صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    یونس خان منم خیلی مشتاقم تانکتو ببینم
    منم با مشکل عکس مواجه بودم شمارمیتونی با مرورگر uc browser وارد سایت بشی و عکستو بزاری بعد آدرس عکستو کپی پست کنی حالا با هر مرورگری که باشی مشکلی نداره فقط برای آپلود عکس از گوشی با یوسی براوزر وارد بشی حله
    البته مشکل من این بود فکر میکنم مشکل شما هم حل بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام . اين مطالبرو مينويسم تا دوستان نظر بدن . من رفتم ماسه بخرم از همه يه قيمت گرفتم و روز بعد از همون مغازه که قيمت ١۵٠٠داده بود ٨٠٠ خريدم ولي فروشنده تغير کرده بود . رفتم لايوراک بخرم يه روز ۵۵٠٠قيمت دادن چند روز بعد ۴٠٠٠تومان خريدم فقط فروشنده تغير کرده بود . رفتم باکتري بخرم فروشنده بهم آمپولهايه حاويه باکتري نشون داد صاحب مغازه اومد و نذاشت بهم بفروشه در آخر فرمودند واسه خودمون نياز داريم ولي از اين بهترشو بهت ميديم ! . رفتم هر چي بخرم صد نوع قيمت در روزهاي مختلف قيمتهايه مختلف فروشندگانه مختلف در يک مغازه قيمتهاي متغير ... حالا با اين داستان ما بايد چه کنيم و به کي اعتماد کنيم خدا داند . اين موضوع رو واسه دوستمون که ميگفت يه جنسرو بهم انداختن و قيمتش اون نبوده و احتمالا تاريخ گذشته بوده نوشتم تا همه يه نظر بدن . ببخشيد پر حرفي کردم . البته بينه مغازهها و فروشندگان افراد محترم و با انصاف هم هستند که بايد قدرشونرو دونست و ازشون سرسري نگذشت ... ممنون از لطفتون . موفق و پيروز و سربلند باشيد ........

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه و انشاالله هر چه زودتر تانکتون تکمیل بشه و ما هم از دیدن تانک شما لذت ببریم
    در مورد قیمت ها که کاملا حق با شماست ، متاسفانه بعضی از فروشندگان این صنف آبروی همکاران با انصاف و قانعشون را بردن
    اما یه نکته را همیشه مد نظر داشته باشید ، قبل از خرید ، کالا و برند اونو انتخاب کنیدو یه سری اطلاعات در موردش پیدا کنید و اصلا به پیشنهادی که فروشنده میده کاری نداشته باشید اونا فقط بدنبال فروختن جنس خودشون هسنتد
    پک های تست (api (reef master دو مدل تو بازار هست که حدود 10 تا 20 هزار تومان بسته به انصاف فروشنده باهم تفاوت دارن و این تفاوت بخاطر تاریخ دار بودن این تست ها هستند یعنی اونی که بدون تاریخ هست ارزونتره
    محصولات برایت ول هم یه مدتیه دستخوش تغییرات قیمتی شده و جنسهای جدید ارزونتر هستند
    بعضی فروشندگان هم هستند که محصولات قدیمی برایت ول را دارن و باتوجه یه قیمت خرید قبلی قیمت میدن

ولی درکل سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنید و بسته به نیازتون
    مثلا به شما پیشنهاد شد که تست امونیاک زیاد لازم نیست داشته باشید و این درسته حتی من میگم تست نیتریت هم لازم نیست چون کاربردشون اوایل راه اندازی هست ، میشه با صبور بودن و یکی دو بار بیرون تست زدن نیازتون را مرتفع کنید
    بهر حال امیدوارم موفق و پیروز باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    سلام به نظر من هم شما با یه فروشگاه معتبر کار کنید بهتره تا کل نواب رو بگردین من که تو نواب خیلی سرم کلاه رفته به قول قدیمیا دیگه پشت دستمو داغ کردم از انجا چیزی نخرم چه از وقتی که ابشیرین داشتم چه به به الان که 2ساله ابشور زدم همشون فکر فروش جنس هستن البته بعضی از فروشندگان به نظر من شما از سایت نسیم یاس خرید کنید اقای شفیعی پور هم قیمت مناسب میدن هم هرسوالی باشه با خوشرویی کامل جواب میدن (البته این یه تبلیغ نیست فقط یه پیشنهاد هست)تو نواب هم اقای بهبودی و اقای مرادی و انتلانیک به نظر من خوبن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام به دوستايه گلم .
    من همين اوله کار يه خرابکاري کردم . الان که تسته نيترات استفاده کردم نيترات خيلي بالا بودش . البته من قبل از آبگيري تمامه فيلترهايه دستگاهه Roرو تعويض کردم ولي الان که آبه خروجيه ro رو تست کرد بالا بودش واسه اينکه از تسترها خيالم راحت بشه يه بطريه آب معدنيرو هم تست کردم که نيتراتش پاين بود . حالا نميدونم تستر هايه ما جوابه آبشيرينرو هم ميده يا نه ولي تسته آکواريوم و آب roباهم يکي بود ولي آب معدني پاينتر بودش . بنظرتون چيکار کنم درستر هستش . تعويضه آب يا حذفه نيترات و مواد معدني که دستگاه roبه آب اضافه کرده ؟ ک

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    دوستان الان با شرکتي که دستگاه roرو ازشون خريدم تماس گرفتم بعد از خيلي صحبت کردن اين دستگاهها نميتونن نيتراترو کاملا حذف کنن و فقط مقدارشو پايين ميارن بخدا از دسته اينا ميخام سر بذارم به بيابون . اين همه تبليغات حالا ميفرمايند نيتراترو کامل حذف نميکنه حالا قرار شده فردا يه نفر بياد و فيلتر ممبرانرو دوباره تعويض کنه ببينم چي ميشه . بخدا اين کشور ماهم با اين اجناسه بنجل و دربه داغون داستاني شده واسه عبرته ديگران . .. دوستان ممنون ميشم اگر واسه اين معضل يه راهنماييه مفصل انجام بديد ... ممنون از همه دوستان ...

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام دوست عزیز ربطی به کشور ما و هر جای دیگه دنیا نداره ممبران در بهترین حالت فقط قادر هست 96 تا 98 درصد تی دی اس اب ورودی رو جذب کنه و مقداری از ذرات ازممبران رد میشن برای صفر کردن این قضیه از کارتریج رزین استفاده میکنند
    مثلا اگه شما اب شیر با تی دی اس 250 داشته باشی بعد ممبران به شما تی دی اس 4 تا 8 تو بهترین حالت میده
    بهتره یه تی دی اس متر تهیه کنید کلی از هزینه اضافی جلوگیری میکنه تعویض ممبران هم کاری نداره خودتون میتونید با 75 تومن این ارو انجام بدین
    موفق باشید
    ویرایش توسط farbodb : 23rd August 2014 در ساعت 07:13 PM

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ربطی به کشور ما و هر جای دیگه دنیا نداره ممبران در بهترین حالت فقط قادر هست 96 تا 98 درصد تی دی اس اب ورودی رو جذب کنه و مقداری از ذرات ازممبران رد میشن برای صفر کردن این قضیه از کارتریج رزین استفاده میکنند
    مثلا اگه شما اب شیر با تی دی اس 250 داشته باشی بعد ممبران به شما تی دی اس 4 تا 8 تو بهترین حالت میده
    بهتره یه تی دی اس متر تهیه کنید کلی از هزینه اضافی جلوگیری میکنه تعویض ممبران هم کاری نداره خودتون میتونید با 75 تومن این ارو انجام بدین
    موفق باشید
    سلام نظر اقا فربد کامله صحیحه فقط سعی کن منبراین رو سرت کلاه نذارن امریکایی بگیر قیمت عمده فروششیش 60 تومن من 65 خریدم اینم بگم دنبال حوضینگ دستگاه بودم 50 تومن میگفتن اخرش 24 تومن خریدم درجه یک یکش رو

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    موفق باشید
    سلام ممنون از راهنمايتون .
    ولي الان بايد چيکار کنم آبرو کلا تعويض کنم يا مقداريشو سيفون کنم يا رفرجيومرو از همين الان گياه دارش کنم يا مديايه خاصي بگيرم . واسه بهبوده وضعيته فعلي که نيترات خيلي خيلي بالا هستش و يک سري املاح توصطه خود دستگاه roوارد آب شده بايد چيکار کنم . اصلا کاري بايد انجام داد يا منتظر باشم شرايط بمرور بهتر بشه .
    من اوايل که اين دستگاهرو خريده بودم نيتراته بالايه ٢٠٠رو به حدودايه کمتر از۵ رسونده بودش ولي الان هيچ تغيري در نيترات نداده و منتظرم تا ممبرانه جديد از خودشون بيارن و نصب کنن تا ببينم چي ميشه . چون با اين شرايط اصلا نميشه ماهي به آب اضافه کرد . الان خيلي ناراحتم چون داشتم خودمو واسه خريد ماهي آماده ميکردم ولي فعلا کنسل هستش .()

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط يونس۵٨ نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمايتون .
    ولي الان بايد چيکار کنم آبرو کلا تعويض کنم يا مقداريشو سيفون کنم يا رفرجيومرو از همين الان گياه دارش کنم يا مديايه خاصي بگيرم . واسه بهبوده وضعيته فعلي که نيترات خيلي خيلي بالا هستش و يک سري املاح توصطه خود دستگاه roوارد آب شده بايد چيکار کنم . اصلا کاري بايد انجام داد يا منتظر باشم شرايط بمرور بهتر بشه .
    من اوايل که اين دستگاهرو خريده بودم نيتراته بالايه ٢٠٠رو به حدودايه کمتر از۵ رسونده بودش ولي الان هيچ تغيري در نيترات نداده و منتظرم تا ممبرانه جديد از خودشون بيارن و نصب کنن تا ببينم چي ميشه . چون با اين شرايط اصلا نميشه ماهي به آب اضافه کرد . الان خيلي ناراحتم چون داشتم خودمو واسه خريد ماهي آماده ميکردم ولي فعلا کنسل هستش .()
    این عدد 200 که شما میگین نیترات نیست تی دی اس هست
    یک لیتر ماتریکس تو سامپتون به عنوان مدیا بزارین
    2تا 30 درصد هم سیفون بزنین هر زمان سیستم ro شما درست شد و تی دی اس نهایت 8 بهتون داد
    ایشالا مشکل زودتر برطرف شه
    یه تی دی اس متر هم حتما واجبه قیمت اون 35 تومنه شما هر زمان ابی از دستگاه میگیرین و به تانک اضافه میکنید باید بدونید اب تو چه وضعیتی هست

صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)