صفحه 11 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 189
    همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    من هم متوجه این دو مورد نشدم
    آب roدر ابتدای برداشت آب تی دی اسی تا 70 رو داره و بعد حدود یه ربع اگه ممبران به خوبی کار کنه میرسه به حدود 15 آیا تو تی دی اس 15 نیترات و سیلیکات وجود نداره ؟
    این مقاله هنوز تکمیل نشده ولی همون نصفه و نیمه اش هم خالی از لطف نیست و لینک انگلیسیش هم موجوده میتونی مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread31081.html

یعنی چه که که اورفلو باید حتما از پایین تخلیه داشته باشه مگه این آکواریوم آب شیرینه که تخلیش حتما باید از پایین باشه ، تو آکواریوم من اصلا اورفلو از پایین راهی نداره که آب داخلش بره

send by tapatalk
    الان من رو نقل قول کردین چرا
    اب هرچی به سمت خالصی میره و تی دی اس اون میاد پایین یون بافری تو اون کم میشه و همین قضیه باعث میشه تسترها عدد درستیو نشون ندن بنابر این هیچ کس نمیاد مثلا تو اب ro/di که عاری از هر گونه یون بافری هست تست نیترات یا فسفات و.... بزنه به جای اون میان تی دی اس رو صفر میکنند و اب رو از وجود هرگونه ناخالصی پاک میکنند و هر زمان این عدد دوباره یک شد به دلیل مشخص نشدن اینکه الان چقد مثلا نیترات تو اب هست یا ... و اینکه رزین بعد اشباع شدن امکان پس دادن امونیاک و یونهایی که جذب کرده رو داره سریع عوض میشه قبل اینکه یک بشه دو
    یادم نمیاد تو این مقاله که گذاشتین برا ترجمه راجعبه این قضیه حرف زدن یا نه ولی اگه نبود بگین لینکشو بدم برا ترجمه بزارین که این قضیه تست ها و وجود نیترات فسفات تو اب با تی دی اس 10 15 هم حل شه
    ویرایش توسط farbodb : 5th December 2014 در ساعت 01:02 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    دوستان مژدگانی بدید که بالاخره بابا شدم. کمکهای اطلاعاتیتونم دریغ نکنید که بد جور نیازمندم. یکی از دوتا میگوی حاملم دیشب چند تا کلینر کاکل زری به دنیا آورد. ولی فکر کنم ماندارینم یه تعدادشون رو تا صبح نوش جان کرده و یک تعدادشون رو هم آب برده. به هرحال چند دونه ای دیده میشن. امیدوارم یکی منبع خوبی در مورد بزرگ کردنشون پیدا کنه. فعلا کارایی که کردم قطع کردن آب رف و ریختن فیتوپلانگتون و زئوپلانگتون و انتقال ماندارین به تانک هست.

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    دوستان مژدگانی بدید که بالاخره بابا شدم. کمکهای اطلاعاتیتونم دریغ نکنید که بد جور نیازمندم. یکی از دوتا میگوی حاملم دیشب چند تا کلینر کاکل زری به دنیا آورد. ولی فکر کنم ماندارینم یه تعدادشون رو تا صبح نوش جان کرده و یک تعدادشون رو هم آب برده. به هرحال چند دونه ای دیده میشن. امیدوارم یکی منبع خوبی در مورد بزرگ کردنشون پیدا کنه. فعلا کارایی که کردم قطع کردن آب رف و ریختن فیتوپلانگتون و زئوپلانگتون و انتقال ماندارین به تانک هست.

مبارک باشه
    اگه میتونی عکس بگیر که بنظر، خیلی جذاب میاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها

مبارک باشه
    اگه میتونی عکس بگیر که بنظر، خیلی جذاب میاد
    فدای تو مجید جان.
    آقا عکس که نمیتونم بگیرم. چون هم دوربین حرفه ای میخواد و هم عکاس حرفه ای. آخه کلا یک میلیمتر هستن. ولی اگر کمی بزگتر شدن و زنده هم موندن، چشم. فقط میتونم بگم از نظر ظاهر دقیقا مثل خود میگو کلینر هستن. فقط در ابعاد مینیاتوری و سفید رنگ.

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز مبارک باشه.چرا ماندارین پیششون گذاشتید نمیشه گرفتش.بازهم درکل گل کاشتی اگه خدا بخواد وبزرگ بشن که عالیه..

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    ایمان ناپولی بده بخورن وگرنه تلف میشن تو چند روز اینده
    روزی 2 بار تغذیه کن با ناپولی تانک هچریت رو

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    فربد داداش ناپولی رو فقط اسمش رو شنیدم و حتی ندیدم تا چه رسد به اینکه بخام بدونم چی هست و از کجا تهیه کنم. اونم تو شهرستان. یه توضیح بدی ممنون میشم.
    ویرایش توسط imaan : 11th December 2014 در ساعت 02:30 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز مبارک باشه.چرا ماندارین پیششون گذاشتید نمیشه گرفتش.بازهم درکل گل کاشتی اگه خدا بخواد وبزرگ بشن که عالیه..
    ممنون دوست عزیز. این مانارین نامرد نمیدونم ا فمیده بد ک ان میخاد فارق بشه و دو روز پیش خودشرو به موش مردگی زد و من انداختمش پایین. همینم که اندام پایین دیدم داره برا خودش صفا میکنه. همین هم که دیدم فارق شده گرفتمش و انداخمش بالا ولی افسوس که دیر شده بود. حالا میگو دیگم هم بارداره. انشاله رو اون جبران میکنم.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    الان من رو نقل قول کردین چرا
    اب هرچی به سمت خالصی میره و تی دی اس اون میاد پایین یون بافری تو اون کم میشه و همین قضیه باعث میشه تسترها عدد درستیو نشون ندن بنابر این هیچ کس نمیاد مثلا تو اب ro/di که عاری از هر گونه یون بافری هست تست نیترات یا فسفات و.... بزنه به جای اون میان تی دی اس رو صفر میکنند و اب رو از وجود هرگونه ناخالصی پاک میکنند و هر زمان این عدد دوباره یک شد به دلیل مشخص نشدن اینکه الان چقد مثلا نیترات تو اب هست یا ... و اینکه رزین بعد اشباع شدن امکان پس دادن امونیاک و یونهایی که جذب کرده رو داره سریع عوض میشه قبل اینکه یک بشه دو
    یادم نمیاد تو این مقاله که گذاشتین برا ترجمه راجعبه این قضیه حرف زدن یا نه ولی اگه نبود بگین لینکشو بدم برا ترجمه بزارین که این قضیه تست ها و وجود نیترات فسفات تو اب با تی دی اس 10 15 هم حل شه
    سلام
    منظورم این بود این دو موردی که فربد گفته من هم متوجه نشدم ، لینک رو شاید اشتباه گذاشته باشم ولی اون لینکی که میگی به صورت نصفه و نیمه ترجمه شده تا شنبه صبر کنید تا برم مشهد و با pc کانکت شم تا دوباره اشتباه نشه

ایمان مبارک باشه ، امیدوارم بتونی بزرگشون کنی ، تو قسمت آب شیرین یه موضوع داریم به اسم پرورش آرتیمیا با کمترین هزینه اون رو پیدا کن به وسیله لوبیا یه غذایی درست کردن برای آرتیمیای تازه دنیا اومدن شاید بدرد بخوره

send by tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    منظورم این بود این دو موردی که فربد گفته من هم متوجه نشدم ، لینک رو شاید اشتباه گذاشته باشم ولی اون لینکی که میگی به صورت نصفه و نیمه ترجمه شده تا شنبه صبر کنید تا برم مشهد و با pc کانکت شم تا دوباره اشتباه نشه

ایمان مبارک باشه ، امیدوارم بتونی بزرگشون کنی ، تو قسمت آب شیرین یه موضوع داریم به اسم پرورش آرتیمیا با کمترین هزینه اون رو پیدا کن به وسیله لوبیا یه غذایی درست کردن برای آرتیمیای تازه دنیا اومدن شاید بدرد بخوره

send by tapatalk

ممنون

صفحه 11 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)