صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 92

موضوع: موج ساز

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید ص نمایش پست ها
    سلام عزیزان ببخشید من تانک 100*50*46 دارم با سنگ زنده زیاد و کرم لوله ای و انواع ماهی موج ساز گرفتم دارم دنبال بهترین مکان برای نصبش میگردم می خوام ریف نگهدارم ماهی هارو هم ریف سیف کردم لطفا کمکم کنین
    معمولا موج ساز رو مقابل لوله ورودی در طول قرار میدن و سرش رو رو به بالا میارن اما شما باید دقت کنین ببینین کدوم قسمت آب جریان کمتری داره و اونجا قرار بدین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    سلام دوستان من یه تانک به ابعاد 130 50 70 دارم که الان 2 تا موج ساز سیو 1000 دارم میخوام بدونم دقیقا کجای تانک بزارم ( بالا بقل هم رو به سطح اب یا بالا چپ راست رو به روی هم ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه تانک به ابعاد 130 50 70 دارم که الان 2 تا موج ساز سیو 1000 دارم میخوام بدونم دقیقا کجای تانک بزارم ( بالا بقل هم رو به سطح اب یا بالا چپ راست رو به روی هم ؟
    سلام
    بهترین حالت این هستش که شاخکهای شقایق در تانک به صورت رفت و برگشت حرکت کنن و به یک طرف خوابیده نباشه و برای اینکار بهترین حالت به صورت چپ و راست و حدود ده سانت مانده به سطح آب باید بزارید و اگر دیدید اون حالتی که توضیح دادم ایجاد نشد کم کم جاش رو تغییر بدید تا آب اصطلاحا حالت گردابی در تانک به چرخش در بیاد

Send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    دوستان این موج سازای jebao بدجوری سرو صدا کردن تو انجمنهای معتبر خارجی دارن شدیدا با vortech مقایسش میکنن که بسیار عجیبه چون ورتک 400 500 ه و این موج سازا حدود 60 قیمت دارن کسایی هم که از ورتک دفاع میکنن بیشتر از روی تعصب هستش و یا اینکه میگن از این موج ساز تا به حال استفاده نکردن .........

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، کبوتر ، طوطی
    شماره عضویت
    10639
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    دوستان این موج سازای jebao بدجوری سرو صدا کردن تو انجمنهای معتبر خارجی دارن شدیدا با vortech مقایسش میکنن که بسیار عجیبه چون ورتک 400 500 ه و این موج سازا حدود 60 قیمت دارن کسایی هم که از ورتک دفاع میکنن بیشتر از روی تعصب هستش و یا اینکه میگن از این موج ساز تا به حال استفاده نکردن .........

بنیامین جان میشه آدرس فروم هایی که بحث سر مقایسه این دو تا با هم هست رو بدین

چون چیز بعیدیه این دو اصلا تو یه سطح نیستن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimeyas نمایش پست ها
    بنیامین جان میشه آدرس فروم هایی که بحث سر مقایسه این دو تا با هم هست رو بدین

چون چیز بعیدیه این دو اصلا تو یه سطح نیستن

بله جناب شفیع پور تاپیک زیر مربوط به R2R هستش دقیقا درست میفرمایید این دو به نظر به هیچ عنوان در یک سطح نیست اما جوابای افراد بسیار جالبه اصلا همین که از ریشه MP40 رو با wp40 مقایسه کردن خودش بسیار عجیبه

WP40 vs MP40

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، کبوتر ، طوطی
    شماره عضویت
    10639
    بله جناب شفیع پور تاپیک زیر مربوط به R2R هستش دقیقا درست میفرمایید این دو به نظر به هیچ عنوان در یک سطح نیست اما جوابای افراد بسیار جالبه اصلا همین که از ریشه MP40 رو با wp40 مقایسه کردن خودش بسیار عجیبه

WP40 vs MP40
    ممنون رفتم سایت رو دیدم

انجمنی که این مطالب بیان شده رفرنس نیست و کاربران افراد عادی هستند و بحث هاشون اصلا کارشناسی و دقیق نیست

دلیل افرادی که از wp طرفداری می کنن اکثرا قیمت پایین و قدرت موج بالاتر می باشد

ولی mp قطعا با کنترلر پیشرفته و تولید انواع موج سینوسی با دامنه های متفاوت و همچنین قابلیت مچ شدن از طریق وایرلس به کنترلر مرکزی و چند موجساز دیگر گوی سبقت رو از تمام موجسازهای بازار ربوده است

موجهای تولیدی wp در راستای طولی می باشد و فقط جریان بیشتر و گردش آب زیادتری تولید می کند و اصلا اصلا قابل مقایسه با mp نیست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9721

بنیامین عزیز
    این موج ساز هم مثل ورتک کوپل مغناطیسی داره یا مثل بیشتر موج سازها سیم برق داخل تانک میره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimeyas نمایش پست ها
    ممنون رفتم سایت رو دیدم

انجمنی که این مطالب بیان شده رفرنس نیست و کاربران افراد عادی هستند و بحث هاشون اصلا کارشناسی و دقیق نیست

دلیل افرادی که از wp طرفداری می کنن اکثرا قیمت پایین و قدرت موج بالاتر می باشد

ولی mp قطعا با کنترلر پیشرفته و تولید انواع موج سینوسی با دامنه های متفاوت و همچنین قابلیت مچ شدن از طریق وایرلس به کنترلر مرکزی و چند موجساز دیگر گوی سبقت رو از تمام موجسازهای بازار ربوده است

موجهای تولیدی wp در راستای طولی می باشد و فقط جریان بیشتر و گردش آب زیادتری تولید می کند و اصلا اصلا قابل مقایسه با mp نیست

بله البته کیفیت اینجور مباحث بسیار بالاست و اکثرا مثل خودتون supporter های انجمن و در واقع فروشگاهها نظرات بسیار خوبی دارن.
    طرفدار ها ی jebao هم اکثرا اگر دقت کنید خودشون ورتک هم دارن و تقریبا این جالب ترین جای این مقایسست که هم jebao و هم vortech استفاده میکنن اما از jebao طرفداری کردن که عجیبه.
    البته اینکه نه jebao و نه هیچکس به پای vortech نمیرسه بدیهی هستش در واقع به ecotech marine رسیدن فعلا محاله اما قیمت های محصولاتش حد اقل برای ما بالاست امیدوارم یکم بهتر بشه....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobomas نمایش پست ها
    بنیامین عزیز
    این موج ساز هم مثل ورتک کوپل مغناطیسی داره یا مثل بیشتر موج سازها سیم برق داخل تانک میره؟

چطوری مسعود جان نه این سیم داره کلا اون طرح رو به جز vortech فکر نمیکنم کسی حق استفاده ازش رو داشته باشه ......

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)