صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 71 به 73 از 73
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    بسیار قشنگ هم از لحاظ شکل ظاهری ریف ها ... و همچنین رنگ بندشون معلوم که براش وقت و حوصله بکار بردید
    سلام اقا مهدی عزیز .
    ممنون که وقت گذاشتید , چشمهای شما زیبا می بینند

نقل قول نوشته اصلی توسط SAE!D نمایش پست ها
    سلام
    استاد مثل همیشه زیبا و چشم نواز است. فقط الان رسیدگی خوب نبوده که این شده!!! اگه بگین رسیدگی خوب دیگه چی میشه!!!
    اگه ممکنه درباره حجم تانک و مقدار و زمان سیفون هم توضیح بدین.
    با تشکر
    سلام اقا سعید گل
    سپاس از لطف همیشگی شما به بنده و ممنون که وقت گذاشتید
    اقا سعید حجم تانک همراه با سامپی که در پشت قرار داره 80 لیتر هستش که یک رفیجیوم 5 لیتری هم مدتیه اضافه شده . برای سیفون هر 10 روز یکبار 10 درصد با اب RO انجام میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط dori83 نمایش پست ها
    سلام، خیلی آکواریوم زیبایی دارین، تبریک می گم بهتون، چند تا سوال داشتم، فواصل زمانی سیفونها و میزان آبی که سیفون می کنید چقدره؟ نمک ؟ برای خنک کردن سیستم از چی استفاده می کنین؟ غذاها و مکمل های مرجانها؟ ببخشید چون سوالام زیاد بود خلاصه پرسیدم
    سلام
    ممنون از لطفتون چشمهای شما زیبا می بینند
    هر 10 روز یکبار 10 در صد از اب تانک رو با اب RO و نمک ریف کریستال تعویض میکنم// برای خنک نگهداشتن اب تانک و سیستم روشنایی از فن خنک کننده استفاده میکنم //برای مرجانها از فیتو پلنگتون و فیتوسل استفاده میکنم از (استرانسیوم . بافر KH . کلسیم . منیزیم . ید هم بعنوان املاح مورد نیاز مرجانها و ماهی ها استفاده میکنم
    ممنون که وقت گذاشتید برای این تاپیک
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17490
    سلام، تبریک میگم بهتون، خیلی زیبا و با سلیقه است، آکواریوم منم هایلا شست لیتریه البته يه سامپ خیلی کوچیک پشتش داره، دو تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدین، اول اینکه دقیقا نورتون چيه؟ هزینش چقد شده و از کجا تهیه کردین؟( آکواریوم من یه مهتابي دو کاناله سفید و آبی رو درش داشت که عمرش تموم شده و همه جا پر از جلبک شده هيچ لامپی پیدا نمی کنم که جایگزین بشه) سوال دومم اینکه اسکیمرتون گفتين دایمکسه از کجا تهیه کردید و به چه قیمتی؟ ( يه جا تو نواب يه مینی اسکیمر داشتن که به آک من می خورد ولی ميداد 140، فک کنم گرون می گفت!) ببخشید هر سوالم خودش چهار تا سوال بود!

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط dori83 نمایش پست ها
    سلام، تبریک میگم بهتون، خیلی زیبا و با سلیقه است، آکواریوم منم هایلا شست لیتریه البته يه سامپ خیلی کوچیک پشتش داره، دو تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدین، اول اینکه دقیقا نورتون چيه؟ هزینش چقد شده و از کجا تهیه کردین؟( آکواریوم من یه مهتابي دو کاناله سفید و آبی رو درش داشت که عمرش تموم شده و همه جا پر از جلبک شده هيچ لامپی پیدا نمی کنم که جایگزین بشه) سوال دومم اینکه اسکیمرتون گفتين دایمکسه از کجا تهیه کردید و به چه قیمتی؟ ( يه جا تو نواب يه مینی اسکیمر داشتن که به آک من می خورد ولی ميداد 140، فک کنم گرون می گفت!) ببخشید هر سوالم خودش چهار تا سوال بود!
    سلام
    برای نور از ال ای دی استفاده میکنم و یک مهتابی ابی ازو ال ای دی ها رو هم یکی از دوستان که تجربه ساخت نور ال ای دی برای اکواریوم ابشور رو داشتند زحمت کشیدند و ساختن که مجموع ال ای دی ها 18 عدد هستش که 12 ابی و 6 عدد سفید ترکیب شدند
    اسکیمر رو هم بصورت کار کرده گرفتم که اگر اشتباه نکنم 140 تومان و اکبند این اسکیمر بین 280 تا 300 هستش .
    مارک اسکیمری که نواب قیمت کردید چی بود ؟ البته تو بخش مربوط به تجهیزات اکواریوم ابشور و (اسکیمر) توضیحات کامل رو دوستان با تجربه زحمت کشیدن و پست کردند ولی تو این مدت که بنده اکواریوم ابشور دارم فکر کنم 3 یا 4 اسکیمر بصورت امتحانی مدتی استفاده کردم و یکی از اصلی ترین تجهیزات اکواریوم ابشور اسکیمر خوب هستش که پیشنهاد میکنم بهترین نوع اسکیمر رو تهیه کنید شاید هزینه اولیه داشته باشه ولی جلوی یکسری هزینها رو خواهد گرفت
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)