همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    [SIZE=3]سلام
    اگر از آب مقطر استفاده کرده باشید فسفات 0/7 خیلی زیاده و برای مرجان ها مضره!!!!! فسفات بالای 0/1 نمی تونه شرایط ایده آل باشه تازه اگه به جای آب مقطر بخواهیم از آب فیلتر شده ( ro) یا آب شهری هم استفاده کنیم که دیگه خدا می دونه میزان فسفات چند میشه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    پویا جان kh یک هستش و tds رو 40 هستش
    احمد جان اگه tds عدد 40 رو نشون بده با تست kh شما باید دو قطره بریزید اگه اشتباه نکنم هر 17.6 در مقایس ppm حدودا میشه 1 تست kh خودمان
    اگر زحمتی نیست شما پیچ رو تا آخر ببیند تا سختی آب حدود 7 ppm بشه و این جوری فسفات و نیترات آب خروجی ro هم صفر میشه بعد مجدد آب نمک درست کنید و تست کنید (فحشم ندیا برات کار درست کردم)

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.moradi نمایش پست ها
    [size=3]سلام
    اگر از آب مقطر استفاده کرده باشید فسفات 0/7 خیلی زیاده و برای مرجان ها مضره!!!!! فسفات بالای 0/1 نمی تونه شرایط ایده آل باشه تازه اگه به جای آب مقطر بخواهیم از آب فیلتر شده ( ro) یا آب شهری هم استفاده کنیم که دیگه خدا می دونه میزان فسفات چند میشه!
    سلام جناب مرادی آب ro هستش البته آب منطقه ما(هفت تیر) فسفاتش تقریبا صفر هستش و tds آب لوله کشی در حدود 240 تا 270(این موارد رو نصاب ro که من تازه خریدم هم اندازه گیری کرده )

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    احمد جان اگه tds عدد 40 رو نشون بده با تست kh شما باید دو قطره بریزید اگه اشتباه نکنم هر 17.6 در مقایس ppm حدودا میشه 1 تست kh خودمان
    اگر زحمتی نیست شما پیچ رو تا آخر ببیند تا سختی آب حدود 7 ppm بشه و این جوری فسفات و نیترات آب خروجی ro هم صفر میشه بعد مجدد آب نمک درست کنید و تست کنید (فحشم ندیا برات کار درست کردم)
    پویا جان همین الان گرفتم TDS روی 30 هستش(پیچ تا ته بسته هستش) و نیترات هم صفر هستش(البته میدونی که 1 ppm رو من نمیتونم از رنگ تشخیص بدم ولی رنگش از نظر من هیچ تغییری نکرد)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    پویا جان همین الان گرفتم TDS روی 30 هستش(پیچ تا ته بسته هستش) و نیترات هم صفر هستش(البته میدونی که 1 ppm رو من نمیتونم از رنگ تشخیص بدم ولی رنگش از نظر من هیچ تغییری نکرد)
    پیچ تنظیم یک مهره هم دارد که می تونی آن رو هم کم و زیاد کنی و بدین ترتیب وقتی پیچ رو می بندی آب قطره قطره خارج می شه و در این حالت kh صفر است و سختی کل حدود 7 ppm می شود .
    من خودم دیروز سیفن زدم kh رو تست کردم 10 بود بعد بهش مواد اضافه کردم 12 شد ریختم تو تانک بهمین خاطر گفتم
    فعلا هم شب بخیر همگی من رفتم خونه

کاربر ساده

شماره عضویت
    7969
    سلام دوستان . روی شیشه تانک من یه چیزای سفید ریز که مرکزش مثل یه نقطه سفید و مثل ستاره دریایی یا عروس .روی شیشه عقب و جلو وپاک که می کنم میره ولی دوباره فرداش میزنه .اینا چی هستند؟ مضر هستن نیستن؟ اصلا چی هستن ؟ لطفا کمک کنین .

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashin نمایش پست ها
    سلام دوستان . روی شیشه تانک من یه چیزای سفید ریز که مرکزش مثل یه نقطه سفید و مثل ستاره دریایی یا عروس .روی شیشه عقب و جلو وپاک که می کنم میره ولی دوباره فرداش میزنه .اینا چی هستند؟ مضر هستن نیستن؟ اصلا چی هستن ؟ لطفا کمک کنین .
    سلام
    تا دوستان جواب بدن من عرض میکنم به احتمال خیلی زیاد ابتازیا هست و داره تکثیر میشه و برای ریفاتونم مضره ظاهراریفو نیش میزنه! و باعث مرگش میشه
    به سرعت هم تکثیر میشن
    (اقا تکلیفه این اسکیمرو روشن کنید من منتظره جوابه شما هستما)

کاربر ساده

شماره عضویت
    7969
    آقا ممنون بگین شما قیمت بدین.
    دارو باید بزنم؟

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436

اینه؟

والا وسط فروم خیلی جالب نیست اینشکلی معامله کردن من کجا از شما بگیرم اسکیمرو؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    7969
    آقا ممنون بگین شما قیمت بدین.
    دارو باید بزنم؟ خدا شما رو رسوند. آقا موج سازم به بالا بزنه یا به پایین؟ بعدم روشن ها داره زرد مایل به سبز میشه .اشکال از کجاست؟ اسکیم هم قابل نداره در ضمن .

صفحه 131 از 156 نخستنخست ... 3181112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)