صفحه 16 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    من الان 2 عدد اسلاریس کوچیک دارم 2 عدد فایر فیش ، 1 عدد راس دراگون دارم که باید ردش کنم بره ، 1 شاه بلنی دارم و قصد دارم اگه موردی نباشه بلو تانگ و گابی شنخوار البته دوست دارم یک جفت باشن ، کلارکی اگر با اسلاریس مشکل نداشته باشه ، جراح زرد و راس آرایشگر و ماندارینرو به لیستم اضافه کنم البته یکی یا دوتا میگو کلینر هم هستش تو لیستم . حالا در این بین شاید ماهی ببینم که خیلی به دلم بشینه و نیت کنم بخرمش. ریف هم که گذاشتم بعد از خرید همه ماهیام و اطمینان از سلامتشون بخرم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    من الان 2 عدد اسلاریس کوچیک دارم 2 عدد فایر فیش ، 1 عدد راس دراگون دارم که باید ردش کنم بره ، 1 شاه بلنی دارم و قصد دارم اگه موردی نباشه بلو تانگ و گابی شنخوار البته دوست دارم یک جفت باشن ، کلارکی اگر با اسلاریس مشکل نداشته باشه ، جراح زرد و راس آرایشگر و ماندارینرو به لیستم اضافه کنم البته یکی یا دوتا میگو کلینر هم هستش تو لیستم . حالا در این بین شاید ماهی ببینم که خیلی به دلم بشینه و نیت کنم بخرمش. ریف هم که گذاشتم بعد از خرید همه ماهیام و اطمینان از سلامتشون بخرم
    سلام به نظر من ماهی ها رو کم کم و با فاصله حداقل 3 هفته اضافه کنین که به سیکل شکی وارد نشه و هم اینکه از مساعد بودن شرایط مطمئن بشین برا ریفم فعلا عجله نکنین!

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام
    گابی خال نارنجی خیلی فعاله یه دونش کفایت میکنه به نظرم من خودم یه دونه داشتم که تانکمو جوابگو بود
    در رابطه با هزینه ها هم همیشه همینطوره 2 تا 3 برابر اون چیزی که تو ذهنمون داریم میشه الان خود منم برای تانک جدید هی میگم امروز تموم میشه فردا تموم میشه با اینکه اکثر راکتورا و وسایل سنگینشو تهیه کردم بازم 1.5 تا 2 خورده خرج داره فقط
    اکثرا همینجوری هستیم نمیتونیم خودمونو کنترل کنیم فقط تنها شما نیستسن نگران نباشید مسیرمون یوهو کج میشه سمت نواب
    برا خرید ماهی هم باید بگردین تا ماهی سالم تو مغازه پیدا کنید یه زمانی ماهیو 20 تومنم گرونتر بخرید ولی غذا خور و سالم باشه می ارزه تا ارزون بخرید و تلفات بشه کل پول که رفته هیچ کلی هم اعصاب ادم به هم میریزه حیوون تلف شده
    برا خرید اسم مغازه و قیمتو قبل خرید تو سایت قرار بدین دوستانی که خرید کردن از اون مغازه میتونن راهنماییتون کنند منصف هست یا نه
    برای شروع من چندتارو که خودم خرید کردم پیشنهاد میکنم
    دریای ابی(شارلاتان به تمام معنا بهتره فقط برین بارشو ببینید)
    اکواریوم فرهاد (قیمتش ممکنه 10 20 تومن بالاتر باشه ولی کیفیت بارش خوبه و اکثر مغازه دارها که بار خوبی دارن از اون میگیرن)
    ایران اکواریوم
    اکواریوم پویا(ماهی سالم و غذا خور که خداییش می ارزه من چندین بار تست کردم ولی قیمت 10 20 تومن بالاتر از جاهای دیگه)
    ایوا( قیمت ارزون اما کیفیت بار پایین سر بار همه ماهیاش میره به دلیل قیمته پایینش ولی حتما باید ماهیشو قرنطینه کنید)
    دلفیران(زیاد اشنایی ندارم چند باری خرید کردم بد نبوده)
    باقی هم هستن که یه لیسته طولانیه...
    امیدورارم کسی ناراحت نشه از لیست بالا صرفا تجربه شخصی و نظرم بود
    بهترین فروشگاه از نظر ماهی سالم و ارزون اکواریوم اونیکس هستش و از لحاظ تنوع دریای آبی (البته من سر شارلاتان بودن با شما هم عقیده هستم ولی بالاخره فروشگاه پسره رئیس اتحادیه هستش دیگه) کلا تو ایران فکر کنم 3 یا چهار مجوز اصلی وجود داره که ماهیران و دریای آبی و فرهاد و اونیکس هستند بقیه در سطح ایوا وکاسپین و ... اگر هم بیارن با مجوز اونها میارن بقیه هم در حد پویا و کاردینال و... و خیلی های دیگه هم که در حقیقت از بار دیگران میفروشند طبیعتا گرون تر هستند
    من توصیه ام برای ماهی اونیکس هستش

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    بهترین فروشگاه از نظر ماهی سالم و ارزون اکواریوم اونیکس هستش و از لحاظ تنوع دریای آبی (البته من سر شارلاتان بودن با شما هم عقیده هستم ولی بالاخره فروشگاه پسره رئیس اتحادیه هستش دیگه) کلا تو ایران فکر کنم 3 یا چهار مجوز اصلی وجود داره که ماهیران و دریای آبی و فرهاد و اونیکس هستند بقیه در سطح ایوا وکاسپین و ... اگر هم بیارن با مجوز اونها میارن بقیه هم در حد پویا و کاردینال و... و خیلی های دیگه هم که در حقیقت از بار دیگران میفروشند طبیعتا گرون تر هستند
    جدی؟!!دستشون درد نکنه پسر رییس انحادیه وقتی اینجوری کنه دیگه از باقی توقعی نباید داشت سه بار تو روز بری در مغازش یه ماهیو قیمت کنی 3تا قیمت با اختلاف 40 50 تومن بهت میدن ولی تنوع ریف وبارش زیاده
    اونیکسو من تا به حال خرید نکردم ازش تو این چند ساله نمیدونم شاید همینطور که میگی باشه زیاد از برخوردشون خوشم نمیاد برا همین دورو برش نرفتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایتون . حتمأ به این فروشگاهها سر میزنم تا بهترین گزینرو انتخاب کنم . ولی بد رفتاری و قیمتهایه پرت و دادنه اطلاعاته نادرست برایه فروش اجناسشون چیزی هستش که در فروشندگانه ما چیزه عجیبی نیستش . هیچ فروشنده ای نمیگه ماستم ترشه ولی ما باید دقت کنیم . ولی من به شخصه گه گاه به فروشندگان اطمینان میکنم و دسته آخر پشیمون میشم .
    بنظرتون ماهیارو در چه فواصلی بگیرم تا به سیستم شک وارد نشه ؟
    ویرایش توسط یونس58 : 27th September 2014 در ساعت 02:39 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام ممنون از راهنمایتون . حتمأ به این فروشگاهها سر میزنم تا بهترین گزینرو انتخاب کنم . ولی بد رفتاری و قیمتهایه پرت و دادنه اطلاعاته نادرست برایه فروش اجناسشون چیزی هستش که در فروشندگانه ما چیزه عجیبی نیستش . هیچ فروشنده ای نمیگه ماستم ترشه ولی ما باید دقت کنیم . ولی من به شخصه گه گاه به فروشندگان اطمینان میکنم و دسته آخر پشیمون میشم .
    بنظرتون ماهیارو در چه فواصلی بگیرم تا به سیستم شک وارد نشه ؟
    سلام
    هر دفعه یکی دوتا و با فاصله یه هفته

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام دوستان . من میخام یک مهتابیه اکتنیک بخرم چه مارکی از همه بهتر هستش و کدوم مغازه موجود داره تا ازش تهیه کنم قیمتم بدید که خیلی منت میزارید . ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام دوستان . من میخام یک مهتابیه اکتنیک بخرم چه مارکی از همه بهتر هستش و کدوم مغازه موجود داره تا ازش تهیه کنم قیمتم بدید که خیلی منت میزارید . ممنون

سلام

از برندهای که تو بازار هست مارین بلو جی بی ال بسته به سایز از 100 تا 150 قیمت داره
    جیسمان هم هست که قیمت ندارم ولی اونم در همین رنج قیمت قرار میگیره فکر کنم خلیل بیگی داشته باشه جی بی ال هم اقای شفیع پور باید داشته باشن
    موفق باشید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام

از برندهای که تو بازار هست مارین بلو جی بی ال بسته به سایز از 100 تا 150 قیمت داره
    جیسمان هم هست که قیمت ندارم ولی اونم در همین رنج قیمت قرار میگیره فکر کنم خلیل بیگی داشته باشه جی بی ال هم اقای شفیع پور باید داشته باشن
    موفق باشید
    گیسمان 90 سانتی حدود 140 تومنه

send by Tapatalk

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام اقای نوروزی از کجا و چه تایمی قیمت گرفتین؟

صفحه 16 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)