صفحه 33 از 37 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 370

موضوع: اسکیمر

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam g نمایش پست ها
    سلام دوستان فرق کرو9 با هرو9 چیه که حدود 400 تومن اختلاف قیمت دارن.
    از لحاظ واتر پمپ که فکر کنم یکیه ولی از لحاظ ساخت وطراحی بدنه فرق میکنه ولی بنظر من کرو ۹عالیه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی شیرین و شور-23جفت مرغ عشق--طوطی سبز و گربه
    شماره عضویت
    19959
    سلام به تمامی دوستان گلم امیدوارم آب آکواریومتون سالها به سلامت واستون بچرخه.
    راستشو بخواید سوالی برای من پیش امده لطفاً راهنمایی بفرمایید.زمانی که در پی راه اندازی آکواریوم بودم و به تنها فروشگاه آکواریوم آب شور شهرستانمون مراجعه کردم متاسفانه تمامی اسکیمرهای فروشگاه مربوطه قیمتاش سر به فلک میزد همینطور واترپمپاش منم مجبور شدم به یکی از دوستان سفارش بدم پمپ و اسکیمرمو از تهران تهیه کنه و بیاره جفتش حدوداً 190.000 که شامل پمپ سوبو با خروجی 6400 لیتر بر ساعت و اسکیمر اینترنال ویپرو با خروجی 600 لیتر بر ساعت که خودش نوشته بود مناسب برای تانک با سایز 100 لیتر.
    حال سوال من اینه با تو به اینکه آکواریوم من با کسر لایوراک ون شن بدون در نظر گرفتن آب سامپ حدود 150 لیتر میباشد آیا این اسکیمر با کارکرد24ساعته پاسخگو هست؟البته اینم اضافه کنم مخزنش در بعضی مواقع 24ساعت بعضی مواقع48 ساعته پر میشه و مواد جمع آوری شده به رنگ آب کدر شده با چربی پروتئین زرد و قهوه ای هست چون در بعضی مکانها دیدم به رنگ قهوه ای تیره هست.به نظر شما این اسکیمر با این مقدار خروجی و رنگ مواد خارج شده طبیعی هست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی شیرین و شور-23جفت مرغ عشق--طوطی سبز و گربه
    شماره عضویت
    19959
    هیچکس تو این سایت نیست؟الان بعد یک هفته برگشتم هیچکس جوبی به هیچ سوالم نداده.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.tabandeh نمایش پست ها
    هیچکس تو این سایت نیست؟الان بعد یک هفته برگشتم هیچکس جوبی به هیچ سوالم نداده.
    این مدل اسکیمر یکی از ضعیفترین مدل های موجود هست و بودنش هم انچنان تفاوتی نداره . اگه میخواین هزینه کمتری بکنید میتونید از سری های پایین ماکرو و دایمکس استفاده کنید و ماهی به تعداد کم نکه دارید در غیر این صورت با هزینه کمی بیشتر میتونید از مدل های برند بابل مگاس برای تانکتون استفاده کنید
    ویرایش توسط Dvmfarshid : 29th September 2016 در ساعت 06:58 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.tabandeh نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان گلم امیدوارم آب آکواریومتون سالها به سلامت واستون بچرخه.
    راستشو بخواید سوالی برای من پیش امده لطفاً راهنمایی بفرمایید.زمانی که در پی راه اندازی آکواریوم بودم و به تنها فروشگاه آکواریوم آب شور شهرستانمون مراجعه کردم متاسفانه تمامی اسکیمرهای فروشگاه مربوطه قیمتاش سر به فلک میزد همینطور واترپمپاش منم مجبور شدم به یکی از دوستان سفارش بدم پمپ و اسکیمرمو از تهران تهیه کنه و بیاره جفتش حدوداً 190.000 که شامل پمپ سوبو با خروجی 6400 لیتر بر ساعت و اسکیمر اینترنال ویپرو با خروجی 600 لیتر بر ساعت که خودش نوشته بود مناسب برای تانک با سایز 100 لیتر.
    حال سوال من اینه با تو به اینکه آکواریوم من با کسر لایوراک ون شن بدون در نظر گرفتن آب سامپ حدود 150 لیتر میباشد آیا این اسکیمر با کارکرد24ساعته پاسخگو هست؟البته اینم اضافه کنم مخزنش در بعضی مواقع 24ساعت بعضی مواقع48 ساعته پر میشه و مواد جمع آوری شده به رنگ آب کدر شده با چربی پروتئین زرد و قهوه ای هست چون در بعضی مکانها دیدم به رنگ قهوه ای تیره هست.به نظر شما این اسکیمر با این مقدار خروجی و رنگ مواد خارج شده طبیعی هست؟
    دوست عزیز این کار اشتباهی بوده نه بدنه ونه واتر پمپ بدرد نمیخوره اگه میتونید بفروشیدش ،شما میتونید با ۵۰۰هزار تومان یه اسکیمر شیک وحرفه ای با کارکرد بالا بابل مگاس بگیرید که قدرت چند برابری حجم تانکتون را داشته باشه،اینجور جمع کردن فضولات که همه اب باشه هیچ فایده ای نداردونشانه نا کارامد بودن اسکیمرتون هست البته اگه بتونید سطح کف را پایین بیارید بهتر میشه ولی در کل اسکیمرتون کارایی نداردو همانطور که میدونید اسکیمر یکی از وسایل مهم در اک شور میباشد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19974
    سلام من میخواستم اکواریوم ابشور راه اندازی کنم . میخواستم بدونم یه اسکیمر با کارایی بالا و قیمت مناسب چی خوبه ؟ حجم اکواریومم 130 لیتریه . و دیگه چه لوازمی برای اب شور لازمه ؟ لطفا قیمت ها رو هم بگید . با تشکر فراوان .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19974
    لطفا اساتید جواب بدن . بخشید اشتباه گفتم حجم تانکم 150 لیتره . ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiin نمایش پست ها
    لطفا اساتید جواب بدن . بخشید اشتباه گفتم حجم تانکم 150 لیتره . ممنون
    دوست عزیز شما باید اول بخشهای مختلف سایت را مطالعه کنید تا ببینید از تانکتون چی میخواید وچه روش میخواید پیاده کنید همچنین چند میتونید خرج کنید بعدش اگه سوالی بود درخدمتم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19974
    منظوره تون در مورد به چه روش میخواین پیاده کنید چیه ؟
    من یه اسکیمر میخواستم که نسبت به کارایی قیمت مناسب داشته باشه اگه ممکنه مدلشو بفرمایید .
    ممنون از پاسخ گویی.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام به نظر بنده پولتونو با خرید اسکیمرهای متفرقه هدر خواهید داد .انگلیسی ها میگن ما انقدر پولدار نشدیم تا چیز ارزون بخریم . اسکیمر بابل مگاس هم به درد نمی خوره من 2تا داشتم یکیشو با ضرر فروختم یکش هنوز هست ولی اسکیمرهای ریف اختاپوس ، اسکیمز، ای تی ای و ... عالی هستن

صفحه 33 از 37 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)