صفحه 21 از 38 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 376
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    خیلی جالبه من اسمه این موجودیرو که آقا امیر بهم گفته بود رو تو گوگل سرچ کردم ولی فیلتر هستش خیلی جالبه ..

اقا یونس به سایت liveaquaria.com یه سر بزن مطالب مفیدی در مورد شرایط نگهداری ماهیها و غیره داره حتی این موجود تو اک شما

• هم مطالبی هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام دوستان امروز کمی تو آکوا یوم تغراتی دادم و یکسری هم تست انجام دادم که بیان میکنم و از دوستان تقاضا دارم تا نظرشونو بفرمایند .

من حدود 10 کیلو لایوراک اضافه کردم و امروز کمی در چینششون تغیر دادم .
    من جایه موجسازرو تغیر داده بودم که کارم اشتباه بودش و قسمتی از ماسه ها دیاتوم زدش و امروز دوباره جایه موجسازرو به حالته اولش برگردوندم . من این کارو بخاطر اسلاریسا انجام دادم چون تو مسیر موجساز قرار میگیرن و با شدت و استرس شنا میکنن که باید یه شقایق واسشون بگیرم تا برن داخلش و از سر در گمی در بیان .

تستها به این شکل هستند : آمونیاک :0 نیتریت :0. نیترات : 15 الی 20. فسفات :0. کا اچ : 11 یا 12. پی اچ : 7/8 .
    دوستان طبقه تستها کا اچ بالاست و پی اچ. پایینه دوستان یه راهنمایی بفرمایید . من در هفته دوبار املاحرو اضافه میکنم که فکر میکنم کا اچ بخاطر این بالا هستش یا بخاطر صفر نبودنه تی دی اسه آبه دستگاهه آرو هستش و پایین بودنه پی اچ شاید بخاطر اینه که در گذاشتم رویه آکواریوم و هوا خوب در جریان نیستش . ولی بازم دوستان نظراتشونو بفرمایند شاید دلیله دیگه داشته باشه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام دوستان امروز کمی تو آکوا یوم تغراتی دادم و یکسری هم تست انجام دادم که بیان میکنم و از دوستان تقاضا دارم تا نظرشونو بفرمایند .

من حدود 10 کیلو لایوراک اضافه کردم و امروز کمی در چینششون تغیر دادم .
    من جایه موجسازرو تغیر داده بودم که کارم اشتباه بودش و قسمتی از ماسه ها دیاتوم زدش و امروز دوباره جایه موجسازرو به حالته اولش برگردوندم . من این کارو بخاطر اسلاریسا انجام دادم چون تو مسیر موجساز قرار میگیرن و با شدت و استرس شنا میکنن که باید یه شقایق واسشون بگیرم تا برن داخلش و از سر در گمی در بیان .

تستها به این شکل هستند : آمونیاک :0 نیتریت :0. نیترات : 15 الی 20. فسفات :0. کا اچ : 11 یا 12. پی اچ : 7/8 .
    دوستان طبقه تستها کا اچ بالاست و پی اچ. پایینه دوستان یه راهنمایی بفرمایید . من در هفته دوبار املاحرو اضافه میکنم که فکر میکنم کا اچ بخاطر این بالا هستش یا بخاطر صفر نبودنه تی دی اسه آبه دستگاهه آرو هستش و پایین بودنه پی اچ شاید بخاطر اینه که در گذاشتم رویه آکواریوم و هوا خوب در جریان نیستش . ولی بازم دوستان نظراتشونو بفرمایند شاید دلیله دیگه داشته باشه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

سلام
    تستها مشکلی ندارن kh روی حداکثره ولی شما محلولش رو اضافه نکن بعد یه مدتی میاد پایین ، ph یه مقداری پایینه که زیاد خطرناک نیست ولی بهتره تا 8.2 بیاریش بالا به وسیله یک محلول اضافه کننده ph ولی در این کار عجله نکن و اول یه سنگ هوا بزار داخل سامپ شاید موثر باشه
    با چه تستی ، تست گرفتی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلامتستها مشکلی ندارن kh روی حداکثره ولی شما محلولش رو اضافه نکن بعد یه مدتی میاد پایین ، ph یه مقداری پایینه که زیاد خطرناک نیست ولی بهتره تا 8.2 بیاریش بالا به وسیله یک محلول اضافه کننده ph ولی در این کار عجله نکن و اول یه سنگ هوا بزار داخل سامپ شاید موثر باشه با چه تستی ، تست گرفتی
    سلام علیرضا جان ، ممنون که جواب دادی من همه تستهام آیپی هستن ، و فکر میکنم افته پی اچ بخاطر دربی هستش که رویه آک قرار اددم و بالا رفتنه کی اچ بخاطر افزودن محلولها باشه که از این به بعد کمتر اضافه میکنم تا مکی نرمالتر باشه ،، من محلولی واسه کی اچ و پی اچ اضافه نمیکن . محلواهایی که استفاده میکنم فقط مکمله آهن ، محلوله باکتری ، محلول استرانسیوم که مارکه برایتول هستن و محلوله لایوراکه و مولتی ویتامین که مارکه تریتون هستن .من یه سنگ هوا داخله رف گذاشتم که با روشن شدنه نور رف روشن میشه ، ولی به فرمایشه شما از این به بعد دوتا سنگه هوا میزارم یکی واسه رف و یکی واسه سامپ و تایمه روشن بودنشم زیاد میکنم . اینم چندتا عکس. که بعد از تغریات و افزودن لایوراک و چندتا مهمونه جدید . منتظر کمکهایه سازندتون هستم . ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    اینم عکسه گابی که امروز اگه رویه آکواریوم درب نداشت به داره فانی رفته بودش ، که از داخله اور فلو کشیدمش بیرون

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    اینم عکسه گابی که امروز اگه رویه آکواریوم درب نداشت به داره فانی رفته بودش ، که از داخله اور فلو کشیدمش بیرون
    محلولی که برای رنگ لایوراکها اضافه میکنی باعث بالا رفتن سختی میشه و تست کلسیوم و منزیوم رو هم انجام بده چون همه اینها با هم در ارتباط هستند و روی سختی و اسیدیته تاثیر دارن

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    محلولی که برای رنگ لایوراکها اضافه میکنی باعث بالا رفتن سختی میشه و تست کلسیوم و منزیوم رو هم انجام بده چون همه اینها با هم در ارتباط هستند و روی سختی و اسیدیته تاثیر دارن

send by Tapatalk
    سلام علیرضا جان من تسته منیزیم و کلسیم نداریم . ولی سعی میکنم تهیه بکنم .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام علیرضا جان من تسته منیزیم و کلسیم نداریم . ولی سعی میکنم تهیه بکنم .
    سلام
    آب آکواریوم رو ببرید بدید براتون تست کنن ، تست جی بی ال حدود 90 تومن و سالفریت هم 120 تومن باید باشه

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلامآب آکواریوم رو ببرید بدید براتون تست کنن ، تست جی بی ال حدود 90 تومن و سالفریت هم 120 تومن باید باشهsend by Tapatalk
    سلام علیرضا جان .هر تستش این قیمته یا دوتاش این قیمته ؟ اگه هر تستر این قیمت باشه خدایش حیلی گرونه ، مگه قیمته جهانیش چند هست که وقتی اینجا میرسه به این قیمت دسته ما میرسه . تا الان حدود 3/500/000 هزینه کردم تازه خیلی از لوازم و تجهیزاترو و خود آکواریوم و سامپ رو از قبل داشتم با این قیمتها فکر میکنم حدود 2/000/000 دیگه باید هزینه کنم تا چندتا ریفه کوچیک بتونم نگهداری کنم . علیرضا جان تسهایه کلسیم و منیزیم مارکه آیپی هم همین قیمته یا پایینتر هستش ؟ البته شاید آبرو ببرم بدم واسم تست کنن ، .. بازم از راهنماییت ممنون . اگه میشد تعدادی از دوستان باهم خرید میکردن و به این روش قیمتهایه خریدرو کاهش میدادیم خوب میشد .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام علیرضا جان .هر تستش این قیمته یا دوتاش این قیمته ؟ اگه هر تستر این قیمت باشه خدایش حیلی گرونه ، مگه قیمته جهانیش چند هست که وقتی اینجا میرسه به این قیمت دسته ما میرسه . تا الان حدود 3/500/000 هزینه کردم تازه خیلی از لوازم و تجهیزاترو و خود آکواریوم و سامپ رو از قبل داشتم با این قیمتها فکر میکنم حدود 2/000/000 دیگه باید هزینه کنم تا چندتا ریفه کوچیک بتونم نگهداری کنم . علیرضا جان تسهایه کلسیم و منیزیم مارکه آیپی هم همین قیمته یا پایینتر هستش ؟ البته شاید آبرو ببرم بدم واسم تست کنن ، .. بازم از راهنماییت ممنون . اگه میشد تعدادی از دوستان باهم خرید میکردن و به این روش قیمتهایه خریدرو کاهش میدادیم خوب میشد .
    دو تاش با هم و ای پی ای تست کلسیوم داره ولی منزیوم نداره

send by Tapatalk

صفحه 21 از 38 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)