صفحه 87 از 102 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 1017
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط نویدد نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من آکواریومم 80 سانت هست عرضش 40 و ارتفاع 60 که 50 تا آبگیری هست یک لامپ تی5 اکتنیک دارم 60سانت که البته یک سال از عمرش میگذره یک سفید 10000کلوین دارم که اون رو دوسه روز پیش عوض کردم جفتشون مارک اودیسه هستن یک ردیف ال ای دی شنبه هم دارم که سه ساله از عمرش میگذره و 8تا سفید20000کلوین داره و 4 تا رویال بلو الان حدود یک ماه هست که شنها دارن دیاتوم میزنن ولی هیچ فکری به ذهنم نمیرسه از لحاظ پارامترها هم مطمئنم که خوبن یعنی تست زدم و از نظر فسفات و سیلیکات خیالم راحته چون راکتور دست ساز فسفات دارم شکم به نور هست به نظر شما چیکار کنم .
    راستی لام زتلایت ZP3600 چنده تهران ؟
    سلام
    دیاتوم روی شنها زیاد مشکل خاصی نیست که بخوای فکر خودت رو درگیر کنی ، یه محصولی هست که دسته بلندی داره و سه تا سری داره یکی مخصوص شنها و یکی تیغ داره و مخصوص تمییز کردن شیشه ها ست و یکی هم مثل مگنت داره ، یکی از اونها بگیر و شنها رو هر دو هفته یه بار به آهستگش هم بزن این کار باعث رسیدن هوا به زیر شنها هم میشه و از تولید سولفید هیدروژن جلوگیری میکنه
    دیاتوم روی شنها رابطه مستقیم به نور داره و حتی از نور حرفه ای هم استفاده کنید باز هم دیاتوم خواهید داشت و این امر در تانکهایی که از ال ای دی استفاده میکنن بیشتر هم هست
    برای ساخت قاب میتونی به این لینک مراجعه کنی

http://www.parsipet.ir/thread30380.html

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    سلام دوستان میخواستم بدونم کسی ازled های شرکت زتلایت استفاده کرده کیفیتش چطوره برای اک 120 .60.60 جواب میده

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikm نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم کسی ازled های شرکت زتلایت استفاده کرده کیفیتش چطوره برای اک 120 .60.60 جواب میده
    سلام،تاجایی که من میدونم ال ای دی خوبیه مخصوصا مدلهایی که طیفهای نسبتا کاملی دارندولی دوستانی مثل اقای فربد که اطلاعات خوبی در نور اک دارند پیشنهاد نمیکنند ،،
    چندتا از دوستان همین سایت هم گرفتند که نظرشون را میدند،،
    سیستمهای رادیون هم قیمت زیادی نسبت به زدلایت ندارند وجواب خودش را هم پس داده . . .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    اقا رادیون خیلی گرون تر در میادچند وقت پیش قیمت کردم برای این حجم اکواریوم 5ملیون ذر میومد ledجفتشون هم کری البته سیستم مکس اکسپت هم هست که تو ایران گیر نمیاد به نظر من از جفتشون بهتر .برای به اک 120.60.60 چه نوری استفاده کنم بهتر جواب میده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    اقا رادیون خیلی گرون تر در میادچند وقت پیش قیمت کردم برای این حجم اکواریوم 5ملیون ذر میومد ledجفتشون هم کری البته سیستم مکس اکسپت هم هست که تو ایران گیر نمیاد به نظر من از جفتشون بهتر .برای به اک 120.60.60 چه نوری استفاده کنم بهتر جواب میده
    سلام دوست عزیز. ایران اکواریوم مهتابیهای ATI رو اورده که یکی از بهترین مهتابیهای دنیاست و قیمت بسیار مناسبی نسبت به ال ای دی داره. و با ترکیب مدلهای مختلفش میتونید به کامل ترین طیف نوری برسید. ارتفاع تانکتون هم زیر هشتاده پس مشکلی ندارید.قابش رو هم میتونید دست ساز درست کنید دوست عزیزم imaan از همین مهتابیها گرفته. تانکش هم پر مرجانه. چند تا SPS هم داره که سرعت رشد بسیار خوبی دارن. ولی اگه کلا میخواین ال ای دی بگیرین غیر از orphek atlantik و radion سراغ برند دیگه ای نرید البته اورفک هنوز وارد ایران نشده.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ایران اکواریوم مهتابیهای ATI رو اورده که یکی از بهترین مهتابیهای دنیاست و قیمت بسیار مناسبی نسبت به ال ای دی داره. و با ترکیب مدلهای مختلفش میتونید به کامل ترین طیف نوری برسید. ارتفاع تانکتون هم زیر هشتاده پس مشکلی ندارید.قابش رو هم میتونید دست ساز درست کنید دوست عزیزم imaan از همین مهتابیها گرفته. تانکش هم پر مرجانه. چند تا SPS هم داره که سرعت رشد بسیار خوبی دارن. ولی اگه کلا میخواین ال ای دی بگیرین غیر از orphek atlantik و radion سراغ برند دیگه ای نرید البته اورفک هنوز وارد ایران نشده.
    سلام
    این ارتفاع زیر هشتاد رو میشه بگی از کجا آوردی ، آیا مهتابیهای Ati تا ارتفاع 70 رو جواب میده ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    جالبه بیشتر سیتمای اک مثل ردسی یا ریف اختاپوس از t5استفاده میکنند من موندم led استفاده کنم یا t5 زدلایت مغازهای نواب میگن خوبه ولی جای زیادی ندیدم ازش استفاده بشه سر سیستم نوریم گیر کرودم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    جالبه بیشتر سیتمای اک مثل ردسی یا ریف اختاپوس از t5استفاده میکنند من موندم led استفاده کنم یا t5 زدلایت مغازهای نواب میگن خوبه ولی جای زیادی ندیدم ازش استفاده بشه سر سیستم نوریم گیر کرودم
    اثبات شده ترین نور متال و مهتابی هست اگه ارتفاع آبگیری تانک از 50 کمتره از مهتابی استفاده کنید و اگه حدود 60 هست از متال و مهتابی باید استفاده کنید
    زدلایت کلا کیفیت مطلوبی نداره و استفاده از ال ای دی با شرایط مساوی جلبک بیشتری خواهید داشت

Send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    این ارتفاع زیر هشتاد رو میشه بگی از کجا آوردی ، آیا مهتابیهای Ati تا ارتفاع 70 رو جواب میده ؟
    بله شما درست میگید اینجارو اشتباه کردم باید 60 رو مینوشتم. شرمنده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    در تکمیل حرف دوستان منم بگم تانکم ۶۵ سانت ازتفاع داره و ارتفاع آبش ۵۲ هست و الان دو سالی هست که دارم از مهتابی استفاده میکنم. قبلا میگفتن مهتابی باید زیر ۵۰ سانت باشه ارتفاع آبش. ولی با مهتابی های جدید که فکر کنم بهشون میگن HO میگن آبگیری تا ۵۵ میتونه باشه. مهتابی های قدیم اگه درست یادم باشه مثلا ۱۲۰ سانتیش ۳۶ وات بود. ولی مهتابی های جدید ۱۲۰ سانتیش ۵۴ واته. به نظر من بهترین نور برای شما مهتابی هست. ولی ال ای دی تو دراز مدت ارزون تر در میاد. چون مهتابی رو باید حداکثر هر ۱۸ ماه عوض کنی. ولی ال ای دی فکر کنم تا ۴-۵ سال جواب میده و مصرف برقشم نصف مهتابیست. موفق باشید.

صفحه 87 از 102 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)