صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 103
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی /فلاور
    شماره عضویت
    12005
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام ! خوب من هم میدونم فلاورهورنتون میترسید ولی طبیعیت این ماهی به شکلیست که اصولا نباید از این چیزا بترسه
    برچست مناسب نیست ، هنوز هم چیزی عوض نشده . قطعا بخشی از کبودی ماهی هم به دلیل اون برچسبه . ممکنه به مرور عادت کنه و ممکن هم هست که نکنه . بهتره برای فلانور هورن از رنگ های روشن استفاده کنید . فلاورهورن به رنگ پاسخ شدید میده

موفق باشید
    با سلام
    جناب بابك عزيز
    در رابطه با مكمل هايي كه عرض كردم ميتونيد فروشگاهى معرفى كنيد يا شماره فروشگاهى رو در اختيارم قرار بدين
    با احترام فراوان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی طهرانی نمایش پست ها
    با سلام
    جناب بابك عزيز
    در رابطه با مكمل هايي كه عرض كردم ميتونيد فروشگاهى معرفى كنيد يا شماره فروشگاهى رو در اختيارم قرار بدين
    با احترام فراوان
    سلام مجدد

با آکواریوم نمو تماس بگیرید . تخصصا راجع به فلاورهورن کار میکنه . اسم مدیرش روزبه هست

09122267206

موفق باشید

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام
    این لکه دوشنبه ی آخر سال روی دم ماهی دیدم و یکم سیفون کردم و اومنیپور زدم و 4 روزه خوب شد

الان ریز تر از این لکه ردیفی روی دوطرف دم ماهی هست اما توی عکسهایی که انداختم معلوم نبود برا همین این عکس رو گذاشتم

من تا حالا لکه ی قهوه ای ندیده بودم به نظرتون چیه؟(موارد بهداشتی وسایل آکواریوم رو هم رعایت میکنم فکر نمیکنم آلودگی باکتریایی باشه)
    خوب شد دوبار برگشت ماهی هم یکم تیره شده

توی گوگل مورد مشابه به لکه ی ریز قهوه ای فقط ارگولوس دیدم ولی فکر نمیکنم اینا که روی دم ماهیم هستن شپش آرگولوس باشن

http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20150316-182239-1.jpg

ویرایش توسط StarFish : 24th March 2015 در ساعت 11:31 PM

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    عامل باکتریایی هست،،سیفون ۶۰ درصد اب و استفاده از اکسی تتراساییکلین دامی ،که به صورت پودر هست،،،،
    بهترین حالت استفاده اینه که از اب خارج بشه و اون قسمتی که زخم هست یا عفونت کرده رو اون قسمت ،پودر ریخته بشه و چند ثانیه بعد به اب برگردونیم ،،،سیفون روزانه و تجدید دارو ،،به مدت چتد روز ،،این
    بیماری باعث میشه قسمتی دم ماهی در مواقع حاد میفته ،،البته دوباره رشد میکنه،

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ??
    شماره عضویت
    16955
    سلام خدمت دوستان عزیز.امروز ماهی فلاور با ماهی نر تگزاس درگیرشده بود.قبلا از اینکه بفهمم و جداشون کنم ماهی تگزاس چنتا ضربه ب سر فلاور زد بهش اسیب رسوند.حالا اون قسمتایی ک زخم شدرو باید چی بهش بزنم تا هم سریع خوب بشه هم فلاورم مریض نشه؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1997 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.امروز ماهی فلاور با ماهی نر تگزاس درگیرشده بود.قبلا از اینکه بفهمم و جداشون کنم ماهی تگزاس چنتا ضربه ب سر فلاور زد بهش اسیب رسوند.حالا اون قسمتایی ک زخم شدرو باید چی بهش بزنم تا هم سریع خوب بشه هم فلاورم مریض نشه؟؟؟
    سلام

آب رو تند تند سیفون کنید، به ازای هر ۲۰ لیتر یک قاشق نمک به آب اضافه کنید

همین!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور هورن
    شماره عضویت
    18700
    آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر با سلام خدمت شما این تصاویر ماهی فلاور من هستش که میخواستم بپرسم که آیا این ماهی ورم شکم داره یا ن ؟ ممنون میشم اگه سریع پاسخ بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور هورن
    شماره عضویت
    18700
    با سلام من یک فلاور جوان دارم که یک مقدار شکمش ورم داره ولی ن کسله و ن مدفوعش سفیده و هیچ علامت دیگه ای نداره و علاقه ی زیادی هم به خوردن غذا داره آیا این ورمه نشانه ی ورم شکمیه یا ن؟برای درمانش باید چیکار کرد؟

همکار قدیمی (انجمن فلاورهورن)

نوع حیوان خانگی
    ماهی (فلاور)
    شماره عضویت
    15266
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_MH نمایش پست ها
    با سلام من یک فلاور جوان دارم که یک مقدار شکمش ورم داره ولی ن کسله و ن مدفوعش سفیده و هیچ علامت دیگه ای نداره و علاقه ی زیادی هم به خوردن غذا داره آیا این ورمه نشانه ی ورم شکمیه یا ن؟برای درمانش باید چیکار کرد؟
    سلام معمولا فلاورهای جوان مقداری شکمشون ورم داره علی الحال شما تو وعده های غذاییتون از اسفناج هم استفاده کنید ، غذا رو هم قبلش حتما یکی دو دقیقه خیس کنید...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور هورن
    شماره عضویت
    18700
    سلام این ماهی بنده هستش آیا این نشونه ی ورم شکمه یا مشکلی نداره؟بعد اون نقاط سفید نشونه ی سفیدک یا بیماری قارچی پوستی هستش یا مشکلی نیست؟لطفا سریعتر پاسخ بدید http://up.parsipet.ir/fileuser-1000001188.html
    ویرایش توسط Mohammad_MH : 27th December 2015 در ساعت 03:38 PM

صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)