صفحه 24 از 102 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1017
    همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    اینطوری که شما میفرمایید میشه36 وات چون 9 تا led با کلوین 10 هزار و 4 تا ابی کار شده.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    اینطوری که شما میفرمایید میشه36 وات چون 9 تا led با کلوین 10 هزار و 4 تا ابی کار شده.
    دوست عزیز شاید 11 وات باشه سایزشون چقدر هست تو هر قابش چندتا led هستش؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    منظورتون رو نفهمیدم .شما تو عکس های اکواریومم در صفحه ی اول میتونید تقریبا led ها رو ببینید .یا علی.

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    منظورتون رو نفهمیدم .شما تو عکس های اکواریومم در صفحه ی اول میتونید تقریبا led ها رو ببینید .یا علی.
    میشه یک عکس از وضعیت خاموش یکی از ماژولهای سفید و آبیت بزاری؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    البته نور ماورايه بنفش بيش از يك مقدارش تو اب درياهم مضره
    چند وقت پيش يه مقاله مي خوندم درباره اسيب ديدن لايه اوزون تو قطب جنوب
    كه گفته بود نور ماورايه بنفشي كه از جو عبور ميكنه و به اون مناطق ميرسه باعث از
    بين رفتن فيتونپلانكتونها كه اولين زنجيره غذايي ابزيان هست ميشه و به طبع اون
    مشكلات ديگه ايي رو بوجود مياره كه اسيب هاش به زندگي انسانها هم ميرسه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    به خدا حال ندارم از این led های ما اگه میشه بگذر بذار با بدبختی خودم بسازم و بسوزم!(شوخی بود)اگر وقت کردم چشم عکس میگیرم میذارم اما من خونه نیستم بیشتر وقتها .در ادامه عکس ها شما میتونی ببینی .اصلا یک کاری میکنم شماره تلفن اقای شمس نیا رو بهتون میدم کامل از ایشون که طراح و سازنده هست سوالاتتون رو بپرسید: (09155094340 حامد شمس نیا ) البته با اجازه خودشون شماره رو گذاشتم.نتیجه رو هم خوشحال میشم اطلاع بدید .یا علی.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    اقا حامدو ميشناسيم و محصولشم كه توليد كرده تا حدودي اشنا هستم ميدونم ايشونم ابشور دارن و متوجه مسائل نور ميشه
    ولي ال اي دي كه ايشون استفاده ميكنه ماركش اديسونه(طبق گفته خودشون) كه يكي از بهترين نوع هايه ال اي دي تو ايرانه
    فروشنده اصلي اين مارك كه ميگه وارد كننده هم هست فروشگاه روژان تو امجده.تمام اين محصولات دارايه يه شماره شناسايي هستن
    كه با استفاده از اين شماره و رجوع به بروشور محصولات اون مارك تمام اطلاعات ال اي دي تو ميتوني ببيني
    من پارسال دوتا ال اي دي6 وات ازش گرفتم كه سفيد سرد بود كه طبق گفته خودش10000كلوين دما داره ولي با مراجعه به كاتالوگ ميديدي
    اين محصول بيشتر از8000كلوين دما نداره!!!!(تو كاتالوگ محصولات اديسون من بيشتر از10000نديدم ذكر كرده باشه اونيم كه كلوينش 10000بود واتشم بالايه10وات بود)
    ولي انصافن محصولاتش خيلي خوبه و از ال اي دي هايه سئول كره كه بيشتر بچه ها استفاده ميكنن
    با كيفيت تره.الانم اين دوتا ال اي دي رويه رفيجيومم روشنه و از كاركردش برايه رفيجيوم راضيم

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اقا حامدو ميشناسيم و محصولشم كه توليد كرده تا حدودي اشنا هستم ميدونم ايشونم ابشور دارن و متوجه مسائل نور ميشه
    ولي ال اي دي كه ايشون استفاده ميكنه ماركش اديسونه(طبق گفته خودشون) كه يكي از بهترين نوع هايه ال اي دي تو ايرانه
    فروشنده اصلي اين مارك كه ميگه وارد كننده هم هست فروشگاه روژان تو امجده.تمام اين محصولات دارايه يه شماره شناسايي هستن
    كه با استفاده از اين شماره و رجوع به بروشور محصولات اون مارك تمام اطلاعات ال اي دي تو ميتوني ببيني
    من پارسال دوتا ال اي دي6 وات ازش گرفتم كه سفيد سرد بود كه طبق گفته خودش10000كلوين دما داره ولي با مراجعه به كاتالوگ ميديدي
    اين محصول بيشتر از8000كلوين دما نداره!!!!(تو كاتالوگ محصولات اديسون من بيشتر از10000نديدم ذكر كرده باشه اونيم كه كلوينش 10000بود واتشم بالايه10وات بود)
    ولي انصافن محصولاتش خيلي خوبه و از ال اي دي هايه سئول كره كه بيشتر بچه ها استفاده ميكنن
    با كيفيت تره.الانم اين دوتا ال اي دي رويه رفيجيومم روشنه و از كاركردش برايه رفيجيوم راضيم
    آقا مهدی عزیز قربون دهنت منم همین رو میگم شما تو کاتالوگ ادیسون و اسرام و الوس هم برین بالای 10000 کلوین ندارن محصولاتی هم که تو ایران هستند حداکثر 7500 تا 8000 کلوین دارن حالا بسته به نیازتون می تونید ازش استفاده کنید همون تور که من تو بخش نور در رفریجوم ال ای دی رو پیشنهاد میکنم چون هم گرماش برای یک محیط بسته (اغلب کنار سامپ و زیر کابینت تانکشون هستش)کمه هم زاویه اشعه نورش پایین و به اصطلاح فوکوس هستش و راحت تر میشه از نور دیدن سایر خونه ها سامپ جلوگیری کرد.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    الان میفرمایی بنده چه کار کنم؟ من متوجه حرفهاتون هستم اما نتیجه ای که میخواهید بگیرید نه.کلوین 8000 تا 10000 هرچند ایده ال نیست اما از شرایط اب شور خارج هم نیست . من تمام مدت همین رو میگم که درسته هیچ وقت به پای نور متال نمیرسه اما با توجه به ویژگیهای دیگه ای که داره استفاده از اون امکان پذیر هست.حال اگر نظر و پیشنهادی دارید لطفا صراحتا بفرمایید چون من نمیفهمم. خدا خیرتون بده نگران و بخ فکر هستید!:65: یا علی

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    راستی آقا حسین شما که از آقای شمس نیا گرفتی استندت چه رنگی هستش؟اخه ایشون استنداش اکثرا مشکی هستند و مشکی یعنی نور بازتابی سطح آب رو کاملا جذب میکنه اگه تونستی یک رنگ سفید یا ورق نقره ای رنگ در فضا بین ال ای دی هات بزن فکر کنم نورت حداقل 30 درصد بیشتر میشه

صفحه 24 از 102 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)