صفحه 5 از 37 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 370

موضوع: اسکیمر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    دوستان تو 1 سایت دیدم مینی اسکیمر دایمکسو زده بود که انگار تا 200 لیترو جواب میده ایا این اسکیمر تو ایران هست کسی قیمتشو میدونه؟ ممنون
    ادرسه صفحه MINI SKIMMER XP-30

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    دوستان تو 1 سایت دیدم مینی اسکیمر دایمکسو زده بود که انگار تا 200 لیترو جواب میده ایا این اسکیمر تو ایران هست کسی قیمتشو میدونه؟ ممنون
    ادرسه صفحه mini skimmer xp-30
    200 لیتر برای شما زیاده
    برای شما ردسی عالیه برای فیش اونلی اسکیمر معمولی کفایت می کنه مثل ریزن ولی برای شقایق ها و sps ها اسکیمر باید قوی باشه
    ردسی نوع واتر پمپ دارش خوبه اگر اصرار دارید دایمکس بخرید اما ابعادش بزرگ است و یکم رو قیمت دایمکس بگذارید می شود ردسی 170 تومن با دو تومن قیمت کردم اما ردسی 200 بود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    200 لیتر برای شما زیاده
    برای شما ردسی عالیه برای فیش اونلی اسکیمر معمولی کفایت می کنه مثل ریزن ولی برای شقایق ها و sps ها اسکیمر باید قوی باشه
    ردسی نوع واتر پمپ دارش خوبه اگر اصرار دارید دایمکس بخرید اما ابعادش بزرگ است و یکم رو قیمت دایمکس بگذارید می شود ردسی 170 تومن با دو تومن قیمت کردم اما ردسی 200 بود
    دوست عزیز حجم اکواریومو 160 لیتر می خوام در نظر بگیرم و چون سامپو تو خود اکواریوم میخوام جا بدم نمی خوام اسکیمری باشه که بخوام هی تمیزش کنم که ردسی رو گفتین به تمیز کردن زیاد نیاز داره
    و بعدها از ریف هم می خوام استفاده کنم میشه بگین همین مینی اسکیمر دایمکس جواب گو هست یا نه ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    دوست عزیز حجم اکواریومو 160 لیتر می خوام در نظر بگیرم و چون سامپو تو خود اکواریوم میخوام جا بدم نمی خوام اسکیمری باشه که بخوام هی تمیزش کنم که ردسی رو گفتین به تمیز کردن زیاد نیاز داره
    و بعدها از ریف هم می خوام استفاده کنم میشه بگین همین مینی اسکیمر دایمکس جواب گو هست یا نه ممنون
    دایمکس جوابت رو می ده ولی ردسی خیلی بهتره برای همین نمی خوام پشیمون شید ردسی با واتر پمپش نیاز به تمیز کردن نداره چون خودش پمپ داره ولی از ان نوع که اول کار گفتم گرون تره ولی بهتره و می گم با توجه به قیمتی که می دیدی با اختلاف چند تومن ردسی خیلی سر تره بله دایمکس جواب می ده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    دایمکس جوابت رو می ده ولی ردسی خیلی بهتره برای همین نمی خوام پشیمون شید ردسی با واتر پمپش نیاز به تمیز کردن نداره چون خودش پمپ داره ولی از ان نوع که اول کار گفتم گرون تره ولی بهتره و می گم با توجه به قیمتی که می دیدی با اختلاف چند تومن ردسی خیلی سر تره بله دایمکس جواب می ده
    مدل این ردسی چیه و چنده ممنون و حداکثر حجمی که جواب میده چقدر هست ممنون

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    مدل این ردسی چیه و چنده ممنون و حداکثر حجمی که جواب میده چقدر هست ممنون
    ردسی مدلی که با سنگ هوا کارمیکنه رو اسمشو گذاشته برلین که من از اسمش خیلی خوشم میاد و فکر کنم جواب گو باشه یه سری برید نواب فروشگاه ایوا داره از خودشم بپرس رهنمایت میکنه ادم خوبیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    ردسی مدلی که با سنگ هوا کارمیکنه رو اسمشو گذاشته برلین که من از اسمش خیلی خوشم میاد و فکر کنم جواب گو باشه یه سری برید نواب فروشگاه ایوا داره از خودشم بپرس رهنمایت میکنه ادم خوبیه
    نوع پرایم بودن سنگ هوا کار می کنه ولی قیمتش بالاست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی
    شماره عضویت
    9173
    من می خوام یه تانک ریف با سایز 80*55*60 بزنم و اسکیمر ماکرو 200 استفاده کنم آیا کافی هست؟
    ایشالا بعد اینکه پول دستم امد تانکم رو ارتقا بدم حجم 400 لیتر.این اسکیمر جوابگوش هست؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط bbargesabz نمایش پست ها
    من می خوام یه تانک ریف با سایز 80*55*60 بزنم و اسکیمر ماکرو 200 استفاده کنم آیا کافی هست؟
    ایشالا بعد اینکه پول دستم امد تانکم رو ارتقا بدم حجم 400 لیتر.این اسکیمر جوابگوش هست؟؟؟؟
    این سایز تانک حدود 260 لیتر میشه و میتونی از ماکرو 200 استفاده کنی ولی بهتره از اول چیزیو که فکر میکنی بهتره اجرا کن که دوباره خرج نکنی .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد محترم:
    دوستان من براي يكي از تانكهام كه حجم آبش 185 ليتر هستش ميخوام از اسكيومر دايمكس مدل xp-30 استفاده كنم. ميخواستم ببينم بنظر شما دوستان عزيز اين اسكيومر براي اين تانك جوابگو هست يا نه؟

صفحه 5 از 37 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)