صفحه 91 از 102 نخستنخست ... 4172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1017
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    من یه لامپ متال 150 وات blv دارم که داره عمرش تموم میشه. قراره یه 250 وات بگیرم و چند وقت دیگه هم قراره مرجان بخرم. فقط یه مشکل خیلی بد دارم. زمانی که لامپ روشنه همزمان که یه وسیله ی برقی پرمصرف مثل جارو برقی یا فریزر روشن میشه لامپ خاموش میشه و بعد سه چهار دقیقه دوباره روشن میشه.غیر از ماهی فقط یه شقایق دارم که بدبخت به این شرایط عادت کرده و همیشه نصفه باز میشه. ترانس رو عوض کردم مشکل حل نشد از دوتا محافظ برق هم استفاده میکنم ولی فایده ای نداره. برقکار اوردم فیوز کنتور رو عوض کرد باز هم جواب نداد بدجوری گیر کردم.چون ریف نداشتم زیاد اهمیت ندادم ولی الان میخوام یه همر بگیرم ولی با این اوضاع پلیپ هم نمیتونم بخرم!!! کلا باید بی خیال متال بشم؟؟؟
    یه لامپ متال معمولی پیدا کن و یا بخر و با متال blv عوضش کن ببین همونطوری میشه بازم

Send by tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    من یه لامپ متال 150 وات blv دارم که داره عمرش تموم میشه. قراره یه 250 وات بگیرم و چند وقت دیگه هم قراره مرجان بخرم. فقط یه مشکل خیلی بد دارم. زمانی که لامپ روشنه همزمان که یه وسیله ی برقی پرمصرف مثل جارو برقی یا فریزر روشن میشه لامپ خاموش میشه و بعد سه چهار دقیقه دوباره روشن میشه.غیر از ماهی فقط یه شقایق دارم که بدبخت به این شرایط عادت کرده و همیشه نصفه باز میشه. ترانس رو عوض کردم مشکل حل نشد از دوتا محافظ برق هم استفاده میکنم ولی فایده ای نداره. برقکار اوردم فیوز کنتور رو عوض کرد باز هم جواب نداد بدجوری گیر کردم.چون ریف نداشتم زیاد اهمیت ندادم ولی الان میخوام یه همر بگیرم ولی با این اوضاع پلیپ هم نمیتونم بخرم!!! کلا باید بی خیال متال بشم؟؟؟
    یه لامپ متال معمولی پیدا کن و یا بخر و با متال blv عوضش کن ببین همونطوری میشه بازم

Send by tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهى
    شماره عضویت
    17799
    سلام
    مى خواستم بدونم تا عمق ٧٠ ميشه از t5 استفاده كرد

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali mousavi نمایش پست ها
    سلام
    مى خواستم بدونم تا عمق ٧٠ ميشه از t5 استفاده كرد
    سلام نه اینکه برای 70 جواب گو نباشه ولی بهتر تا عمق50 اسثفاده بشه تا بدون مشکل بتونی استفاده کنی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها

Send by tapatalk
    با لامپ متال معمولی هم روشن و خاموش میشه. متاسفانه یه اشتباهی که انجام دادم ارتفاع تانک رو 80(77ابگیری) گرفتم و مجبورم از متال استفاده کنم. ولی با این اوضاع سراغ هیچ مرجانی نمیتونم برم. یه کمکی بکنین بدجور گیر کردم. هیچ راهی نداره این مشکلو حل کنم؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    با لامپ متال معمولی هم روشن و خاموش میشه. متاسفانه یه اشتباهی که انجام دادم ارتفاع تانک رو 80(77ابگیری) گرفتم و مجبورم از متال استفاده کنم. ولی با این اوضاع سراغ هیچ مرجانی نمیتونم برم. یه کمکی بکنین بدجور گیر کردم. هیچ راهی نداره این مشکلو حل کنم؟
    سلام :
    اگر از مهتابی استفاده میکنید مرجان های که به نور بیشتر احتیاج دارند رو حداکثر تا عمق 50 از سطح آب قرار بدید . تنها موردی که پیش میاد این هست که امکان چیدن برخی مرجان ها در عمق پایین تر آب رو ندارید (توصیه میشه که اینکار رو نکنید ) برخی مرجان ها هستند که ذاتا به نور کمتری احتیاج دارند .
    با انتخاب مناسب مرجان ها و چینش صحیح مشکلی از نظر نور پیش نمیاد.
    استفاده ترکیبی از متال و مهتابی هم گزینه ی خوبی هست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    یادمه یکی از اقوام این مشکل رو داشت. یکی از این محافظ هایی گرفت که درست بعد از کنتر نصب میشه. حالا من نمیگم حتما درست میشه تا به خرج الکی بیوفتی. اما اینم یه راهیه.
    نکته بعدی اینه که احتمالا برقی که میاد تو خود کنتر مشکل داره. اگه تو این منطقه فقط شما این مشکل رو دارید و همسایه ها قعطی و وصلی ندارن پس بهتره با اداره برق این مشکل رو در میون بذاری و بیان یه نگاهی بندازن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    سلام
    دوست عزیز منم متال استفاده میکنم که قبلا از سیم سیار (سه راهی) برق میگرفتم که متاله چند باری خاموش شد که در آخر سه راهی سوخت (از شدت جریان زیاد) که باعث شد استارتر هم نیم سوز شد که مجبور شدم ترنس و استارتر جدید گرفتم
    یه کاری که کردم برق متال رو مستقیم از سیمهای اصلی خونه گرفتم که مشکلم حل شد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین میرنژاد نمایش پست ها
    سلام :
    اگر از مهتابی استفاده میکنید مرجان های که به نور بیشتر احتیاج دارند رو حداکثر تا عمق 50 از سطح آب قرار بدید . تنها موردی که پیش میاد این هست که امکان چیدن برخی مرجان ها در عمق پایین تر آب رو ندارید (توصیه میشه که اینکار رو نکنید ) برخی مرجان ها هستند که ذاتا به نور کمتری احتیاج دارند .
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز منم متال استفاده میکنم که قبلا از سیم سیار (سه راهی) برق میگرفتم که متاله چند باری خاموش شد که در آخر سه راهی سوخت (از شدت جریان زیاد) که باعث شد استارتر هم نیم سوز شد که مجبور شدم ترنس و استارتر جدید گرفتم
    سلام
    آقای میرنژاد راهنمایی لازم رو کردن ، من ترانس 150 وات دارم اومدی مشهد تماس بگیر بهت بدم امتحان کن ببین مال ترانس هست یا نه
    راهنمایی آقای خطیبی هم رو امتحان کن و سعی کن برق آکواریوم رو از فیوزی بگیری که لوازم پر مصرف روی اون فیوز نباشه

Send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    یادمه یکی از اقوام این مشکل رو داشت. یکی از این محافظ هایی گرفت که درست بعد از کنتر نصب میشه. حالا من نمیگم حتما درست میشه تا به خرج الکی بیوفتی. اما اینم یه راهیه.
    نکته بعدی اینه که احتمالا برقی که میاد تو خود کنتر مشکل داره. اگه تو این منطقه فقط شما این مشکل رو دارید و همسایه ها قعطی و وصلی ندارن پس بهتره با اداره برق این مشکل رو در میون بذاری و بیان یه نگاهی بندازن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    آقای میرنژاد راهنمایی لازم رو کردن ، من ترانس 150 وات دارم اومدی مشهد تماس بگیر بهت بدم امتحان کن ببین مال ترانس هست یا نه
    راهنمایی آقای خطیبی هم رو امتحان کن و سعی کن برق آکواریوم رو از فیوزی بگیری که لوازم پر مصرف روی اون فیوز نباشه

Send by tapatalk
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین میرنژاد نمایش پست ها
    سلام :
    بابت همه ی راهنایی ها ممنون. تنها راهی که واسم مونده اینه که یه سیم کشی مستقیم از کنتور به لامپ انجام بدم. ولی اگه جواب نده باید پیشنهاد اقای میرنژاد رو عملی کنم. بازهم ممنون

صفحه 91 از 102 نخستنخست ... 4172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)