صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 59
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    9088

تانک کوچیک من ( khofash )

تاپیکشو زدیم به خاطر اینکه اول کاره و 1001 مشکل داره بلکه به کمک شما حل بشه .
    تانکو تهیه کردیم به ابعاد 100*60*70
    بعد بریم سر نور.3 ردیف ال ای دی 80 سانت +کنترل شنبه+یه متال 150 +دو تا مهتاب 39 وات(مهتابی نگرفتم)
    موج ساز 3.9 اکواریوم سیستم و نمکم برایت ول
    سیپوراکس و بیوگلس و ماتریکس و شن (خیلی اذیت شدم تا اینارو بشورم)مخصوصا شن.
    ما هم وضع نابسمانی داریم :دی
    بودجه کشوری تا اینجایه کار تمام شده .یعنی با کسری بودجه مواجهه شدیم و در انتظار ابلاغ بودجه هستیم بلکه مجلس این بودجه پایانی کار تصویب کنه .
    رف به زودی راه خواهد افتاد (اولین کار )
    درباره نور میخوام متالو حذفش کنم.ولی میزارم روزی 2-3 ساعت روشن باشه .(نیازمند راهنمایی)
    هرچی صلاح میدونید بگید همون کارو کنم .
    5-6 سوتی دادم .
    یکی مثلا نیاز نبود موج ساز گرونشو بخرم .
    یا لایو راکا بزرگ گرفتم باید ریز میگرفتم .قشنگتر میشد .
    یا مثلا لایو راکارو با اب شیرین شستم(یه بلنی گرفتم خرچنگا و مانتیس افتادن به جونش کشتنش)منم اعصابم ریخ به هم دیگه و لی الان دیگه مانتیس نیست 3-4 تا خرچنگ کوجولو مونده فقط .
    دو دلم هم هستم سنگارو جا به جا کنم .ولی یکی میخوام بهم بگه :دی

بروچ پاد که 3 نوعن تقریبا

انگوریا که قاتل دیاتوم هستن و شب میبینی یه تیکه جونه زده صب میبینی از اونجا 3-4 تا گل داده

سامپ سروپا اشکال من

وضعیت اخر
    هنوز جرات نکردم باز ماهی بندازم .
    نتایج تست دیروز
    ویرایش توسط علیرضا نوروزی : 16th July 2014 در ساعت 06:36 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    9088
    راستی اون تیلها هم دیدم سرامیک توپی بود (با این اوصاف خیلی خیلی مدیا هست)حساب کن 10 کیلو بیشتره این تیلها .1 لیترم ماتریکس 3بیوگلاس و 6سیپوراکس قرمز
    51 لایو راک.یا علی تا اینجا جساب نکرده بودم(البته همش خرج اضافی هست دیگه)یه سوتی هم این

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط khofash نمایش پست ها
    راستی اون تیلها هم دیدم سرامیک توپی بود (با این اوصاف خیلی خیلی مدیا هست)حساب کن 10 کیلو بیشتره این تیلها .1 لیترم ماتریکس 3بیوگلاس و 6سیپوراکس قرمز
    51 لایو راک.یا علی تا اینجا جساب نکرده بودم(البته همش خرج اضافی هست دیگه)یه سوتی هم این
    اشکال نداره اقا
    تانکت با همون یه لیتر ماتریکس و فوقش 2کیلو سیپوراکس قرمز راه میوفتاد
    موجسازو چرا گرفتی؟این موجسازا سته،2تا موجسازه یه کنترلر بدون کنترلر با موجساز معمولی فرقی نداره،بعضی فروشنده ها ستشو میخرن جدا جدا میفروشن به مشتری
    نیترات دلتا با api اختلاف داره(باقیشو تست نکردم نمیدونم)
    در رابطه با سامپتم ساختش ایرادی نداره فقط انقد مدیا زیاده هر جا رسیدی ریختی یه کم جا ب جا کن درست میشه
    اگه شیشه واتر پمپت از کف فاصله داشت بهتر بود اینجوری صدا شر شر اب میده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    وجود گیاه تو تانک اصلی باعث پایین اومدن پی اچ در زمان خاموشی نورت میشه،وقتی پی اچ هم بیاد پایین تانک مستعد جلبک زدن میشه
    یه قسمتایی از شنت قهوه ای شدن که میتونه برا فسفات بالا،زیاد روشن بودن نور یا تموم شدن عمر متالت باشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام دوست عزیزمبارک باشه تانکت و امیدوارم آبش همیشه برات بچرخهلایوراکهات خیلی بزرگن و در آینده برای چیدن ریف به مشکل میخوریلایوراکها رو محکم به زمین بزنی تیکه میشن ، سعی کن سه ردیف و حتی چهار ردیف لایوراک داشته باشیردیف پایینی تا نزدیکی شیشه جلو بیاد ردیف دوم با حدود 3-4 سانت عقب تر و ردیف بالایی از تکه های کوچکتر بزار و تکیه به شیشه عقب داشته باشندر مورد سامپ هم قبلا گفتم این همه مدیا لازم نداری یه خونش رو خالی کنی و اسکیمر رو بزار خونه دو و خروجیش رو خونه سه بزاردر مورد ال ای دی ها تعداد و کلوین یه مقدار توضیح بدهاگه تصمیم داری لایوراک اضافه کنی قبل خرید آبزی انجام بده و وقتی آبزی بگیر که دیگه دست به لایوراکها بزنیفعلا همینها به ذهنم رسیدموفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    سلام
    دوست عزیز تانک قشنگی دارید مبارکتون باشه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    اگه میتونی پدای تو خونه اولو خالی کن اونا باید شسته شن هر 3 4 روز یه بار که به نظرم کار سختیه،سر لوله از این فیلتر ساکسا درست کن بزار هر 3 روزم بشورش چون زود میگیرن راحت میتونی 2 3تا درست کنی شور به شور استفاده کنی

اسکیمرتو بزار خونه اول یا دوم
    حجم مدیاتم یکم کم کن
    خونه اخرم من هرچی نگاه کردم چیزی ازش سر در نیاوردم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    9088
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    اشکال نداره اقا
    تانکت با همون یه لیتر ماتریکس و فوقش 2کیلو سیپوراکس قرمز راه میوفتاد
    موجسازو چرا گرفتی؟این موجسازا سته،2تا موجسازه یه کنترلر بدون کنترلر با موجساز معمولی فرقی نداره،بعضی فروشنده ها ستشو میخرن جدا جدا میفروشن به مشتری
    نیترات دلتا با api اختلاف داره(باقیشو تست نکردم نمیدونم)
    در رابطه با سامپتم ساختش ایرادی نداره فقط انقد مدیا زیاده هر جا رسیدی ریختی یه کم جا ب جا کن درست میشه
    اگه شیشه واتر پمپت از کف فاصله داشت بهتر بود اینجوری صدا شر شر اب میده
    صدا شر شر نمیاد.میدا هم واقعا زیاد شده .ایراد نداره بزارم باشه ؟
    خدا ......کنه بعضی از فروشندهارو
    وجود گیاه تو تانک اصلی باعث پایین اومدن پی اچ در زمان خاموشی نورت میشه،وقتی پی اچ هم بیاد پایین تانک مستعد جلبک زدن میشه
    یه قسمتایی از شنت قهوه ای شدن که میتونه برا فسفات بالا،زیاد روشن بودن نور یا تموم شدن عمر متالت باشه
    متال روشن نمیکنم تا ریف بگیرم .قهوه ای شدن شن برای 1 ماه پیش الان خیلی درست شده .شیشه اصن معلوم نبود همش قهوه ای بود .
    در ضمن تانک دیدم 2 سال انگوری توش بود و انواع ماهی و ریف هم باهاش بودن(ولی خب من تانک خالی کوچیک دارم سر ماه واترپمپ میگیرم رف راه میندازم)

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزمبارک باشه تانکت و امیدوارم آبش همیشه برات بچرخهلایوراکهات خیلی بزرگن و در آینده برای چیدن ریف به مشکل میخوریلایوراکها رو محکم به زمین بزنی تیکه میشن ، سعی کن سه ردیف و حتی چهار ردیف لایوراک داشته باشیردیف پایینی تا نزدیکی شیشه جلو بیاد ردیف دوم با حدود 3-4 سانت عقب تر و ردیف بالایی از تکه های کوچکتر بزار و تکیه به شیشه عقب داشته باشندر مورد سامپ هم قبلا گفتم این همه مدیا لازم نداری یه خونش رو خالی کنی و اسکیمر رو بزار خونه دو و خروجیش رو خونه سه بزاردر مورد ال ای دی ها تعداد و کلوین یه مقدار توضیح بدهاگه تصمیم داری لایوراک اضافه کنی قبل خرید آبزی انجام بده و وقتی آبزی بگیر که دیگه دست به لایوراکها بزنیفعلا همینها به ذهنم رسیدموفق باشید
    لایو راکارو سوتی دادم .خوردش کنم به مشکل بر نمیخورم ؟
    led از اقای گرفتم .تبلیغشون بالای سایت هست .(4-5 تانک با نور ایشون دیدم عالی جواب داده بود)
    مدیا هم میگم سرامیکا رایگان رسیده بود.و مابقی پیشنهاد یه مغازه دار بود.
    پد بالای اور فلو دارم و هز 2-3 روز میشورم .(خیلی تاثیر داشته برای از بین برن دیاتوم)

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان ابراهیمی نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز تانک قشنگی دارید مبارکتون باشه
    قابل نداره
    اگه میتونی پدای تو خونه اولو خالی کن اونا باید شسته شن هر 3 4 روز یه بار که به نظرم کار سختیه،سر لوله از این فیلتر ساکسا درست کن بزار هر 3 روزم بشورش چون زود میگیرن راحت میتونی 2 3تا درست کنی شور به شور استفاده کنی

اسکیمرتو بزار خونه اول یا دوم
    حجم مدیاتم یکم کم کن
    خونه اخرم من هرچی نگاه کردم چیزی ازش سر در نیاوردم
    میدا مگه زیاد بودنش مشکل ساز میشه ؟
    خونه اخر :
    پشتش 2-3 کیلو سرامیک توپی .واتر پمپ صدا میکرد دورش ابر پیچیدم گذاشتمش تو سبد .خفه شد»:دی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    فکر نمیکردم اینقدر قشنگ باشه حالا وقتی پر بشه محشر میشه .اگه تونستی یه عکس از سیستم نور بزار تا از نزدیک ببینیم چه جوریه .

راستی یه عکس هم با نور خاموش از تانک بگیر .

مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    مبارکت باشه تانک قشنگی داری ایشالا روز به روز زیباتر بشه

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)