صفحه 34 از 37 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 370

موضوع: اسکیمر

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا خطیب نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده پولتونو با خرید اسکیمرهای متفرقه هدر خواهید داد .انگلیسی ها میگن ما انقدر پولدار نشدیم تا چیز ارزون بخریم . اسکیمر بابل مگاس هم به درد نمی خوره من 2تا داشتم یکیشو با ضرر فروختم یکش هنوز هست ولی اسکیمرهای ریف اختاپوس ، اسکیمز، ای تی ای و ... عالی هستن
    دوست عزیز اسکیمر بابل مگاس از لحاظ قیمت مناسبترین اسکیمر هست اگه این اسکیمر دوبرابر به ما میدادند بهترین اسکیمر بود و وارد کننده اش هم یکی از بهترین فروشنده ای که من میشناسم هست وگرنه تا حالا باید سرمایه دار تهران باشه بعد این سابقه کار .اسکیمر باید مناسب تانک باشه وهمچنین چند برابر حجم تانک باشهولی دوستان اول میان برای اینکه هزینه نکنندیه اسکیمر کوچک بابل مگاس میخرند وازش توقع کارایی بالا دارد که مسلماجواب نخواهد دادبعد اینبار میان هزینه میکنند ویه اسکیمر با قدرت بالا میخرند ومیبینند خیلی بهتره البته نه اینکه اون اسکیمرها بد باشه اون اسکیمرهایی که شما گفتید هم عالی هستند بنظر من بهترین اسکیمرها از لحاظ قیمت بابل مگاس،اسکیمز وریف اختاپوس هست.
    من خودم برای تانکم ریف اختاپوس ۳۰۰۰گرفتم وهمان موقع برای یکی از دوستان بابل مگاسc-99گرفتم ولی وقتی این دو را امتحان کردیم قابل مقایسه نبود هم از لحاظ تولید هوا که اندازه یه واتر پمپ بابل مگاس نبود وهم از لحاظ اندازه میرفت داخل بابل مگاس ،چون تانک من بزرگتر بود از او خواستم که ریف اختاپو س را او ببرداینجوری هم برای تانک او مناسب بود وهم برای من مناسب بود او هم برد ولی متاسفانه چند ماه نشده واتر پمپ سوخت ومن مجبور شدم یه واتر پمپ براش بخرم ،ولی این دلیل نمیشود با این خرابی ریف اختاپوس بد باشد .
    حالا شما چه اسکیمر بابل مگاسی خریدید وچه مشکلی داشت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    [QUOTE=شادکامی;275090]دوست عزیز اسکیمر بابل مگاس از لحاظ قیمت مناسبترین اسکیمر هست اگه این اسکیمر دوبرابر به ما میدادند بهترین اسکیمر بود و وارد کننده اش هم یکی از بهترین فروشنده ای که من میشناسم هست وگرنه تا حالا باید سرمایه دار تهران باشه بعد این سابقه کار .اسکیمر باید مناسب تانک باشه وهمچنین چند برابر حجم تانک باشهولی دوستان اول میان برای اینکه هزینه نکنندیه اسکیمر کوچک بابل مگاس میخرند وازش توقع کارایی بالا دارد که مسلماجواب نخواهد دادبعد اینبار میان هزینه میکنند ویه اسکیمر با قدرت بالا میخرند ومیبینند خیلی بهتره البته نه اینکه اون اسکیمرها بد باشه اون اسکیمرهایی که شما گفتید هم عالی هستند بنظر من بهترین اسکیمرها از لحاظ قیمت بابل مگاس،اسکیمز وریف اختاپوس هست.
    من خودم برای تانکم ریف اختاپوس ۳۰۰۰گرفتم وهمان موقع برای یکی از دوستان بابل مگاسc-99گرفتم ولی وقتی این دو را امتحان کردیم قابل مقایسه نبود هم از لحاظ تولید هوا که اندازه یه واتر پمپ بابل مگاس نبود وهم از لحاظ اندازه میرفت داخل بابل مگاس ،چون تانک من بزرگتر بود از او خواستم که ریف اختاپو س را او ببرداینجوری هم برای تانک او مناسب بود وهم برای من مناسب بود او هم برد ولی متاسفانه چند ماه نشده واتر پمپ سوخت ومن مجبور شدم یه واتر پمپ براش بخرم ،ولی این دلیل نمیشود با این خرابی ریف اختاپوس بد باشد .
    حالا شما چه اسکیمر بابل مگاسی خریدید وچه مشکلی داشت
    سلام و عرض ادب
    سلام من برای تانک 300 لیتری بابل مگاس c5 دارم که تنظیمش لوله استوانه ای هست بیشتر مواقع تر اسکیم میکنه و تنظیمش سخته با نصف دور چرخش از حالت مینیمم به حالت مگزیمم میرسه در عمل نقش پمپ هوا رو ایفا میکنه و برای تانک 700لیتری یادم نمی یاد مدلش چی بود ولی قیمتش 1650 بود اونهم تنظیمش همینطور بود ولی الان که ریف اختاپوس گرفتم فرق اسکیمرو میفهمم از همون شروع راه اندازی تنظیم شد و کاملا خشک اسکیم میکنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    اینرو هم اضافه کنم که همه این موارد بستگی داره که شما چه سیستمی رو بخوای راه اندازی کنی شاید برای بعضی سیستمها بابل مگاس بهینه و اقتصادی تر باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    آقای شادکامی درست میگن. اسکیمر بابل مگاس واقعا فوق العادس البته از لحاظ نسبت قیمت به کیفیت. واقعا عالیه. بابل مگاس و ریف اختاپوس همه مونتاژ چینه. حالا شاید ریف اختاپوس تحت لیسانس باشه و یه ذره بهتر اما از لحاظ قیمت بابل مگاس واقعا عالیه و کارکردش هم دقیقا مثل اسکیمر های حرفه ای. مخصوصا سری جدیدش که وارد بازار شده و خروجی آب متفاوتی داره و اون مشکل قبلی رو نداره

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا خطیب نمایش پست ها
    اینرو هم اضافه کنم که همه این موارد بستگی داره که شما چه سیستمی رو بخوای راه اندازی کنی شاید برای بعضی سیستمها بابل مگاس بهینه و اقتصادی تر باشه
    اقای خطیب دوست عزیزم اینهایی که شما گفتید دلیل بر بد بودن نمیشه متاسفانه شما هم برای تانک قبلیتون همین کار را کردید ویه اسکیمر قدرت پایین خریدید وتوقع کارکرد بالا ازش دارید مثل این میمونه که اسکیمر جدیدتون را بزارید برای یک تانک ۲۰۰۰لیتر ولی قطعا جواب خواهد نداد وبا پر شدن فیلتر ساکس یا غذا دادن یا غذای ریف اضافه کردن،کربن اضافه کردن ،کاپ اسکیمر سر خواهد رفت.این که میگید اب تر جمع میکرد این به این خاطر هست که باید سطح کف را پایین میاوردیدو تواین اسکیمرها چون قدرتشون زیاد هست و وقتی موادی به اک اضافه میشه سریع سطح کف افزایش پیدا میکنه که از سطح کف حالت عادی بالاتر هست وموجب میشه کف تر جمع کنه .
    این که میگید تو نیم دور باید تنظیم بشه درسته که قاعدتا مشکل هست البته تو اسکیمرهای جدیدش همونجور که دوستمون گفت دیگه اینجوری نیست.
    در اخر هم باید بگم که من نمیگم فقط بابل مگاس خوبه از لحاظ قیمت مناسبتر میبینم وگرنه اسکیمز وریف اختاپوس هم عالیه فقط باید هر مدلی که میگیریم حداقل دو برابر حجم تانک تولید اکسیژن کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام این پستها زده میشه مفیده من خودم خیلی چیزا یاد گرفتم سپاس

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اگواریوم ابشور و ماهی
    شماره عضویت
    19616
    باسلام‌و عرض ادب خدمت دوستان
    سوالی داشتم...ایا اسکمیر u2 برند jnsبرای حدود ۶۰۰تا ۶۵۰ لیتر اب اگواریوم..برای نگهداری ریف و .....sps و lpsمناسب میباشد ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahram نمایش پست ها
    باسلام‌و عرض ادب خدمت دوستان
    سوالی داشتم...ایا اسکمیر u2 برند jnsبرای حدود ۶۰۰تا ۶۵۰ لیتر اب اگواریوم..برای نگهداری ریف و .....sps و lpsمناسب میباشد ؟
    دوست عزیز اگه این اسکیمر را داریدوحجم کل سیستم ۶۰۰هست خوبه ولی اگهباید بخرید بهتره یه مدل بهترش را بخرید که حداقل ۱۲۰۰تا ۱۵۰۰لیتر تولید هوا داشته باشه

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    20802
    با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان
    میخواستم بدونم برای آک 280 لیتری + سامپ 90 + رف 100 لیتری ؛ اسکیمر جی ان اس Q2 (برای 500 تا 1000 لیتر) مناسب هست یا نه. البته لازم به ذکره که به دلیل کمبود جا از اسکیمری بزرگتر از این سایز نمیتونم استفاده کنم.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم.

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman777a نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان
    میخواستم بدونم برای آک 280 لیتری + سامپ 90 + رف 100 لیتری ؛ اسکیمر جی ان اس Q2 (برای 500 تا 1000 لیتر) مناسب هست یا نه. البته لازم به ذکره که به دلیل کمبود جا از اسکیمری بزرگتر از این سایز نمیتونم استفاده کنم.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم.
    دوست عزیز اگه این اسکیمر را دارید خوبه متاسفانه من نمیدونم تولید هواش چقدر هست ولی در کل اگه این اسکیمر را دارید جوابگو خواهد بود

Sent from my iPhone using parsipet

صفحه 34 از 37 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)