صفحه 21 از 37 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 370

موضوع: اسکیمر

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    در مورد تنظیم میزان اب تو اسکیمر به این نکته توجه کنید که قسمت پایین کاپ مقداری کوچیکتر هست که بهش گلویی گفته میشه که تنظیم اب تو این قسمت اسکیمر بهترین کارایی رو خواهد داشت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    15675
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    در مورد تنظیم میزان اب تو اسکیمر به این نکته توجه کنید که قسمت پایین کاپ مقداری کوچیکتر هست که بهش گلویی گفته میشه که تنظیم اب تو این قسمت اسکیمر بهترین کارایی رو خواهد داشت
    سلام، تو تصویر زیر 1 خط آبی و 1 خط قرمز کشیدم، منظور شما کدوم خط هست ؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    خط قرمز بهترین مکان هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    16576
    سلام
    دوستان من يه اسكيمر JNS CO1 دارم استفاده نشده بود نو نو ديروز براي بار اول زدم به برق واسه 10 ثانيه عالي كار كرد كف زد بيرون اصلا اما يه هو برق قطع شد و دوباره روشن كردم ديگه روشن نشد از پمپش يه صداي آروم درميومد مجبور شدم بازش كردم ديدم داخل پمپ يه واشر داره كه يكم كار ميكنه گير ميكنه و از حركت ميندازدش به هر حال سرهمش كردم اما الان ميزنم به برق كار ميكنه ولي خيلي ضعيفه اصلا انگار جون نداره هوايي كه توليد ميكنه خيلي كمه و حباب ها رو ميشه راحت ديد در صورتي كه اولش خيلي پر قدرت بود و آب رو كاملا سفيد ميكرد از حباب اما الان نه تو بيشترين حالت آب هم اصلا كف به گلويي هم نميرسه چه برسه به ظرف بالايي
    1. تنظيم خاصي داره اين اسكيمر كه من بلد نيستم
    2. سطح آب روي 25 سانت هست
    3. با پمپش كار خاصي نكردم فقط باز كردم و ديدم اينجوريه باز بستم مثل اولش موقع كار كردن صداي زياديم نداره
    واقعا اعصابم رو خورد كرده

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط el.behzad نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من يه اسكيمر JNS CO1 دارم استفاده نشده بود نو نو ديروز براي بار اول زدم به برق واسه 10 ثانيه عالي كار كرد كف زد بيرون اصلا اما يه هو برق قطع شد و دوباره روشن كردم ديگه روشن نشد از پمپش يه صداي آروم درميومد مجبور شدم بازش كردم ديدم داخل پمپ يه واشر داره كه يكم كار ميكنه گير ميكنه و از حركت ميندازدش به هر حال سرهمش كردم اما الان ميزنم به برق كار ميكنه ولي خيلي ضعيفه اصلا انگار جون نداره هوايي كه توليد ميكنه خيلي كمه و حباب ها رو ميشه راحت ديد در صورتي كه اولش خيلي پر قدرت بود و آب رو كاملا سفيد ميكرد از حباب اما الان نه تو بيشترين حالت آب هم اصلا كف به گلويي هم نميرسه چه برسه به ظرف بالايي
    3. با پمپش كار خاصي نكردم فقط باز كردم و ديدم اينجوريه باز بستم مثل اولش موقع كار كردن صداي زياديم نداره

سلام
    شما اولین نفری نیستی که این مشکل را داره
    من از چند نفر دیگه هم شنیدم این اسکیمر واترپمپهاش هنگ میکنه
    مثل اینکه یه ایرادی در روتور این واترپمپ هست (باتوجه به اینکه واترپمپ سیچه داره )

متاسفانه چون این اسکیمر را ندارم نمیتونم کمکتون کنم
    بهتره آقای نوروزی کمک کنن ، چون اینشون این اسکیمر را دارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    16576
    تشكر ويژه از آقا معاون عزيز
    منتظر دوستان هستم راهنمايي كنن خصوصا آقاي نوروزي
    بدجور گير كردم

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام
    منم این اسکیمرو ندارم
    ولی واتر پمپ اسکیمرهای اروپاییو بارها شده باز کردم و موقع بستن یکم بیشتر فشار دادم یا خیلی از مواقع بی دلیل میله روتور تو واشر سفت میشد نمیچرخید با چند بار بازو بسته کردن درست میشد
    البته اینم بگم یک بار هم به دلیل همین سفت بسته شدن به روتور فشار اومد و اهنربای روی اون ترک خورد
    ممکنه واشر ته که تو بدنه پمه یا سر روتور که تو درب هست بد جا رفته باشه یا موقع بستن خیلی فشار میدین و میبندین
    یه چند بار باز بسته کنید درشو شاید درست شه

یا اگه پمپ مثل قبل کار میکنه و فقط هوا نمیده ممکنه قسمت ونتوری به مشکل خورده باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    نقل قول نوشته اصلی توسط s a m a n نمایش پست ها
    ممنون ذاز پاسختون
    نظرتون درباره بابلمگاس مدل c6 که مناسب برای اکواریوم 500 تا 700 لیتر است میتونم بگیرم که بعدا خواستم اکواریومم سایزشو عوض کنم دوباره تهیه نکنم؟
    سلام دوست عزیز
    البته اقا مجید زحمت جوابه شو رو کامل کشیدند . منم با هاشون موافقم . چون اسکیمر های بابل مگاوس هم جز اسکیمر های خوب از لحاظ ساختار بدنه محسوب میشه . کلا اسکیمر هایی که در بدنه دارای فناوری اتاقک فشار هستند دارای راندمانه بهتری هستند این اتاقکو میتونید در اسکیمر های سری جدید ماکرو. . بابل. مارین سورس . jns. ریف اختاپوس . اسکیمز و... ببینید. موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    تشكر ويژه از آقا معاون عزيز
    منتظر دوستان هستم راهنمايي كنن خصوصا آقاي نوروزي
    بدجور گير كردم
    سلام دوست عزیز
    با اجازه اقای نوروزی که البته خودشون میای جواب شما رو هم میدن.
    اقای نوروزی از اسکیمر co2 استفاده میکنن که پمپ سیچه 2 رو همراه خودش دارهو در مدل co1 پمپ کوچکتر 1.5 سیچه داره که به نسبت ضعیف تره .
    در مورد مشکلشما هم من با اقا فربد موافقم احتمالا کامل و درست جا نخورده یه بار دیگه بیرون از اب باز و بست و روشنش کنید و یه بارم روی اسکیمر ببندید و روشنش کنید و همون طور روشن. اروم اروم وارد ابش کنید انشا.. که مشکلتون حل بشه موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17232
    سلام خدمت تمامی دوستان
    یک اسکیمر دست دو ماکرو مدل AS-200 رو 160 تومن بهم قیمت دادن میخوام ببینم به این قیمت می ارزه ؟ به نظرتون نوش رو بخرم یا همین دست دو رو؟
    این مدل تا چند لیتر آب رو جواب میده؟
    ویرایش توسط mac123 : 22nd February 2015 در ساعت 01:47 PM

صفحه 21 از 37 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)