صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50
    مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلاور باز نمایش پست ها
    تاثیر تترا لوهان روی رشد بدن و رنگ فلاور چه جوره و قیمتش چقدره .تقلبیش از اصلش چه جوری میشه فهمید. لطفا یکم فعال تر باشید تو جواب پست ها
    سلام این شرکت ها روی غذاهای خشک که درست میکنن 100جور تاثیر و تغییر , تبلیغ میکنن

فرم بدن و سایز هد ماهی برمیگرده به ژنتیکش. برای هد هیچ غذای خشکی نمیتونه به پای میگو تازه+عصاره سیر برسه.
    من خودم به جر غذای رنگ سوپر ردسین که روی رنگ ماهیم تاثیر مثبت میزاشت از سایز غذاهای خشک هیچ گونه تاثیری ندیدم.

شما یه فلاور با کیفیت بخری و غذا بهش میگوتازه+ سیر بدی برای رشد بدن و هدش کافیه. میتونی کنارش از سایز غذاها مثل اسپکتروم هم استفاده کنی.
    هفته ای 1 یا 2 بار هم آرتمیا زنده خوبه اما باید از سلامت آرتمیاها مطمعن باشی تا ماهی مریض نشه

غذاهای خشک بیشترین تاثیری که از خودشون نشون میده متورم کردن معده ی ماهی هست.
    ویرایش توسط StarFish : 28th November 2014 در ساعت 08:27 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    16800
    لطفا جواب سوالم رو بدید .میگو و عصاره سیر فقط ماهی رو مریض میکنه بعد باید خدا تومن پول دارو درمان کرد خودم همچین کاری رو کردم ارزش ریسکو نداره به خاطر همین میگو خشک شرکتی بهش میدم و هیچ ضرری نداره و فلاورم زدزد نژاد داره .من شیراز زندگی میکنم از این غذاهای تخصصی فلاور اصلا نیست جز تترا که اونم که تو یک فروشگاه بیشتر نیست( چون شیرازی ها اکثرا اهل پرنده بازی هستند و کسانی که آکواریوم دارند اکثرا دارن می فروشند و آکواریوم فروشی ها هم دارند میبندن)
    ویرایش توسط فلاور باز : 28th November 2014 در ساعت 10:18 PM

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    لطفا جواب سوالم رو بدید .میگو و عصاره سیر فقط ماهی رو مریض میکنه بعد باید خدا تومن پول دارو درمان کرد خودم همچین کاری رو کردم ارزش ریسکو نداره به خاطر همین میگو خشک شرکتی بهش میدم و هیچ ضرری نداره و فلاورم زدزد نژاد داره .من شیراز زندگی میکنم از این غذاهای تخصصی فلاور اصلا نیست جز تترا که اونم که تو یک فروشگاه بیشتر نیست( چون شیرازی ها اکثرا اهل پرنده بازی هستند و کسانی که آکواریوم دارند اکثرا دارن می فروشند و آکواریوم فروشی ها هم دارند میبندن)
    میگو و اعصاره سیر ،ماهی رو مریض نمیکنه شما احتمالا بیش از حد به ماهی دادین ،،باید روزی یک وعده و اندازه نخود برای یک فلاور اندازه کف دست داد،،و یک وعده هم غذای کم پروتیین بدید ،
    بزرگترین اشتباه در فلاور داری اینه که ماهی رو با پروتیین خفه میکنند،،و بیشتر فلاورا تو ایران یک سال بیشتر دوام نمیاره ،،هد زدن برمیگرده به وجود ماهی و درست کردنی نیست،،
    با این وجود پیشنهاد من اینه که شما میکس درست کنید ،طوری که تو یک هفته مصرف کنید ،از اسپرولینا بیشتر استفاده کنید (تا از مصرف غذا رنگ جلوگیری بشه )،البته در میکس
    یعنی شما یک وعده میکس بدید و یک وعده غذای مثل هیکاری یا سرا فلاور (جدید امده تاریخ داره )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    16800
    هفته ی دو بار بیشتر بهش نمی دادم اونم تیکه کوچیک بهش میدادم بعد من اصلا حرفی از هد فلاورم نزدم گفتم برای رشته بدنش خوبه هست یا نه و من از هد فلاورم راضیم .راستی فروشگاه ماهیران کیفیت غذا هاش خوبه یا نه؟
    ویرایش توسط فلاور باز : 28th November 2014 در ساعت 11:08 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    هفته ی دو بار بیشتر بهش نمی دادم اونم تیکه کوچیک بهش میدادم بعد من اصلا حرفی از هد فلاورم نزدم گفتم برای رشته بدنش خوبه هست یا نه و من از هد فلاورم راضیم .راستی فروشگاه ماهیران کیفیت غذا هاش خوبه یا نه؟

خوب خدا رو شکر ،هداش خوبه ،،یک عکس از ماهیتون بزارید تا ما هم لذت ببریم
    برای رشد بدن ماهی ، ،البته فلاور هورن ،فضای بالای ۱۵۰ لیتر و سیفون دو بار در هفته ،،،باعث میشه بدنش رشد خوبی داشته باشه در کنارش غذا دهی خوب،
    راستش من زیاد کیفیتی از غذای ماهیران ندیدام ،شاید سالم باشه ولی تاثیر خوبی رو ماهی نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    16800
    نه منظورم غذا های شرکت خارجیش بود

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    خارجی ،،بهترینش ،به نظر من ،غذای سبزی جات سرا مخصوص سیچلاید ،هیکاری،سومو

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    16800
    به نظرت تترا لوهان برای رنگ و رشت خوب هست یا نه .میخوام از ماهیران خرید تلفنی کنم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    تترا لوهان خوبه ولی تارخ مصرف نداره شما سرا فلاور بخر خیلی بهتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    16800
    سلام اگه میشه تلفن یک فروشگاه اکواریومی که غذاهاش اصل هست رو بگید و قیمت هامپی هد چقدر هست؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)