صفحه 11 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 121
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    با سلام
    خوب آقا شایان یه کاری هم میشه اینه که اگه اون خطی که شما میگین درست نیست برای مطمئن و دقیق بودن کار میشه 5 میل آب از تو سامپ برداریم و بریزم تو شیشه تست.

در ضمن تشکر میکنم بابت مقایسه ای که انجام دادین.
    ممنون
    سلام
    خواهش میکنم.ممنون
    شما اشتباه متوجه شدین
    پنج میلی لیتر اب زیاده و اگه شیشه ی تست رو تا خط پر کنید این مزان کمه.تا زیر حرف p روی شیشه پر کنید (حد وسط) اینجوری نتیجه ی تست با سالیفرت برابره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    ایراد داشتن تست های API بازار

سلام دوستان
    من بعد از خرید پک مستر کیت تست API بعد از دوماه تست زدن و هیچ تغییری در آب اکواریوم ایجاد نشدن چه آمونیاک چه نیتریت چه نیترات به تست مشکوک شدم و یه تست نیترات jbl گرفتم و آب تانک رو که با تستر api نیترات رو صفر نشون میداد رو تست زدم رو 25 بود !!
    بردم مغازه ای که گرفته بودم و با تستر خودشون که api هم بود تست زدن و دیدن بله اصن کار نمیکنه این تست ما
    کیت رو قبول نکردن پس بگیرن و گفتن یه تست نیترات میدیم بهتون که اون تست نو رو هم گرفتم همونجا تستش کردم اونم مشکل داشت و نیترات رو صفر نشون میداد !!
    با سه تا تست عوض کردن آخرین تستی که باز کردن درست بود حالا معلوم نیست باز درست نشون میده یا فقط یه تغییر رنگی رو ایجاد کرد ! باید با جی بی ای مقایسه کنم

نکته اینجاست که وقتی به فروشنده تذکر دادم که وقتی تست نیترات تو پک ایراد داره و همینجور تست های نوی شما هم به همین صورت از کجا معلوم که بقیه تست های این پک ایراد نداشته باشه ! که با برخورد بد فروشنده من کلا از خرید خود و این که چرا باید تست هایی که تاریخ مصرف ندارن رو بخرم پشیمون شدم و ۲۰۰ هزار تومن پول رو دور ریختم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    10577
    jbl رو با تستای دیگه هم تست کردید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2 نمایش پست ها
    jbl رو با تستای دیگه هم تست کردید؟
    تست درست حسابی نه ولی با تترا تست زدم درست بود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام ، ادعای عجیب والبته بزرگیست...من با API کار نکردم و نظری نمیدم ولی چیزی که میدونم و دارم میبینم ، بزرگ ترین و قابل اطمینان ترین تستر های آکواریوم در جهان و به خصوص در آمریکا کیت های تست API هست . اساسا اینجا کسی جز API به برند دیگری برای تست اطمینان نداره ، بنا بر این سخت در مغازه ای کیت تستی به جز API میبینید . یک بار دیگر تست کنید ، شاید اشتباهی رخ داده بوده دست عزیزم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام ، ادعای عجیب والبته بزرگیست...من با API کار نکردم و نظری نمیدم ولی چیزی که میدونم و دارم میبینم ، بزرگ ترین و قابل اطمینان ترین تستر های آکواریوم در جهان و به خصوص در آمریکا کیت های تست API هست . اساسا اینجا کسی جز API به برند دیگری برای تست اطمینان نداره ، بنا بر این سخت در مغازه ای کیت تستی به جز API میبینید . یک بار دیگر تست کنید ، شاید اشتباهی رخ داده بوده دست عزیزم
    مشکل نا معتبر بودن برند API نبود
    مشکل اینجاست که این فروشگاه که ادعای نمایندگی و واردن کردن این تست ها رو داره تست های تاریخ مصرف گذشته رو به هر دلیلی که خودتون بهتر میدونید وارد بازار کرده که من نوعی دیگر به این محصولات تو ایران اعتماد ندارم و میرم محصولاتی رو میخرم که حد اقل از سالم بودن مواد اون اطمینان حاصل کنم بعد به دقت اون !

در ضمن جناب آژیده تست ها رو من نزدم خود فروشگاه بعد ۱۰ بار تست کردن آب آکواریوم خودشان جلوی خودم به این نتیجه رسید

من وظیفه خودم میدونستم اطلاع رسانی کنم که دوستان به واسطه پول های زیادی که برای این نوع تست ها میدن و بد تر از اون تلفاتی که بعدا باهاش مواجه میشن دچار ضرر و زیان نشن و با دقت بیشتری محصولات مورد نیازشون رو تهیه کنن . که اگر کسی قبل از من این اطلاع رسانی رو اینجا میکرد من برای خرید این مورد رو در نظر میگرفتم و الان مجبور به تهیه همه تست ها از یه برند دیگه نمیشدم !
    ویرایش توسط meis@m : 1st April 2015 در ساعت 11:35 AM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط meis@m نمایش پست ها
    مشکل نا معتبر بودن برند API نبود
    مشکل اینجاست که این فروشگاه که ادعای نمایندگی و واردن کردن این تست ها رو داره تست های تاریخ مصرف گذشته رو به هر دلیلی که خودتون بهتر میدونید وارد بازار کرده که من نوعی دیگر به این محصولات تو ایران اعتماد ندارم و میرم محصولاتی رو میخرم که حد اقل از سالم بودن مواد اون اطمینان حاصل کنم بعد به دقت اون !

در ضمن جناب آژیده تست ها رو من نزدم خود فروشگاه بعد ۱۰ بار تست کردن آب آکواریوم خودشان جلوی خودم به این نتیجه رسید
    دوست عزیز تستapiتاریخ مصرف داره ومن چندین بار بادستگاههای ازمایشگاهی این تست را امتحان کردم ونتیجه خوبی داشته,البته بعضی از تستها رانمیشه با دستگاهای ازمایشگاهی انجام داد ولی در کل من یکی که قبولش دارم,ولی جنس تقلبی هم زیاد شده وبرای تست بهتره همین اول در مغازه با تستی که خودش میزنه امتحان کرد

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام
    من حرف میثم رو تایید میکنم تستای API تو ایران متاسفانه خیلی خطا دارن جدیدا هم زیاد برخوردکردم باهاش
    خرید میثم میدونم از کجا بوده که اون فروشگاه از بیخو بن وضعیتش معلومه همه ما هم بارها اسمشو شنیدیم برای این کاراش
    اما در رابطه با API من چند وقت پیش هم از بزرگترین فروشگاه نواب هم که معتبره و من هم قبولش دارم برای یکی از دوستان 4 5 تا پک تست گرفتیم به جرات میتونم بگم هر پک یک عدد رو نشون میداد وقتی هم تماس گرفتیم قبول نکردن
    بهترین کار خرید تست از جاهای معتبر(که البته خوم بالا نقضش کردم )
    حتما تاریخ داشته باشه
    پک نخرید دونه دونه بخرید
    و در اخر تستای حساس رو درجه یک بگیرین مثل salifert،elos و .....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    دوستان خارج از بحث مقایسه بین تست ها به نظر من(قابل توجه آقای مدیر) ما باید تانک رو اونقدر stable کنیم که اصلا نیاز به انجام تستها نباشه(این حالت ایده آله) بعنوان مثال من خودم فسفات رو دیگه تست نمیزنم(هر دو ماه مدیای فسفات گیر رو عوض میکنم) و نیترات رو هم به ندرت تست میزنم
    این لینک هم تانک برتر ماه در فروم های خارجیه که عنوان کرده دو ساله نیترات و فسفات رو تست نزده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز تستapiتاریخ مصرف داره ومن چندین بار بادستگاههای ازمایشگاهی این تست را امتحان کردم ونتیجه خوبی داشته,البته بعضی از تستها رانمیشه با دستگاهای ازمایشگاهی انجام داد ولی در کل من یکی که قبولش دارم,ولی جنس تقلبی هم زیاد شده وبرای تست بهتره همین اول در مغازه با تستی که خودش میزنه امتحان کرد
    این محصولاتی که من خریدم تاریخ مصرف نداره چه رو جعبه چه روی محصول !
    و خود فروشنده گفت هیچکدام از محصولات api تاریخ مصرف نداره روشون اگه ناراحتی به api ایمیل بزن

البته ناگفته نماند که الان من تست فسفات api که دو هفته پیش از ایران آکواریوم خریده بودم نگاه کردم بالای قوطی محصول تا 8/2015 تاریخ زده !! که اگه اشتباه نکنم میشه 5 ماه دیگه که خوب کمه
    به دو نتیجه میشه رسید
    یا جنس تقلبی تو بازار هست یا واقعا تاریخ مصرف ندارن بعضی از تست های api که تاریخ گذشته ها وارد ایران شدن

صفحه 11 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)