صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 72
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    16235
    ممنون از همگی که برای خوب شدن حال فیزو سعی کردند!
    می خواستم بگم که
    ....... دیرتر دیگه نمیشد تازه دوروز هم از اون واقعه گذشته
    و فیزو پنجشنبه شب ساعت 22:00 به خواب ابدی فرو رفت
    همین تمام شد
    شاید فکر کنین که برای من گفتن این حرف ها راحته ولی بدتر از این وجود نداشت که اولین ماهیم رو از دست بدم
    دیروز خاکش کردم
    رنگ بدنش کم شده بود و زرد زرد
    هرچه فکر کردم اب بدون کلر غذا کم زود عوض کردن اب ولی هیچ کدو نتیجه ای نداشت.
    بازم ممنون از دوستای خوبه فیزو
    و همچنین بچه های پارسی پتی که مدیون اونام

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    سلام

بابت مرگ فایترتون متاسفم

اما نگهداری از حیوانات خانگی بخصوص ماهی که نسبت به سایر حساس تره گاهی تجربه های تلخ هم داره . که نباید باعث دلسردی بشه

متاسفانه ماهی فایتر برخلاف نظر خیلی افراد که ماهی مقاومیه و .... و همین نظر مقاوم بود بیشتر باعث میشه این ماهی زودتر به سمت مرگ بکشونن

فایتر از آهن نیست که خیلی از افراد نا آگاه متاسفانه ادعا دارن این ماهی هر شرایطی تحمل میکنه . بلکه مثل هر ماهی دیگه نیاز به شرایط ایده آل خودش داره و اگر این شرایط رعایت نشه و ماهی بیمار بشه خیلی سخت درمان و به روال قبل بازمیگرده . چون در صورت بیماری این ماهی شدیدا ضعیف میشه که این ضعف بقدری هست که گاهی امکان استفاده دارو میگیره چون ماهی توان مقابله با بیماری نداره

شما تمام سعیتون کردین و اگر هم اشتباهی قبل از اقدامات جدیدتون در زمان بیماری بوده کاملا طبیعی که با کسب تجربه تمام شرایط فراهم کردین من شاهد تلاش و اهمیت شما هم برای فایترتون و هم فایتر سایر دوستان بودم پس خودتون سرزنش نکنید و صحبت های افراد دیگه کوچکترین توجهی نکنید

انشالله که دلسرد نشده باشید و در همین تاپیک فایتر جدید شما در همین مخزن زیبا با شرایط خوبی که الان تجربش کسب کردین ببینیم و از زیباییش لذت ببریم

موفق باشید
    ویرایش توسط b.pakray : 13th September 2014 در ساعت 01:37 PM

معاون آزمایشی انجمن آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی ( گوشتخوار - گیاه خوار )
    شماره عضویت
    12162
    سلام

چند سال پیش یه دکتر بهم گفت : مرگ گریز ناپذیره ولی تنها چیزی که مهمه اینه که تمام تلاشتون رو برای بهبود و نجاتش انجام دادید .

برای مرگ فیزو متاسفم و امیدوارم یه خانواده فایتر جدید جایگزینش بشن تا هم یادش باقی بمونه و هم تجربیاتی که شما به واسطه داشتن فیزو خان بدست آوردید ، مفید واقع بشه.

شاد و پیروز باشید
    محمّد رازقی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    16235
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    سلام

بابت مرگ فایترتون متاسفم

اما نگهداری از حیوانات خانگی بخصوص ماهی که نسبت به سایر حساس تره گاهی تجربه های تلخ هم داره . که نباید باعث دلسردی بشه

متاسفانه ماهی فایتر برخلاف نظر خیلی افراد که ماهی مقاومیه و .... و همین نظر مقاوم بود بیشتر باعث میشه این ماهی زودتر به سمت مرگ بکشونن

فایتر از آهن نیست که خیلی از افراد نا آگاه متاسفانه ادعا دارن این ماهی هر شرایطی تحمل میکنه . بلکه مثل هر ماهی دیگه نیاز به شرایط ایده آل خودش داره و اگر این شرایط رعایت نشه و ماهی بیمار بشه خیلی سخت درمان و به روال قبل بازمیگرده . چون در صورت بیماری این ماهی شدیدا ضعیف میشه که این ضعف بقدری هست که گاهی امکان استفاده دارو میگیره چون ماهی توان مقابله با بیماری نداره

شما تمام سعیتون کردین و اگر هم اشتباهی قبل از اقدامات جدیدتون در زمان بیماری بوده کاملا طبیعی که با کسب تجربه تمام شرایط فراهم کردین من شاهد تلاش و اهمیت شما هم برای فایترتون و هم فایتر سایر دوستان بودم پس خودتون سرزنش نکنید و صحبت های افراد دیگه کوچکترین توجهی نکنید

انشالله که دلسرد نشده باشید و در همین تاپیک فایتر جدید شما در همین مخزن زیبا با شرایط خوبی که الان تجربش کسب کردین ببینیم و از زیباییش لذت ببریم

موفق باشید
    ممنون دوست عزیزم شما به فیزو لطف داشتید و فیزو در اون دنیا برای شما دعا میکنه

و من خیالم راحت بشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    16235
    نقل قول نوشته اصلی توسط md.razeghy نمایش پست ها
    سلام

چند سال پیش یه دکتر بهم گفت : مرگ گریز ناپذیره ولی تنها چیزی که مهمه اینه که تمام تلاشتون رو برای بهبود و نجاتش انجام دادید .

برای مرگ فیزو متاسفم و امیدوارم یه خانواده فایتر جدید جایگزینش بشن تا هم یادش باقی بمونه و هم تجربیاتی که شما به واسطه داشتن فیزو خان بدست آوردید ، مفید واقع بشه.

شاد و پیروز باشید
    محمّد رازقی
    ممنون اقای رازقی
    شما لطف دارید
    بچه های پارسی پت در حق فیزو لطف کردند و من اونا رو دوست فیزو میدونم
    فیزو بهترین ماهی
    اولین ماهی
    و زیباترین ماهی فایتر به چشم من بود و من هیچ ماهیه دیگه ای رو با فیزو عوض نمی کردم.
    فیزو سعی داشت خودش رو بالا بکشه و حالش خوب شه هرچه قدر فکر کردم اصلا یادم نیومد که فیزو برای چی مرد؟
    ایا مریض بود
    ایا ....
    دلیل مردن اون واسطه ای شد تا بفهمم که برام چه قدر عزیز بود
    شاید شنیده باشید که می گن تا کسی رو از دست ندی نمی فهمی که چه قدر برات عزیز بوده
    فیزو هم همون قدر برام عزیز بود که به هیچ کس نمی فروختمش و نمی دادمش
    درسته کسی به غیر از شما فیزو رو دوست نداشت همه به چشم یه ماهیه قرمز معمولی نگاه می کردند ولی من اونو به چشم بهترین ماهیه خودم می دونستم
    امیدوارم که جایگزین فیزو جای خالیش رو پر کنه که البته هیچ ماهی ای نمی تونه جای فیزو رو برای من پر کنه چون فیزو رو به حدی دوست داشتم که همه می گفتند یه ماهی قرمز که مرده باز برات یکی دیگه می خریم حالا برای یه ماهیه 5 6 هزارتومانی گریه میکنی؟
    اره همه به پول ماهی ارزشش رو تعیین میکنن ولی وقتی یه حیوون میگیری اون برات با ارزش تر از بقیه میشه شاید قبل از خرید بگی زشته یا ...
    ولی بعد از مدتی اون حیوون بهترین حیوونت میشه و علاقه ای بهش پیدا می کنی که ممکنه دردسر ساز باشه!
    فیزو تنها ماهیم نبود بلکه بهترین دوستم بود که در مواقع ناراحتی باهاش درد و دل میکردم و اون بهترین رازدار دنیا بود.
    بازهم ممنون امیدوارم فیزو جان در ان دنیا لطف شما عزیزان رو به محضر خدا برسونه که خدا هم از شما خشنود بشه گرچه ادمای خوب رو خدا دوست داره ولی شما یه چیزی بیشتر از خوب هستید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14940
    سلام من تازه تاپیک ماهیتو دیدم اولش خوشحال بودم که کنار فایترت داری لذت دنیارو میبری ولی الان ک رسیدم به صفحه اخر ...
    میدونم بعضی وقتا ادم با 1 حیوون بقدری خو میگیره ک حتی میتونه عزیز ترین دوستش بشه ...بهرحال تسلیت میگم و سفارش میکنم به این جدیدم محبت کنی تا به مرور زمان ناراحتیت رو بتونی فراموش کنی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16276
    من تمام صفحات تاپیکتون خوندم
    واقعا از مرگ ماهیتون متاسف شدم

اما شما تمام تلاشتونو برای ماهیتون کردید و نباید خودتون رو مقصر بدونید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    16235
    نقل قول نوشته اصلی توسط "AMIR" نمایش پست ها
    سلام من تازه تاپیک ماهیتو دیدم اولش خوشحال بودم که کنار فایترت داری لذت دنیارو میبری ولی الان ک رسیدم به صفحه اخر ...
    میدونم بعضی وقتا ادم با 1 حیوون بقدری خو میگیره ک حتی میتونه عزیز ترین دوستش بشه ...بهرحال تسلیت میگم و سفارش میکنم به این جدیدم محبت کنی تا به مرور زمان ناراحتیت رو بتونی فراموش کنی
    ممنون عزیزم لطف داری فیزو ماهیه عالی ای بود و بهترین دوست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    16235
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir5030 نمایش پست ها
    من تمام صفحات تاپیکتون خوندم
    واقعا از مرگ ماهیتون متاسف شدم

اما شما تمام تلاشتونو برای ماهیتون کردید و نباید خودتون رو مقصر بدونید
    ممنون عزیزم خودم رو مقصر میدونم برای از دست دادن فیزو که چرا دیر متوجه شدم.
    تقریبا چسبیده بود به اکواریوم فکر کنم توی خواب مرده
    به هر حال ممنون طاقت زدن اینجور حرف هارو ندارم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    16215
    حنانه جون واقعا متاسفم دلم سوخت آخی چه بد شد خیلی ناراحت شدم
    من تازه رفتم یک فایتر رنگ فیزو خریدم [emoji19]
    یکی دیگه بخر جاشو پر کنه انقدر هم ناراحت نباش حالا تازه یاد گرفتی فیزوی بعدی رو سریع بیار [emoji225] [emoji226] ایشالا ماهی های بزرگتر هم اضافه میکنی
    غصه نخور خانومی[emoji8] [emoji8]
    ویرایش توسط znshigi : 25th September 2014 در ساعت 03:09 AM

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)