صفحه 1 از 38 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 376
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332

7 آکواريومه يونس۵٨

سلام به همه دوستان و بزرگواران عزیز.
    ابعاد آکواریوم. : 100/ 50 / 65
    سامپ : 50 / 20 / 45
    رفرجیوم. : 50/ 15 / 45
    مدیا : 6 کیلو سرامیک سرا و 250 عدد. : بیوبال داخله اورفلو
    .اسکیمر : 150 ماکرو
    واتر پمپ : سوبو 6500
    موجساز : سوبو 7000
    بخاری. : 300وات سرا و یک عدد 250 ماهیران
    نور : ال ای د. ی دستساز . ال ای دی ها. مارکه ادیسون هستند. 36 عدد سفید 6500 کلوین و آبی 36 عدد 460 نانومتر . البته کمی تغیرات نیازمند هستش . نور در 3 مرحله روشن میشود و حدود 10 ساعت روشن هستن . نور ابتدایی 10 ساعت مرحله دومی 8 ساعت و در اوجه روشنایی 4 ساعت
    نور مونلایت. 2عدد ال ای دی آبی
    نور رف. : 10 عدد ال ای دی 6500 کلوین که همزمان با نور مون لایت و بر خلافه نور تانگ روشن میشن مدت روشن بودن 10ساعت
    لایوراک : 60 کیلو
    شن. : 50 کیلو
    نمک. : استارت با ریف کریستال 12کیلو . سیفون هر 15 روز با نمکه رد سی
    . شوری سنج : سرا
    محلولها . میکرو باکتری برایتول7. و مکمله آهن برایتول. استرانتیوم برایتول .
    تسترها. : ipe. آمونیاک . نیتریت. نیترات. Ph. فسفات. البته فعلا...
    غذا : فعلا گرانول اوشن نیتروشن
    گیاه ریف. : انگوری ...
    ماهی. : راس دراگون 1 عدد و اسلاریس 2 عدد .
    سیستمه خنک کننده . : دستساز هستش توسط یک ترموستات مارک ساموان و یک فن که رویه در تعبیه شده . دمایه آکوا یوم : رویه. 25 تا 26/5. هستش
    شوریی : 1/23
    م. تستهایه امروز : آمونیاک : 0 نیتریت 0 نیترات 15. فسفات زیر 0/25. پی اچ. 8/2 .
    ببخشید دوستان من یه صفحه جدید باز کردم . دلیلشم این بود که من چند روز بود نمیتونستم وارد سایت بشم و هر کاری کردم نتونستم حتی چندین بار رمز جدید گرفتم ولی نتونستم وارد سایت بشم و دسته آخر یک صفحه جدید باز کردم چون هیچ راهی برای طرحه این مشکل پیدا نکردم . بازم همینجا از دوستان و مدیرانه سایت معضرت خواهی میکنم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام به همه دوستان .من سعي کردم تعدادي عکس از آکواريوم براتون بذارم ولي موفق نشدم . من سيستمرو راه اندازي کردم . نمک ريف کريستال و واسه سيفونه هفتگيم از رد سي استفاده خواهم کرد . امروزم موفق شدم ال اي ديهارو نصب کنم و نور فراهم شدش . ال اي ديهام مارکه اديسون و يه تعدادي ١٨٠٠٠ کلوين که تايواني هستن . و واسه کنترلش از تايمر مکانيکيه آلماني استفاده کردم . البته اين تايمر موقت هستش .سامپ و رفرجيوم هم راه اندازي شدش که قرار شده داخله سامپم مديا زياد قرار ندم بجاش لايوراک بيشتر تهيه کنم و رف هم شروع بکارش بعد از خريد ماهي هستش چون هنوز موادي واسه مصرف گياه وجود نداره . حجمه حدودي آکواريوم و سامپ و رف حدود ٣٠٠ ليتر شدش . من اسکيمرو در روز و هماهنگ با نور

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط يونس۵٨ نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .من سعي کردم تعدادي عکس از آکواريوم براتون بذارم ولي موفق نشدم . من سيستمرو راه اندازي کردم . نمک ريف کريستال و واسه سيفونه هفتگيم از رد سي استفاده خواهم کرد . امروزم موفق شدم ال اي ديهارو نصب کنم و نور فراهم شدش . ال اي ديهام مارکه اديسون و يه تعدادي ١٨٠٠٠ کلوين که تايواني هستن . و واسه کنترلش از تايمر مکانيکيه آلماني استفاده کردم . البته اين تايمر موقت هستش .سامپ و رفرجيوم هم راه اندازي شدش که قرار شده داخله سامپم مديا زياد قرار ندم بجاش لايوراک بيشتر تهيه کنم و رف هم شروع بکارش بعد از خريد ماهي هستش چون هنوز موادي واسه مصرف گياه وجود نداره . حجمه حدودي آکواريوم و سامپ و رف حدود ٣٠٠ ليتر شدش . من اسکيمرو در روز و هماهنگ با نور
    برای اپلود عکس از اپلود سنتر خود سایت استفاده کنید .
    این لینک هم بهتون کمک میکنه راحت توی سایت عکس قرار بدید .
    آموزش قرار دادن عکس در قسمت های مختلف سایت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام فريماه خانوم ممنون از راهنمايتون من عضو آپلود دم ولي هر چي سعي ميکنم نميتونم عکس بذارم . فکر ميکنم بخاطر اينکه من با گوشيم وارد ميشم چون قبلا هم اين مشکلرو واسه عکس گذاشتن در سايته کلوپ هم داشتم . فکنم دليلش همين باشه که نميتونم عکس آپلود کنم . از طريقه آپاراتم نتونستم . .
    ولي بازم از راهنمايتون تشکر ميکنم .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام به دوستايه گلم .
    من بازم اولين اشتباهمرو بعد از راه اندازيه آکواريومم کردم که باعثشم سادگيه خودم و بي انصافيه فروشندگانه نواب بود . م
    منبعد از آبگيري و تثبيته آب و نمک و براي شروع سيکل رفتم مقدار کمي لايوراک تهيه کنم که با اسرار و راهنماييهايه اشتباه تعدادي از فروشندگان بجايه کمي لايوراک حدود ۶٠کيلو و در دو مرحله تهيه کردم و داخله آکواريوم چيدم ولي خيلي زود از اين کارم پشيمون شدم .
    دوستان بنظرتون سنگهارو از تنگ خارج کنم و يا بزارم بمونن ؟
    من که خدايش موندم به اين دوستايه فروشنده چي بگم , اصلا درست راهنمايي و کمک نميکنن و فقط ميخان بفروشن ,خدايي درست نيستش اين طور رفتار و اعمال .
    دوستان کم

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نگران نباشین فوقش کمی رنگ لایوراکا کم میشه بعدا شرایط تانک خوب باشه بر میگرده باز اتفاقه فاجعه ای رخ نمیده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    نگران نباشین فوقش کمی رنگ لایوراکا کم میشه بعدا شرایط تانک خوب باشه بر میگرده باز اتفاقه فاجعه ای رخ نمیده
    ممنون از راهنماييت من بيشتر از رفتار فروشندگان ناراحت شدم تا چيزه ديگه . اخه اونقدر زحمت کشيدم و با هزار اميد وآرزو سنگارو انتخاب کردم و سعي کردم بهترين و خوشرنگترين لايوراکپارو انخاب کنم .

بنظر شما من واسه باکتري چيزي تهيه کنم و به آب اضافه کنم يا بزارم سيکل خودش طي بشه .
    من رفتم باکتري تهيه کنم هر کسي يه چيزيرو ميخاست بهم بده که دسته آخر پشيمون شدم و هيچي نگرفتم ..
    اگه واسه سيکل بايد چيزي بخرم يا کاري کنم لطفا راهنماييم کنيد . خيلي ممنون ميشم .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط يونس۵٨ نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييت من بيشتر از رفتار فروشندگان ناراحت شدم تا چيزه ديگه . اخه اونقدر زحمت کشيدم و با هزار اميد وآرزو سنگارو انتخاب کردم و سعي کردم بهترين و خوشرنگترين لايوراکپارو انخاب کنم .

بنظر شما من واسه باکتري چيزي تهيه کنم و به آب اضافه کنم يا بزارم سيکل خودش طي بشه .
    من رفتم باکتري تهيه کنم هر کسي يه چيزيرو ميخاست بهم بده که دسته آخر پشيمون شدم و هيچي نگرفتم ..
    اگه واسه سيکل بايد چيزي بخرم يا کاري کنم لطفا راهنماييم کنيد . خيلي ممنون ميشم .
    بستگی به شما داره اگه تهیه نکنید 40 روز ممکنه سیکل طول بکشه
    اگه باکتری بزنید یک هفته ای راه میوفته
    در کل باکتری رو شما در اینده هم احتیاج دارین بهتره بگیرید
    من micro bacter7 استفاده کردم و راضی بودم اما شنیدمjbl هم باکتریش خوبه
    سوالی بود در خدمتم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام فربد جان ممنونم از راهنماييت . . من به اين راهنماييها و کمکها نياز دارم تا موفق بشم يه آکواريوم زيبا فراهم کنم .
    من رفتم باکتري بگيرم ولي فقط يه مارک داشتن و اونم برايتول بود که همه مغازها همونرو معرفي ميکردن ولي من يادمه قبلا يک سري باکتري بود که داخله يه نوع آمپول بود که بايد ميشکونديم و استفاده ميکرديم . خيلي گشتم فقط يه مغازه داشت اونم اشتباهي کارمندش بهم نشون داد و بعد صاحب مغازه نذاشت بهم بفروشه و گفت واسه خودشون نياز دارن . حالا با تجربه اي که شما داريد و دوستانه ديگه و تو اين بازاري که هيچي گير نمادش من از چه مارکي استفاده کنم. تترا کپسول داشت و برايتول يه نوع محلول مارکه ديگه نديدم لطف ميکنيد راهنماييم کنيد .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    همون میکرو باکتر براینول باکتری خوبیه خوبه قیمتشم مناسبه به نظرم همونو تهیه کنید

صفحه 1 از 38 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)