صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 376
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام یونس جان
    همونطور که ایمان گفت این حالت طبیعه
    زمانی که شقایق میخواد دفع کنه بیشتر اتفاق میوفته

راستی سعی کن خودتو تو غذا دادن به شقایق کنترل کنی هر دو هفته یه بار یه تکه خیلی کوچیک میگو بهش بده
    تانکتم خوشگل شده
    موفق باشی
    اگه بيشتر غذا بديم چي ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    [QUOTE=susheant;232453]اگه بيشتر غذا بديم چي ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk[/QUOTE]
    امونیاک اب بالا میره
    کلا میگو جزوه غذاهایی هست که سریع رو اب و شرایط تاثیر میزاره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    [QUOTE=farbodb;232495]
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    اگه بيشتر غذا بديم چي ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk[/QUOTE]
    امونیاک اب بالا میره
    کلا میگو جزوه غذاهایی هست که سریع رو اب و شرایط تاثیر میزاره
    اون تيكه كه شقايق حالا هروز ميديم همرو هم ميخوره باز امنياك و فسفات بالا ميره؟

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    [QUOTE=susheant;232496]
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها

اون تيكه كه شقايق حالا هروز ميديم همرو هم ميخوره باز امنياك و فسفات بالا ميره؟

شقایق همرو میخوره درسته ولی اگه دقت کنی یکی دو ساعت بعد مدفوعشو پس میده
    هفته یک بار بیشتر هم به شقایق نباید غذا داد تو اکوسیستم دریا هم یکی هر روز غذا تو دهنشون نمیزاره پس احتیاج به غذا دادن روزانه نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    دوستان سلام ، بنظرتون به شقایق از غذاهایه ماهیها بدیم چی میشه ؟ براشون مضر هست یا اشکالی نداره ؟ من چند روز یبار چندتا دونه از غذاهایه شرکته اوشن میندازم جلویه دهنه شقایق اونم میل میکنه ولی از تاقیرش در حاله شقایق اطلاعاتی ندارم ممنون میشم دوستان نظری دارن بفرمایند . البته هر از گاهی یه تیکه اندازه عدس میگو هم تو مولتی ویتامین میزارم و بهش میدم ،

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    دوستان سلام ، بنظرتون به شقایق از غذاهایه ماهیها بدیم چی میشه ؟ براشون مضر هست یا اشکالی نداره ؟ من چند روز یبار چندتا دونه از غذاهایه شرکته اوشن میندازم جلویه دهنه شقایق اونم میل میکنه ولی از تاقیرش در حاله شقایق اطلاعاتی ندارم ممنون میشم دوستان نظری دارن بفرمایند . البته هر از گاهی یه تیکه اندازه عدس میگو هم تو مولتی ویتامین میزارم و بهش میدم ،
    بنظر من هیچ مشکلی نداره ، البته اگه شقایق تمایلی به خوردنش نداشته باشه اونو پس میده
    من وقتی پولکی به ماهی های میدم دلقک مرونم تکه های بزرگ را میبره میده به شقایق

اما فقط تکه های بزرگ رو میبره ، زمانی هم که گرانول میدم یه تعدادی از گرانولها مییوفته روی شقایق و اونم میخوره

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    بنظر من هیچ مشکلی نداره ، البته اگه شقایق تمایلی به خوردنش نداشته باشه اونو پس میده
    من وقتی پولکی به ماهی های میدم دلقک مرونم تکه های بزرگ را میبره میده به شقایق

اما فقط تکه های بزرگ رو میبره ، زمانی هم که گرانول میدم یه تعدادی از گرانولها مییوفته روی شقایق و اونم میخوره
    سلام
    گاها و اتفاقی این کار بشه مشکل خاصی پیش نمیاد ولی در نظر داشته باشیم غذای اصلی شقایق و مرجانها غذاهای پلنکتونی هستند که از طریق شاخکها شکار میشن و ما باید اصلی غذایی اونها رو غذاهایی مثل ریف اسنو و میکروور قرار بدیم و گاها اگه از غذاهای ماهی روی شقایق افتاد براش یه تنوع بشه و به عنوان تنها غذا نمیشه استفاده بشه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام . دوستان من چندتا خرید انجام دادم ولی در مصرف یه مقدار شک دارم ، ممنون میشم دوستانی که از این اقلام استفاده کردن یه توضیحاتی بدن ،
    پلانکتون برایتول .
    پودر منیزیم .
    Ph+ بافر برایتول.
    من در مقدار و مراحله مصرف کمی دچار شک هستم که میخام از نظر دوستان استفاده کنم .
    و دوستان اگر لطف کنن وطریقه تغذیه شقایق رز و سارکافیتون و پولیپهارو ، الیبته منظورم تغذیه با پلانگتونه برایتول هستش ، ؟ دز مصرفی تعداد مراحل تغذیه . ممنون میشم دوستان باتجربه تجربیاتشونو به ما هم منتقل کنن . ممنون .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام ، دوستان ممنون که سواله بندرو خیلی زود پاسخ دادید ، شرمندمون میکنید بازم ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن در باره تغذیه شقایق رز و پولیپ و ساکرفیتون مرجان بابل یه راهنمایی کنن ، در هفته چندبار بو به چه شکل و در چه تایمی و به چه مقدار باید تغذیه صورت بگیره و ......؟ طریقه استفاده از پودر منیزیم و پی اچ بافر و پلانگتونه برایتول به چه شکل و ترتیبی هستش مقدار و زمان و تعدادش در هفته ؟ دوستان ما منتظر نظراته گرانبهایه شما عزیزان هستیم .

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام . دوستان من چندتا خرید انجام دادم ولی در مصرف یه مقدار شک دارم ، ممنون میشم دوستانی که از این اقلام استفاده کردن یه توضیحاتی بدن ،
    پلانکتون برایتول .
    پودر منیزیم .
    Ph+ بافر برایتول.
    من در مقدار و مراحله مصرف کمی دچار شک هستم که میخام از نظر دوستان استفاده کنم .
    و دوستان اگر لطف کنن وطریقه تغذیه شقایق رز و سارکافیتون و پولیپهارو ، الیبته منظورم تغذیه با پلانگتونه برایتول هستش ، ؟ دز مصرفی تعداد مراحل تغذیه . ممنون میشم دوستان باتجربه تجربیاتشونو به ما هم منتقل کنن . ممنون .

سلام
    اکثر غذاهای پلانگتونی برایت ول هر 5 میل واسه 200 لیتر آب هست و بهتره بصورت هدفدار غذا دهی بشه ، مثلا از طریق یک پیپت به آرامی بروی مرجان ریخته بشه
    پودر منیزیم را هر 20 گرم را با 250 میل آب آر او مخلوط میکنی و هر 10 میل از این محلول را برای 80 لیتر آب اضافه میکنید تا به رنج نرمال برسید ، باید بعد از هر باز اضافه کردن تست بزنید تا میزان مصرف تانکتون بدست بیاد

ph+ تا بحال نداشتم ، ولی بهتره در زمانی که چراغ ها خاموش هست استفاده بشه چون ph در این زمان در پایین ترین حالت هست و هر 5 میل واسه 80 لیتر آب
    تا دوساعت هم صبر میکنید و تست میزیند
    هر 24 ساعت یکبار هم اضافه کنید
    موفق باشید

صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)