صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    6437

چه طوطی بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه طوطی بخرم ازبین این همه نژاد؟
    البته این سوال برای خودم نیست من خودم ملنگو دارم برای یکی از دوستامه که میخواد طوطی بخره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام
    دوستتون باید ببینه از طوطیش چی میخواد
    اونوقت میتونه با توجه به انتظاراتی که داره و هزینه ای که میتونه بکنه بین انواع طوطی ها بهترین انتخاب رو داشته باشه

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام
    البته من تخصصی در ضمینه طوطی سانان ندارم ولی چون یه مدت که می خواستم طوطی بخرم تحقیق کردم که چی بخرم اینو بگم که
    علاوه بر چیزی که نفیسه خانم فرمودند باید ببینید چقدر میتونید برای طوطیتون وقت بزارید تو روز؟ اینم در انتخابتون خیلی تاثیر داره!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    6437
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام
    البته من تخصصی در ضمینه طوطی سانان ندارم ولی چون یه مدت که می خواستم طوطی بخرم تحقیق کردم که چی بخرم اینو بگم که
    علاوه بر چیزی که نفیسه خانم فرمودند باید ببینید چقدر میتونید برای طوطیتون وقت بزارید تو روز؟ اینم در انتخابتون خیلی تاثیر داره!
    دوستم بیشتر وقت بیکاره ومیخواد یه اموزش عالی به طوطیش بده وازبین ملنگو-عروس هلندی-شاه طوطی-طوطی برزیلی-کاسکوومرغ مینا نمیدونه کدومو بخره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام
    بهتره دوست شما بره به پرنده فروشي ها سر بزنه و تمام نژاد ها رو ببينه و از بين اونا يه نژاد رو انتخاب كنه كه پشيمون نشه مثل اكثر تازه كارا(از جمله خودم)
    بعد از انتخاب نژاد مورد نظر بهتره از روي كتاب يا همين سايت تحقيق كنه تا نسبت به موضوع روشن تر شه.
    بعد از اون اقدام به خريد در بهار يا تابستان بهترين كاره ممكنه.
    از نظر من اين بهترين كاره چون منم آدم وسواسي هستم اول مينا خريدم بعد ملنگو بعد شاه طوطي الان هم كاسكو دارم
    ميگم بره ببينه چون با ديدن بهتر ميتونه تصميم بگيره(وقت بزاره در هفته 2بار بره خليج) اونوقته كه ميتونه بهترين طوطي اي كه با دلش بازي كرد رو بخره(البته بعد از تحقيق درباره نگهداري و خريد)
    موفق باشيد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سانان
    شماره عضویت
    8188
    سلام بچه ها .
    یه سوال داشتم راجب نگهداری طوطی ها ، بین کاسکو و شاه طوطی شک دارم . ممنون میشم راهنمایی کنین

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکموووو نمایش پست ها
    سلام بچه ها .
    یه سوال داشتم راجب نگهداری طوطی ها ، بین کاسکو و شاه طوطی شک دارم . ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام

خوش اومدید به پارسی پت

سوالتون رو بفرمایید دوستان جواب خواهند داد

بهتون پیشنهاد میدم برای شروع از هرکدوم از تاپیک این دو طوطی صفحاتی رو مطالعه کنید کمک خواهد کرد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    15928
    ببخشید میشه آدرس دقیق خلیج رو بدید ممنون میشم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    15928
    ببخشید میشه آدرس مغازه ای در خلیج رو بدید که هم منصف باشه وهم طوطی های خوبی داشته با شه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام به همگی .
    اینکه من چه طوطی بخرم ؟ برای خیلی ها سواله . جوابشو هم هیچکس جز خودشون نمیتونن بدن .
    ببینید اول باید نگاهتون رو اگه درست نیست عوض کنید . شما دارید سرپرستی یه موجود رو قبول میکنید نه اینکه یه اسباب بازی بخرید . معمولا توی هر فرد علاقه به پرنده معیار خودشو داره . یکی پرنده آروم میخواد یکی شیطون یکی ساده یکی رنگارنگ . شما باید ابتدا ببینید چه معیار و انتظاری از پرندتون دارید . بعدش مطالعه رو شروع کنید از طریق وب و کتاب ... هر چی شده باید گونه های مختلف و رایج رو ببینید درباره رفتار هاش تحقیق کنید درباره شخصیتش . شرایط نگهداریش و ... سپس با معیار هاتون مطابقت بدین .
    اگه از هر لحاظ شرایط رو مناسب دیدین اقدام به خرید کنید . برای مثال کاسکو و آمازون سخنگویی بالایی دارن ولی کاکادو شیطنت بالایی داره و فضای بیشتری میخواد . آرا جیغ هاش دیوانه کنندست . و... هر پرنده مشخصات و نیاز هایی داره که قبل از خرید حتما باید فرد نسبت بهشون آگاهی کسب کنه .
    ما ام نمیتونیم بگیم شما چه پرنده ای بگیرید چون شرایط شما و انتظارات و علایقتون رو نمیدونیم دوما ممکنه یه فرد ممکنه از پرنده ای خوشش بیاد ولی بعدا بفهمه اون انتظاراتی که داشته رو نداره پس باید با این تصور و باور خرید کنید که برای همیشه این پرنده رو میخوایید نگهدارید و همدم و همراه همیشگیتون هست اینطوری هم نا امید نمیشین هم موفق تر هستید در آموزش و نگهداریش .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)