
    هر چند سری قبل انقد دوستانتون به مدیران این سایت بی احترامی کردن که من خودم با معرفی این محصولات و بحث روشون تو این سایت نظر مثبتی ندارم
    سلام
    بحث سر تغییر رنگ و مثال های بالا را می گذاریم کنار و معرفی محصول جدید رو هم می زاریم کنار
    مورد بحث با احمد سر موضوعاتی که خوانده بودید بود چون فقط احمد است که همیشه باید آنقدر یک مسئله رو برایش باز کنم تا قانع شود و قبلا هم با احمدجان سر چندین موضوع دیگر بحث و گفتگو داشته ایم و همیشه سر انجام خوش بوده و از دست هم دلخور نشدیم . پس در این بحث ها گاهی نا ملایمتی بوجود می آید و این طبیعی است و مطمئن هستم احمد از دست من دلخور نیست .
    در مورد فرمایش آخرتون هم اون داستان به خیر و خوشی تمام شد و همیشه یادتان باشد که جواب ، های هوی است پس هیچ وقت یک طرفه قضاوت نفرمائید ، شروع و پایان جالبی نداشت اما تمام شد در ضمن قصد معرفی محصول جدید رو هم نداشتم و اگر هم داشتم مطمئن باشید با این عنوان شروع نمی کردم .
    با توجه به صحبت های مصطفی جان و پیشامد های اخیر که هنوز از خاطر دوستان پاک نشده است و خیلی از دوستان از دست من هم دلخور هستند و دوست دارم دیگر دلخور نباشند از پارسی پت خدا حافظی می کنم امیدوارم در کلیه مراحل موفق باشید .
    خدانگهدار

صفحه 139 از 156 نخستنخست ... 3989120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)