صفحه 19 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام دوستان . من میخام مقداری لایوراک تهیه کنم و قسمتهایی که خالی هستش و نیازه داره اضافه کنم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم اگر دوستان سراغ دارن لطف میکنید معرفی بفرمایید .

دوستان کدوم شقایق با اسلاریس همزیستی داره که نگهداریشم آسونتر از بقیه باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

من قصد دارم فردا تعدادی ماهی و چند مورد مرجان و شقایق بخرم بنظرتون لایوراکامو اضافه کنم بعد اینارو بخرم یا اینارو بخرم و چند وقت بعد لایوراکامو اضافه کنم .

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من میخام مقداری لایوراک تهیه کنم و قسمتهایی که خالی هستش و نیازه داره اضافه کنم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم اگر دوستان سراغ دارن لطف میکنید معرفی بفرمایید .

دوستان کدوم شقایق با اسلاریس همزیستی داره که نگهداریشم آسونتر از بقیه باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

من قصد دارم فردا تعدادی ماهی و چند مورد مرجان و شقایق بخرم بنظرتون لایوراکامو اضافه کنم بعد اینارو بخرم یا اینارو بخرم و چند وقت بعد لایوراکامو اضافه کنم .
    با اجازه دوستان
    اگه قراره لایوراک اضافه کنی
    اول بهتره لایوراک اضافه کنی بعد به فکر خرید ریف یا ماهی باشید

معرفی انواع شقایق های آب شور

به اینجا یک نگاهی بنداز جواب سوال میگیری برای شقایق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط l2eza نمایش پست ها
    با اجازه دوستان
    اگه قراره لایوراک اضافه کنی
    اول بهتره لایوراک اضافه کنی بعد به فکر خرید ریف یا ماهی باشید

معرفی انواع شقایق های آب شور

به اینجا یک نگاهی بنداز جواب سوال میگیری برای شقایق

سلام آقا رضا . ممنون از راهنمایتون . من بیشتر مطالبه سایترو مطالعه کردم و قسمته شقایقهارو هم قبلا مرورش کردم ، فقط میخواستم از تجربه شخصی دوستانی که از این شقایقها نگهداری کرند استفاده کنم و بهترین گزینرو انتخاب کنم .
    بابتنه لایوراکم من مقدار کمی میخام اضافه کنم و بخاطر اینکه شرایط آبه آکوا یومم بهم نریزه از دوستان تقاضایه کمک کردم تا کسی اگه لایوراکه کاملا تصفیه شده سرا غ داره بهم معرفی کنه تا برم ازشون تهیه کنم .
    بازم از کمکتون و راهنماییتون ممنونم .

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    فکر نمیکنم لایوراکه کاملا تصویه شده به اون معنا که مد نظرتونه پیدا کنید بهترین کار خریدنش و انجام دادنه اقدامات لارم توسط خودتون و با خیال راحت اضافه کردنش به تانکه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    فکر نمیکنم لایوراکه کاملا تصویه شده به اون معنا که مد نظرتونه پیدا کنید بهترین کار خریدنش و انجام دادنه اقدامات لارم توسط خودتون و با خیال راحت اضافه کردنش به تانکه
    سلام فربد جان . شما درست میفرمایید منم خیلی گشتم نتونستم لایوراکه خوب و تصفیه شده پیدا کنم به همین دلیل از دوستان کمک خواستم که شاید فرجی شدش و تونستم یه مقدار لایوراکه خوب پیدا کنم که فعلا موفق نشدم . و چون خیلی سعی کردم شرایط آکوار یوم نرمال باشه نمیخام بخاطر چند کیلو لایوراک همه چیرو خراب کنم . البته یکی از دوستان قول دادن هر موقع لایوراک براشون رسید برم و بعد از خرید یه مدته کوتاهی در یکی از تنگاشون قرار بدم تا کمی شرایتشون بهتر بشه و بعد وارد آکوار یومم کنم ولی خوب فعلا خبری از لایوراک نیستش . بازم ممنون از راهنمایتون .

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    خواهش میکنم
    خوب چرا تو یه سطل اب نمک قرار نمیدین با یه موجساز یکی 2 هفته بمونه کاملا تصفیه میشه
    البته یکی دوبار هم ابش باید عوض شه و اگه یه اسکیمرم بزارین روش که دیگه عالیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    خوب چرا تو یه سطل اب نمک قرار نمیدین با یه موجساز یکی 2 هفته بمونه کاملا تصفیه میشه
    البته یکی دوبار هم ابش باید عوض شه و اگه یه اسکیمرم بزارین روش که دیگه عالیه
    سلام آقا فربد. راستشو بخای نه جاشو دارم نه لوازمشو . کمی باید بگردم تا از دوستانی که یه مدت لایوراکارو تو تنگشون نگهداری کردن خرید کنم . فعلا پیدا نکردم . ولی میگردم بالاخره پیدا میکنم . کارا که کرد آنکس که تمام کرد . بازم ممنون که وقت میزاری جوابه دوستانرو و مارو میدید . موفق و پیروز باشید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به همه دوستانه عزیز . امروز حدود 10 کیلو لایوراک به تنگم اضافه کردم و چندتا حسن داشت که اول دکورم کامل شدش و بعد مقدار لایوراکام بیشتر شدش و همین کار مدیارو انجام میده و دست آخرم وقتی لایوراکارو اضافه کردم حدود 15تا 20 لیتر سطحه آبه آکواریوم اضافه شدش که بعد از تبخیر این مقذار شوریه آب حدودا به 1/25 میرسه که این کارو میخاستم با نمک انجام بدم .

امروز موفق شدم یک گابی خال نارنجی سایز متوسط و یک بلو تانگ حدود 7یا 8 سانتیمتری به ماهیا اضافه کنم ، خدایی بلوتانگ ماهیه زیبایی هستش ولی امیدوارم با شرایط تنگه من سازگار بشه .
    امروز قصد داشتم چندتا مرجان و شقایق بگیرم که دیگه کفگیر به کف دیگ خوردش و دست از پا دازتر با کوله باری از غم و اندوه به منزل برگشتم و حالا باید صبر کنم تا یه وامی یا یه جایزه ای بهم برسه تا اینبار برم سراغه ریف .
    در اولین فرصت چندتا عکسم میزارم تا ایراداتی که وجود دارنرو دوستان متذکر بشن تا برطرف کنم .
    ویرایش توسط یونس58 : 8th October 2014 در ساعت 07:21 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    کیلو چند خریدی لایو راک

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط l2eza نمایش پست ها
    کیلو چند خریدی لایو راک
    سلام آقا رضا . کیلویی 5000 گرفتم . البته این لایوراکهارو من از هر کجا قیمت کردم همین حدود بودش . مگر اینکه لایوراکاش وارداتی و خیلی درجه یک باشه که قیمتش میره بالا . ولی من این چند وقت پیدا نکردم . و دسته آخرم از همین لایوراکهایه خلیجی خریدم . البته پاینترم میشه خرید ولی چون من قطعاته کوچیک میخاستم مجبورا از این فروشگاه خرید کرد

صفحه 19 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)