صفحه 1 از 18 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 177
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276

22 پسرای خوشگلم Happy و Joli

این پسر کوچولو تقریبا یکماهه که با من هست و خودش حدود شش هفت ماهه هستخیلی زود با من دوست شد و خیلی آروم و دوست داشتنیه

ویرایش توسط hsoonheb : 14th March 2013 در ساعت 03:34 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خیلی قیافه ی بامزه ای داره . خدا حفظش کنه . امیدوارم در کنار هم روز های خوبی رو داشته باشین .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    وایییییییییییییییییییی!!!!!! ! خیلی نازه و خوشگله.امیدوارم تا سال ها کنار هم باشید و دوستان خوبی برای هم باشید.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    مبارک باشه. خیلی بامزه اس.

یکم بیشتر ازش بگید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    ممنون از همه دوستان البته شادی جون کوچولوی شما هم خیلی نازه رنگ قهوه ای تنش هم تقریبا مثل هپی هست در مورد هپی هم که دوست خوبمون خواستن راستش من عجولم روز اول فقط بهش چهار ساعت فرصت دادم که تنها باشه با محیط آشنا بشه اما کلا همون مغازه هم که تو دستم گرفتم خیلی آروم بود غریبه آشنا هم نداره هرکی بخواد بغلش می کنه بچلونی لهش کنی هربلایی سرش بیاری بیچاره فقط یه جیر جیر می کنه نسبت به قبل ترسش کمتر شده قبلا وقتی تی یه محیط امن رهاش می کردم که راه بره و بچرخه می خواستم بگیرمش بیچاره بودم اما الان یکم فرار می کنه بعد وای می سته منو نگاه م یکنه تا آروم بغلش کنم قبلا اصلا از یه ارتفاع سه سانتی هم می ترسید اما الان با تمرین و تشویق یاد گرفته حتی از ارتفاع سی سانتی هم یم تونه بپره یا مثلا پام رو شیب دار می زارم می تونه بیاد بالا غذا بگیره هرکاری بخوام بهش یاد بدم بیشتر از ده تا بیست دقیقه زمان نمی بره عاشق ساعد دست چپ هست حالا هرکی بغلش کنه چون من بیشتر پای سیستم که هستم بغلش می کنم و خودش اینجا رو راحت تشخیص داده و عمیق هم می خوابه گاهی حتی تا بیست دقیقه معمولا وقتی نازش می کنی دست رو لیس می زنه من کلا فکر می کنم خوکچه ها مثل انسانها هستن هرکدوم شخصیت خودشون رو دارن یه خوکچه ممکنه همه کار بکنه یکی هم مثل خوکچه من بلد نیست جای دستشوییشو مشخص کنه اما در خیلی موارد باهوشه درضمن فرق بین دعوا و تشویق رو کاملا تشخیص می ده مثل همه خوکچه ها عاشق اینه که بره لای پارچه یا بخوابه یا بازی کنه کلا به نظر من توی حیوانات مهربون ترینشونه چرا که حتی اگر در شرایط سخت هم باشه گاز نمی گیره درحالی که بقیه حیوانات ممکنه یه لحظه اشتباه برداشت کنن ببخشید زیاد نوشتم اما حس اینکه افراد اینجا با بقیه فرق دارن و حس آدم رو می فهمن یه حس صمیمیت خاصی می ده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام خیلی دوست داشتنیه . خدا نگهش داره واست . چرا تو مسابقه جوندگان شرکتش نمی دین ؟؟ باید ازش 3 تا عکس بذارید فقط .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان البته شادی جون کوچولوی شما هم خیلی نازه رنگ قهوه ای تنش هم تقریبا مثل هپی هست در مورد هپی هم که دوست خوبمون خواستن راستش من عجولم روز اول فقط بهش چهار ساعت فرصت دادم که تنها باشه با محیط آشنا بشه اما کلا همون مغازه هم که تو دستم گرفتم خیلی آروم بود غریبه آشنا هم نداره هرکی بخواد بغلش می کنه بچلونی لهش کنی هربلایی سرش بیاری بیچاره فقط یه جیر جیر می کنه نسبت به قبل ترسش کمتر شده قبلا وقتی تی یه محیط امن رهاش می کردم که راه بره و بچرخه می خواستم بگیرمش بیچاره بودم اما الان یکم فرار می کنه بعد وای می سته منو نگاه م یکنه تا آروم بغلش کنم قبلا اصلا از یه ارتفاع سه سانتی هم می ترسید اما الان با تمرین و تشویق یاد گرفته حتی از ارتفاع سی سانتی هم یم تونه بپره یا مثلا پام رو شیب دار می زارم می تونه بیاد بالا غذا بگیره هرکاری بخوام بهش یاد بدم بیشتر از ده تا بیست دقیقه زمان نمی بره عاشق ساعد دست چپ هست حالا هرکی بغلش کنه چون من بیشتر پای سیستم که هستم بغلش می کنم و خودش اینجا رو راحت تشخیص داده و عمیق هم می خوابه گاهی حتی تا بیست دقیقه معمولا وقتی نازش می کنی دست رو لیس می زنه من کلا فکر می کنم خوکچه ها مثل انسانها هستن هرکدوم شخصیت خودشون رو دارن یه خوکچه ممکنه همه کار بکنه یکی هم مثل خوکچه من بلد نیست جای دستشوییشو مشخص کنه اما در خیلی موارد باهوشه درضمن فرق بین دعوا و تشویق رو کاملا تشخیص می ده مثل همه خوکچه ها عاشق اینه که بره لای پارچه یا بخوابه یا بازی کنه کلا به نظر من توی حیوانات مهربون ترینشونه چرا که حتی اگر در شرایط سخت هم باشه گاز نمی گیره درحالی که بقیه حیوانات ممکنه یه لحظه اشتباه برداشت کنن ببخشید زیاد نوشتم اما حس اینکه افراد اینجا با بقیه فرق دارن و حس آدم رو می فهمن یه حس صمیمیت خاصی می ده

سلام.دوست عزیز به پارسی پت خوش امدید.
    واقعا این برای من و البته خوکچم جای خوشحالی داره که چنین نظری رو نسبت بهش دارید ولی توی نازی که به پای هپی جون شما نمی رسه!!
    پس بالاخره یک فرد عجول مثل خودم پیدا شد!!!
    از نظر من تمام حیوانات شخصیت های خاص خودشون رو دارن و هیچ تجربه ای با تجربه ی شخص دیگری برابری نمی کند.
    دلیل خیلی از ما ها و البته خود من برای بودن توی این جا همینه.صمیمیتی که ظاهری نیست و واقعا از درونه.
    سپیده جون راست می گه،پس چرا این خوشگلرو تو مسابقه شرکت نمی دی؟؟ منتظرش هستیم.

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    ممنون از دوستای خوبم راستش تو قوانین مسابقه نوشته بود عکس با کیفیت که منم ندارم اینقدر تکون می خوره که نمی شه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    ممنون از دوستای خوبم راستش تو قوانین مسابقه نوشته بود عکس با کیفیت که منم ندارم اینقدر تکون می خوره که نمی شه

بهش خوراکی بده بهت قول می دم تکون نمی خوره.

صفحه 1 از 18 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)