صفحه 26 از 37 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 370

موضوع: اسکیمر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    10577
    من هرچی آکواریوم خارجی رو دیدم حتی اندازه یک پارچ باز اسکیمر استفاده کرده بود به نوعی اسکیمر رو میشه قلب تپنده آکواریوم دونست برای ثابت نگه داشتن شرایط و اولین قسمتی که مواد اضافی آکواریم رو میگیره؟
    ویرایش توسط hadi2 : 3rd April 2015 در ساعت 01:31 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2 نمایش پست ها
    من هرچی آکواریوم خارجی رو دیدم حتی اندازه یک پارچ باز اسکیمر استفاده کرده بود به نوعی اسکیمر رو میشه قلب تپنده آکواریوم دونست برای ثابت نگه داشتن شرایط و اولین قسمتی که مواد اضافی آکواریم رو میگیره؟
    دوست عزیز تا اونجایی که من مطالعه کردم کلا دو مدل یا استایل آکواریوم آب شور در دنیا وجود داره
    1. استایل موناکو
    2. استایل برلین
    عمومی ترینش هم دومیه. در این استایل اساس کار بر روی استفاده از اسکیمره پس دیدن اینکه تمامی آکواریومهای استایل برلین اسکیمر دارن خیلی جای تعجب نداره. من هیچ مخالفتی با اسکیمر ندارم ولی خودم قلب تپنده آکواریوم رو باکتری های زنده میدونم.
    ویرایش توسط black_art : 4th April 2015 در ساعت 11:51 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    10577
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    دوست عزیز تا اونجایی که من مطالعه کردم کلا دو مدل یا استایل آکواریوم آب شور در دنیا وجود داره
    1. استایل موناکو
    2. استایل برلین
    عمومی ترینش هم دومیه. در این استایل اساس کار بر روی استفاده از اسکیمره پس دیدن اینکه تمامی آکواریومهای استایل برلین اسکیمر دارن خیلی جای تعجب نداره. من هیچ مخالفتی با اسکیمر ندارم ولی خودم قلب تپنده آکواریوم رو باکتری های زنده میدونم.
    اگه قبل از اینکه مواد وارد چرخه بشن و باکتری ها برای تجزیه و تبدیل اون ها استفاده بشه ، خارج کنیم بهتر نیست؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    اگه قبل از اینکه مواد وارد چرخه بشن و باکتری ها برای تجزیه و تبدیل اون ها استفاده بشه ، خارج کنیم بهتر نیست؟
    طبق مقاله ای که قبلا لینکش رو فرستادم اسکیمر فقط 20 درصد در حذف مواد زاید تاثیر داره. در عین حال علت اینکه با وجود اسکیمر میگن باید سیکل طی بشه چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    10577
    طبق مقاله ای که قبلا لینکش رو فرستادم اسکیمر فقط 20 درصد در حذف مواد زاید تاثیر داره. در عین حال علت اینکه با وجود اسکیمر میگن باید سیکل طی بشه چیه؟
    یعنی در هر صورت موادی میمونند که باید توسط سیکل حذف بشن؟ راه حل هاتون برای حداقل کردن مواد زاید چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    یعنی در هر صورت موادی میمونند که باید توسط سیکل حذف بشن؟ راه حل هاتون برای حداقل کردن مواد زاید چیه؟
    جواب سوال اولتون بله واسه همین قضیه هم هست که نیترات و فسفات در تانکها علیرغم استفاده از اسکیمر همچنان موجوده و افزایش پیدا میکنه.
    جواب 2 راه حل هایی که به ذهن من میرسه:
    1. انتخاب صحیح و مناسب تعداد ماهی
    2. غذادهی مناسب
    3. استفاده از فیلترهای فیزیکی مناسب

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    سلام جناب مقدم
    من مقاله که زحمتشو کشیده بودید دیدم معتقدم اونطرفی ها هم سر مسایل مختلف با هم اختلاف نظر دارند و هرزگاهی مقاله ای در راستای اعتقاداتشون با ازمایش و مطالعه گرد اوری میکنن که گروهی فلان وسیله یا استایل رو قبول دارند و گروهی خیر . ولی این که تو این مقاله کارکرد اسکیمر ها رو حالا از هر برندی که باشه رو ماکزیموم 20-30 درصد دونسته به نظر و اعتقاد من زیاد عقلانی نیست شاید در مدلهای معمولی این عدد واقعی باشه ولی در مدلهای جدید با تکنولزی ها روز واقعا این عدد و راندمان خیلی بالا تر از اینهاست این واقعا تو تجربه نشون میده به شما هم پیشنهاد میکنم در صورت امکان تجربه کنید حداقل میتونید واتر پمپ اسکیمرتون رو با یه واتر پمپ پین ویل دار عوض کنید که در صد هوا با اب 50-50 باشه .
    در مورد سیکل هم که صد البته هیچ اسکیمری نمیتونه جای باکتری رو بگیره و اساس کار این دو .دو مقوله جا از همه ( باکتریها و اسکیمر ) و در مورد قلب یه سیستم کاملا با شما موافقم که باکتری ها این مهمو به عهده دارند.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    سلام به دوستان. تا اونجا که من میدونم بیشترین کارایی اسکیمر به پروانه اون بستگی داره که چقدر اب رو با هوا مخلوط کنه,بعد پمپ و مخزنش. فکر کنم این دوتا اخرین مدل پروانه های اسکیمر باشند. اگه با تغییراتی درون پمپ بشه اینارو قرار داد مطمئنا بازدهی اسکیمر چند برابر میشه. دیگه نیازی به صرف هزینه های گزاف جهت خرید اسکیمرهای اروپایی هم نیست. عزیزان یه نظری بدن. خیلی دنبال همچین چیزی هستم.تو ایران پیدا میشه؟

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    سلام به دوستان. تا اونجا که من میدونم بیشترین کارایی اسکیمر به پروانه اون بستگی داره که چقدر اب رو با هوا مخلوط کنه,بعد پمپ و مخزنش. فکر کنم این دوتا اخرین مدل پروانه های اسکیمر باشند. اگه با تغییراتی درون پمپ بشه اینارو قرار داد مطمئنا بازدهی اسکیمر چند برابر میشه. دیگه نیازی به صرف هزینه های گزاف جهت خرید اسکیمرهای اروپایی هم نیست. عزیزان یه نظری بدن. خیلی دنبال همچین چیزی هستم.تو ایران پیدا میشه؟
    شما دنبال روتور mesh wheel هستین که متاسفانه اون enkamet که برا این کار استفاده میکنند اینجا من ندیدم شایدم بشه یه چیزی بهش خوروند تو قسمت خودتان بسازید یه موردشو من گذاشتم
    اما اسکمیر هایی که این کارو انجام میدن تولید صدای بیشتری دارن و گرمای بیشتری تولید میکنند که در نتیجه همچنان اسکمیرهای pin wheel نسبت بهشون برتری دارن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش اومدید.
    فربد جان جواب شما رو کامل دادند یه نکته هم اضافه کنم در مورداین روتور ها که قدرته مکششون نسبت به روتور های پین ویل کمتره و معمولا مناسب سوپراسکیمر های اکسترنال به عنوان واتر پمپ های کمکی که در اطراف اسکیمر به تعداد 2 یا 4 عدد استفاده میشن و وظیفه میکسه هوا با حجم مشخصی از اب رو دارند .هستند .

صفحه 26 از 37 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)