صفحه 30 از 37 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 370

موضوع: اسکیمر

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون کدام یک از این اسکیمرها زیر بهتر هستند ؟
    (واسه حدودا 200 لیتر)
    بابل مگاس BM_CURVE5 یا BM_C5.5
    سلام
    مدل c5-5 بهتره ، چون واترپمپ قوی تری داره و میزان تولید هوای بیشتری داره

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام
    دوستان يه سوالي دارم
    من تو الان بين سه مدل اسكيمر بابل موندم
    Curve7 - C7 - C6 اين سه مدل از همه لحاظ قدرت واتر پمپ ، قدرت پاشش اكسيژن و غيره مثل هم هستند فقط تو ابعاد متفاوتند . حالا ميخوام ببينم وقتي كه همه چيزشون مثل ، فرقي ميكنه كه من مثلا براي ٣٠٠-٤٠٠ ليتر كدوم رو بخرم ؟ اصلا چرا همه چيشون مثل همه ولي اينقدر قيمتشون متفاوته ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان يه سوالي دارم
    Curve7 - C7 - C6 اين سه مدل از همه لحاظ قدرت واتر پمپ ، قدرت پاشش اكسيژن و غيره مثل هم هستند فقط تو ابعاد متفاوتند . حالا ميخوام ببينم وقتي كه همه چيزشون مثل ، فرقي ميكنه كه من مثلا براي ٣٠٠-٤٠٠ ليتر كدوم رو بخرم ؟ اصلا چرا همه چيشون مثل همه ولي اينقدر قيمتشون متفاوته ؟
    سلام
    شرکت بابل مگاس بیش از هر کمپانی دیگه ای در ارائه اسکیمر دارای تنوع کیفت و ساختاری بیشتری است
    تفاوت بین مدل های C6 با C7 در نوع استفاده است به این معنا که مدل C7 اینترناله (فقط مخصوص داخل آب) ولی در C6 هم میتوان در داخل آب سامپ استفاده کرد هم خارج از آن
    با این وجود قیمت مدل C7 از C6 بیشتر است! فقط به دلیل ساختار پیشرفته تر و شکل مخروطی که باعث افزایش کارایی در جمع آوری مواد آلی شده. اما هر دو دارای واتر پمپ های یکسانی هستند
    مدل کوروی 7 نیز دارای همین واتر پمپ است اما باز شکل ساختاری آن اندکی برتر از دو مدل مذکور و در نتیجه کارایی بهتری رو داراست
    شما با این حجم می توانید به سلیقه خود یکی از این 3 مدل رو انتخاب کنید.
    پیشنهاد: مدل C7 برای شما گزینه مناسب تری است.
    پاینده باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مایی
    شماره عضویت
    16545
    سلام دوستان
    تنظیم درست اسکیمر تا کجاست ؟(منظورم اینه باید تا کجا کف کنه؟) چون یکی از اسکیمر های تانکم خط داره اما اون یکی نداره
    ممنون برای وقتی که گزاشتید
    ویرایش توسط n e m o : 9th October 2015 در ساعت 12:52 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان يه سوالي دارم
    تا جایی که من میدونم تفاوت تو مصالحیست که تو ساخت بدنشون به کار رفته و البته یکمی هم ساختارشون فرق میکنه. در کل Cure 7 بهتره. موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط n e m o نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تنظیم درست اسکیمر تا کجاست ؟(منظورم اینه باید تا کجا کف کنه؟) چون یکی از اسکیمر های تانکم خط داره اما اون یکی نداره
    ممنون برای وقتی که گزاشتید
    سلام
    هر اسکیمر دارای تنظیم خاص مربوط به خودش است
    اسکیمرهای جدید و حرفه ای دارای مرز مشخص شده ای برای حداقل و حداکثر سطح آب و حباب هستند
    برای مدل های قدیمی تر اگر ممکنه نوع آن را همراه با عکس قرار بدید تا دوستانی که استفاده کردن یا میدونن به چه شکل است کمک تون کنند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام
    بین دو تا اسکیمر بابل مگوس هیرو 7 و اسکیمر ریف اختاپوس int 1000 واسه 400 لیتر آب کدوم مناسب تره؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.kargari نمایش پست ها
    سلام
    بین دو تا اسکیمر بابل مگوس هیرو 7 و اسکیمر ریف اختاپوس int 1000 واسه 400 لیتر آب کدوم مناسب تره؟
    اگه خود تانک ۴۰۰لیتر حجم داره بنظر من هر دو برای اکتون کمه وحداقل یک مدل بالاتر بگیرید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    5427
    سلام دوستان من ی تانک 450 لیتری دارم ی اسکیمر گرفتم مارک skimz اطلاع دارید ک اسکیمر خوبی هست یا نه روشم زده بود از 250 تا 750 لیتره...
    و ی سوال داشتم ارتفاع ابگیری واسه اسکیمر چند سانت باشه بهتره ک کارایی بهتری داشته باشه؟
    الان از من 25cm سانته...

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام امروز رفتم نواب اسكيمر بخرم - خواستم بابل curve7 بخرم ولي خوب ريف اختاپوس ini150 كلاسيك هم بود كه يكم گرون تر بود
    از نظر شما كدوم خوبه؟ اينم در نظر بگيريد هر دو چين هستند و قدرت واتر پمپ جفتشون يكيه و اين ريف اختاپوس با اون ريف اختاپوسا كه پمپ هاي خفن داره متفاوته يعني پمپش معموليه . حالا شما باشيد كدوم رو ميخريد ؟

صفحه 30 از 37 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)