صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32
    همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام خیلی خوشرنگه
    منم خیلی سگ دوس دارم اما خونوادم..
    ممنون دوست عزیز

به نظر من تا خانواده راضی نشدن هیچ وقت اقدام به اوردن یه سگ نکنید. اینجوری نه خودتون از بودن سگ لذت میبرید و نه سگ بیچاره از بودن در کنار شما

نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    مهرانه خانم سلاممبارک باشه ، خیلی با نمکه ولی از چهرش معلومه برا خودش آتیشی میسوزونه موفق باشی
    سلام

ممنون آقا رضا

بله حسابی شیطونه و بازیگوشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام . واقعا سگ زیبا و با نمکی نصیبتون شده . تو اون عکس اولیش خیلی مظلوم به نظر میرسه ولی بعدش فهمیدم که چه آب زیر کاهیه
    سلام
    ممنون
    واقعا هم آب زیرکاهه. اصلا فکرش رو نمیکردم همچین بلایی سر جوجه ها بیاره. بعد از اون اتفاق برادرزاده هام تا ساعت ها گریه میکردن

نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    این جسیتون خیلی بامزست مخصوصا این عکسش که خوابیده رو زمین
    خدا حفظش کنه بازم ازش عکس بزارید
    لذت بردیم

سلام آقا متین

تو عکس آخری واقعا سوژه خنده بود. یهو وسط بالا پایین پریدن و شیطونی خودش رو ولو کرد رو زمین و خوابید

ممنون از اینکه به تاپیک سر زدید

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    این آواتارتون پرنده هه زاغه؟ این رو هم داشتید؟
    این سگه هم مثل بقیه ی سگ تزیینی ها بیماری مفصلی و قلبی داره؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط md.razeghy نمایش پست ها
    سلام

پس کل خاندان رو گشته و در آخر اومده پیش شما.
    قسمتش این بوده دیگه

من در مورد سگ اطلاعات زیادی ندارم ولی تو یه مقاله نوشته بود که این گروه جزو گروه شکاری حساب می شن و در مواقعی که گرسته باشن و یا استرس بهشون وارد بشه می تونن خطرناک باشن. مخصوصا برای افراد کوچک خانواده ( چه بچه ها و چه پرندگان و ... )
    اصلا قصدم تخریب جایگاه جسی نیست و یا ترسوندن شما . ولی با توجه به تجربه جوجه ها فکر می کنم بررسیش بی ضرر باشه.

لطف کنید عکس ازش زیاد بزارید.

ممنونم

شاد و پیروز باشید
    محمّد رازقی

ممنون بابت اطلاع رسانیتون. منم از وقتی با جوجه ها اینکارو کرد یه کمکی اعتمادم نسبت بهش کمتر شد. هرچی باشه تازه اومده و خیلی با عادت هاش آشنا نیستم

در این مورد حتما تحقیق میکنم

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    خوب منم به زودی عکس 1 شیطونمو میذارم خوب از قیافش که شیطونی می باره سعی کنید وقتایی که کنارش هستید باهاش بازی کنید تا انرژِیش تخلیه بشه و پارس نکنه یا اینکه برای بازی سراغ حیوان های دیکه خونه نره . در کل خانواده اشپیتر ها نیاز به این دارن که خوب تربیت بشن ولی نسبت به تریر ها سگ شکاری نیستن . ولی اگه به حیوان ها حمله کرد سعی کنید با استفاده از یه اب پاش بترسونیدش و دعواش کنید به صورت لفظی و از تنبیه بدنی به شدت خودداری کنید که البته می دونم این گزینه اخر دلتون نمیاد روش انجام بدین محض احتیاط بگفتمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    این آواتارتون پرنده هه زاغه؟ این رو هم داشتید؟
    این سگه هم مثل بقیه ی سگ تزیینی ها بیماری مفصلی و قلبی داره؟

بله زاغه. قبلا داشتمش ولی حدود یک ساله که دیگه کنار ما نیست

اینجور که من سرچ کردم جزء سگ های سالم به حساب میاند و بیماری ژنتیکی خاصی ندارند خدا را شکر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا حق نظری نمایش پست ها
    خوب منم به زودی عکس 1 شیطونمو میذارم خوب از قیافش که شیطونی می باره سعی کنید وقتایی که کنارش هستید باهاش بازی کنید تا انرژِیش تخلیه بشه و پارس نکنه یا اینکه برای بازی سراغ حیوان های دیکه خونه نره . در کل خانواده اشپیتر ها نیاز به این دارن که خوب تربیت بشن ولی نسبت به تریر ها سگ شکاری نیستن . ولی اگه به حیوان ها حمله کرد سعی کنید با استفاده از یه اب پاش بترسونیدش و دعواش کنید به صورت لفظی و از تنبیه بدنی به شدت خودداری کنید که البته می دونم این گزینه اخر دلتون نمیاد روش انجام بدین محض احتیاط بگفتمی
    سلام اقا پارسا

فقط یه عکس؟ تاپیکتون حسابی خاک خورده اونوقت فقط یه عکس؟؟؟

جسی توی پارکینگه و دستش از بقیه ی پت های خونه کوتاه. اصلا هم سروصدا نمیکنه فقط وقتی غریبه میاد تو خونه یکی دو تا واق میزنه که خودی نشون بده

جسی الان 2/5 سالشه. فکر میکنم از سن تربیتش گذشته باشه. با این حال احتمال داره بتونیم بعضی از دستورات رو بهش اموزش بدیم؟

وای کی دلش میاد به جسی از گل نازک تر بگه. با اون چشمهای درشت و مشکیش انقدر مظلومانه نگاه میکنه که دل سنگ رو هم آب میکنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    مبارکه.چه سگ با نمکیه.در عین حال که قیافش مظلومه از چشماش شیطونی میباره.
    سگ ها به شدت شرطی پذیر هستن.در واقع سگ بود که منجر به کشف فرآیند یادگیری شرطی شد.اگه کار ناجوری انجام داد کافیه با جدیت باهاش برخورد کنید و واقعا نشون بدید عصبانی هستید.بیشتر اوقات داد زدن کافیه.کاری که دوس دارید هم اگه انجام داد با غذای مورد علاقه اون هم به مقدار خیلی کم تشویقش کنید.سگ ها قابلیت یادگیری رو تا قبل دوران پیری حفظ می کنن.حتی تو پیری هم همینطورن ولی سرعت یادگیری پایین میاد.این نژاد هم نژاد خوبیه و باهوش
    قبل اینکه بیام سراغ پرنده سگ (بریتیش بولداگ و هاسکی و چند مدل تریر) نگهداری می کردم.البته غیر حرفه ای.الان هم دست دوستامه.هر دفعه میبینمشون ادا اطوار جدید در میارن.این یعنی با داشتن سنی بیش از 3سال هنوز هم قدرت یادگیری دارن.منتهی یکم که شق میشن و بیشتر حواسشون به دنیای اطرافشون هست.
    منتظر خبر ها و عکس های جدیدیم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.تبریک میگم.خیلی قشنگ و نازه.ولی از چشماش معلومه بد جنس و خبیثه.نمونه کاریشم خوردن جوجه ها بوده.انشالله در کنارهم شاد باشید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    مبارکه.چه سگ با نمکیه.در عین حال که قیافش مظلومه از چشماش شیطونی میباره.
    سگ ها به شدت شرطی پذیر هستن.در واقع سگ بود که منجر به کشف فرآیند یادگیری شرطی شد.اگه کار ناجوری انجام داد کافیه با جدیت باهاش برخورد کنید و واقعا نشون بدید عصبانی هستید.بیشتر اوقات داد زدن کافیه.کاری که دوس دارید هم اگه انجام داد با غذای مورد علاقه اون هم به مقدار خیلی کم تشویقش کنید.سگ ها قابلیت یادگیری رو تا قبل دوران پیری حفظ می کنن.حتی تو پیری هم همینطورن ولی سرعت یادگیری پایین میاد.این نژاد هم نژاد خوبیه و باهوش
    قبل اینکه بیام سراغ پرنده سگ (بریتیش بولداگ و هاسکی و چند مدل تریر) نگهداری می کردم.البته غیر حرفه ای.الان هم دست دوستامه.هر دفعه میبینمشون ادا اطوار جدید در میارن.این یعنی با داشتن سنی بیش از 3سال هنوز هم قدرت یادگیری دارن.منتهی یکم که شق میشن و بیشتر حواسشون به دنیای اطرافشون هست.
    منتظر خبر ها و عکس های جدیدیم

ممنون جناب علی رضا بابت اطلاعات مفیدتون

سروکله زدن با سگ ها گاهی بیش از اندازه خسته کننده میشه. گاهی درمانده میشم که چطوری باید باهاش رفتار کنم.

بیشتر وقت ها حرف گوش کن هستش ولی وای به حالی که نخواد حرف گوش کنه و دستورات رو انجام بده اونوقت مثل مجسمه ی ابوالهول میشه و از جاش تکون نمیخوره هرچقدر هم قربون صدقه اش میرم یا با جدیت باهاش رفتار میکنم اصلا نگاهم نمیکنه دیگه دستور اجرا کردنش پیشکش

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.تبریک میگم.خیلی قشنگ و نازه.ولی از چشماش معلومه بد جنس و خبیثه.نمونه کاریشم خوردن جوجه ها بوده.انشالله در کنارهم شاد باشید
    سلام
    ممنون آقای اسکندری

منم دفعه اول که جسی رو دیدم فکر کردم اون چیزی که تو چشماشه معصومیته نگو شرارت بوده من اشتباهی ترجمه کرده بودم. یه سگ آب زیر کاهیه که نگو

خدا عاقبت منو با این جسی خانم به خیر کنه
    . . .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)