صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 376
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    دوسته عزيزم آقا فربد من قيق متوجه نشدم . شما ميفرمايد که املاحه آبه آکواريومم ٢٠٠هستش . ولي من با تستر نيترات فقط نيتراترو تست کردم و اين عدد ٢٠٠رو واسه اين بيان کردم که رنگي که آب با تسته من تغير کرده بود تو بروشور رنگهايه نيترات نبودش و من واسه اينکه نهايته نيتراترو بيان کنم اين عدد رو گفتمو اين عدد ٢٠٠هيچ مبنا و دليله ديگه نداره . حالا بنظرتون بازم تي دي اس مشکل داره .؟ راستي اره ؟ممنون ميشم راهنمايي کنيد . من از کجا تي دي اس متر بخرم ؟ م

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    شما گفتین : من اوايل که اين دستگاهرو خريده بودم نيتراته بالايه ٢٠٠رو به حدودايه کمتر از۵ رسونده منم گفتم نیترات 200 به 5 نمیشه اون تی دی اس هست که دستگاه ro مثلا از 200 به 5 میرسونه
    به نظر من اصلا شما ممبرانتم عوض نکن اول یه تی دی اس متر بگیر ببین خروجی اب چنده بعد اگه بالا بود اقدام به تعویض ممبران کن،ممبران 2 تا 3 سال طول عمر داره،بدون تی دی اس متر شما نمیتونی مشخص کنی کی زمان تعویض فیلتر هاست
    بالا بودن نیترات اب تانک دلیل بر خراب بودن دستگاه ro نیست ممکنه سیکل طی شده باشه و شما الان باید دوتا سیفون بزنی تا این نیترات بعد سیکل رو خارج کنی
    یه نکته دیگه من تو پستا خوندم شما از هیچ مدیایی استفاده نکردین و همینطور از هیچ راکتوری این کارو خیلی مشکل میکنه شما باید اینطوری حتما هفته ای 15 تا 20 درصد سیفون داشته باشید در غیر این صورت به مشکل میخورین
    در رابطه با خرید تی دی اس متر هم همه ی لوازم ro فروش تو خیابون سعدی دارن و میتنید تهیه کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    فربد جان ببخش اذيتت ميکنم و سوال زياد ميپرسم سعي ميکنم در اولين فرصت مقداري ماتريکس واسه داخله سامپ تهيه کنم و يک تي دي اس متر بگيرم .... ولي من امروز سه بار تسته نيترات انجام دادم اولي آبه شير منزل بود که بالاترين حد ممکنه نيتراترو نشون ميداد و دومين تست آبه خروجيه دستگاه roبود که دقيقا همون رنگرو نشون ميداد و سومين بارم که يک بطري آب معدني خريدم و تستش کردم که نيتراتش کمتر از ٢٠بودش . روز قبلم که نيتراته آکواريومرو تست کرده بودم اونم در حد انفجار بود همانند اون دوتا تسته ديگم . . بنظر شما اين تستها نيتراته بالايه آب نيستش ؟در ورتي که نيترات بايد توسطه ممبران حذف بشه من اين منبراين رو يک هفته ميشه خريدمش .... ببخشيد اين موضوعرو زياد کشش دادم ولي دور قبلم بيشترين ضربرو من از همنين نقطه خوردم که آخرم آکواريوممرو جمع کردم . بازم از راهنمايتون ممنونم ...

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    شما ساکن کدوم منطقه هستین؟
    اینی که میگین یکم عجیبه که اب شیر بالاترین نیتراتو داشته باشه و بعد ممبران هم همون نیترات دوباره باشه ممبران هر چقدرم به درد نخور باشه حداقل باید یکم از نیتراتو کم کنه نسب دستگاه توسط شرکت بوده؟ضمانت داره؟
    به نظرم اولویت اولتونو خرید تی دی اس بزارین با اندازه گیری خروجی میتونید صحت سلامت همه چیزو مشخص کرد!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام. دوستان من امروز يه تي دي اس متر خريدم و آبرو تست کردم . آبه لوله کشي منزل تي دي اسش حدود ٣٩٠ بودش و آبه خروجيه دستگاه ro ٣٨٠ بودش . حالا نظرتون چيه ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط يونس۵٨ نمایش پست ها
    سلام. دوستان من امروز يه تي دي اس متر خريدم و آبرو تست کردم . آبه لوله کشي منزل تي دي اسش حدود ٣٩٠ بودش و آبه خروجيه دستگاه ro ٣٨٠ بودش . حالا نظرتون چيه ؟

اگه اینطوری باشه که میگید سه حالت داره
    یا دستگاه درست نصب نشده ، یعنی مسیر ورود و عبور از فیلترها ایراد داره
    یا شیر میکس تا آخر بازه
    یا اصلا شما فیلتر ممبران ندارید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام آقا مجيد ممنون از راهنماييت . ممبران که داره دستگاه خودم خريدمش ولي شايد ايرادي در نصب يا دستگاه باشه که من با شرکتش تماس گرفتم قرار هستش فردا بيان و درستش کنن . .. ولي بنظر شما تي دي اسه حدود ۴٠٠ واسه آبه شربه شهري مناسب هستش يا خيلي بالا هستش . نيتراتش که فجيه بالا هستش بقيه املاح رو خدا داند ...

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام آقا مجيد ممنون از راهنماييت . ممبران که داره دستگاه خودم خريدمش ولي شايد ايرادي در نصب يا دستگاه باشه که من با شرکتش تماس گرفتم قرار هستش فردا بيان و درستش کنن . .. ولي بنظر شما تي دي اسه حدود ۴٠٠ واسه آبه شربه شهري مناسب هستش يا خيلي بالا هستش . نيتراتش که فجيه بالا هستش بقيه املاح رو خدا داند ...

سلام یونس عزیز
    من اصفهان خبر دارم بعضی از جاهای شهر تی دی اس 650 داره
    سمت ماهم 420 هست
    در مورد دستگاه هم کار خوبی میکنی حتما بگو نماینده اون بیاد و اونون تنظیم کنه

راستی من از درستگاه خودم تست گرفتم نیترات اون 10 بود
    موفق باشید

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    شما اگه خودت منبراین رو نصب کردی احتمالا درست جاش نداختی داره از بغل هاش نشتی میده این موردی که فرمودی اصلا امکان نداره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام .
    دوستان من امروز بعد از تعمير دستگاه ro چندتا تست از آب انجام دادم که واستون مينويسم و لطف کنيد نظرتونرو بگيد .
    تي دي اس آبه وروديه ro ٣٩٠ و خروجيش کمتر از ۴٠... نيترات ورودي بالايه ١٠٠ خروجيش حدود ١۵ ...

صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)