صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.این نظر سنجی از بیخ و بن خطاس.با نظر سنجی که نمیشه ده طوطی برتر رو مشخص کرد.تقریبا واضح و مبرهنه که ده طوطی برتر کدوم ها هستن.ضمن اینکه از کجا معلوم کسی که داره توی نظر سنجی شرکت میکنه اصلا سابقه ی نگهداری طوطی اون هم سخنگو داشته باشه که داره رای میده.ممکنه یک نفر چون از رنگ یه طوطی خوشش میاد به یه طوطی رای بده.کسی هم نمیتونه حق رای دادن رو ازش بگیره.
    یا حتی اگر این طور هم نباشه از کجا معلوم من اسکندری اطلاعاتم در حدی باشه که بتونم همه ی طوطی هارو ازنظر سخنگویی مقایسه کنم.پس این تداخل رای ها باعث میشه این آمار غیرقابل استناد باشه.موفق باشید
    خوب استاد عزیز بنده
    کاملا مشخصه خیلی کم پیش میاد کسی بتونه هزینه و زمان زیاد برای داشتن و تعلیم دادن همه ی این طوطی ها رو داشته باشه
    اما شما ببین خارجی ها بیشتر روی کدوم طوطی ها زمان و هزینه میزارن؟ آمازون و کاسکو و آرا یا باجریگار یا کوکاتیل و ملنگو و ...؟

کاربرا با توجه به تجربیات شخصی و تجربیات افراد دیگه توی سایت ها و کلیپ های توی سایت هایی مثل یوتیوب و غیره رای میدن
    اتفاقا اگر قرار باشه به رنگ و زیبایی طوطی رای بدیم باید همه به رزیلا رای بدن نه کاسکو ! رزیلا خیلی خوشگل تره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    15218
    اصلا نظرسنجی در زمینه سخنگویی طوطی ها کلا اشتباهه!شاید بشه در مورد چیزهایی مث زیبایی نظر سنجی ایجاد ولی نمیشه در چیز هایی که از نظر علمی کاملا مشخص و واضح هستن نظرسنجی ایجاد کرد.مثل اینه که من بیام یه نظر سنجی ایجاد کنم که به نظر شما زمین گرد هست یا صاف!نظر سنجی در این موارد اثبات شده اشتباه هست و خیلی وقت ها هم میتونه باعث نتیجه گیری اشتباه بشه.مثلا شما میتونی بگی کدوم طوطی از بقیه زیباتر هست یا کدوم طوطی به نظر شما دوست داشتنی تره ولی نمیتونی بگی مثلا به نظر شما کله کدوم طوطی بزرگتره یا به نظر شما منقار کدوم طوطی قوی تره!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    15218
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    خوب استاد عزیز بنده
    کاملا مشخصه خیلی کم پیش میاد کسی بتونه هزینه و زمان زیاد برای داشتن و تعلیم دادن همه ی این طوطی ها رو داشته باشه
    اما شما ببین خارجی ها بیشتر روی کدوم طوطی ها زمان و هزینه میزارن؟ آمازون و کاسکو و آرا یا باجریگار یا کوکاتیل و ملنگو و ...؟

کاربرا با توجه به تجربیات شخصی و تجربیات افراد دیگه توی سایت ها و کلیپ های توی سایت هایی مثل یوتیوب و غیره رای میدن
    اتفاقا اگر قرار باشه به رنگ و زیبایی طوطی رای بدیم باید همه به رزیلا رای بدن نه کاسکو ! رزیلا خیلی خوشگل تره

زیبایی یک پرنده (و یا هر حیوانی) کاملا به نظر شخصی و سلیقه فرد بستگی داره.مثلا به نظر من مینا خیلی زیباست در حالی که به نظر خیلی ها این طور نیست!یا یکی میتونه مرغ عشق رو زیباتر از رزیلا بدونه.وقتی به نظر شما رزیلا زیباست این نشون دهنده سلیقه شخصی شماست و کسی نمیتونه اونموقع به شما ایراد بگیره.اما اگه شما بگید رزیلا بهتر از کاسکو حرف میزنه اونموقع افراد حق دارن اشتباه شما رو تصحیح کنن تا دیگران به اشتباه نیفتن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    اصلا نظرسنجی در زمینه سخنگویی طوطی ها کلا اشتباهه!شاید بشه در مورد چیزهایی مث زیبایی نظر سنجی ایجاد ولی نمیشه در چیز هایی که از نظر علمی کاملا مشخص و واضح هستن نظرسنجی ایجاد کرد.مثل اینه که من بیام یه نظر سنجی ایجاد کنم که به نظر شما زمین گرد هست یا صاف!نظر سنجی در این موارد اثبات شده اشتباه هست و خیلی وقت ها هم میتونه باعث نتیجه گیری اشتباه بشه.مثلا شما میتونی بگی کدوم طوطی از بقیه زیباتر هست یا کدوم طوطی به نظر شما دوست داشتنی تره ولی نمیتونی بگی مثلا به نظر شما کله کدوم طوطی بزرگتره یا به نظر شما منقار کدوم طوطی قوی تره!
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    زیبایی یک پرنده (و یا هر حیوانی) کاملا به نظر شخصی و سلیقه فرد بستگی داره.مثلا به نظر من مینا خیلی زیباست در حالی که به نظر خیلی ها این طور نیست!یا یکی میتونه مرغ عشق رو زیباتر از رزیلا بدونه.وقتی به نظر شما رزیلا زیباست این نشون دهنده سلیقه شخصی شماست و کسی نمیتونه اونموقع به شما ایراد بگیره.اما اگه شما بگید رزیلا بهتر از کاسکو حرف میزنه اونموقع افراد حق دارن اشتباه شما رو تصحیح کنن تا دیگران به اشتباه نیفتن.
    متوجه صحبت های شما اصلا نشدم توی این دوتا پست که واقعا هدفتون چی بوده.کاملا نسبت به هم بی ربط و صرفا فکر کنم برای زدن پستی بود!!!
    از کی مینا هم جزو خانواده ی طوطی سانان شده؟
    ما بقی مطالبتون هم حرفایی بود که دیگران زده بودن و قبلا بحث شده بود.کسی هم حرفی از سخنگو بودن رزیلا نزده بود.بهتره پست بی دلیل و بی محتوا نزنید و در مباحث مفید اگر اطلاعاتی داشتید شرکت کنید.ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    15218
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    متوجه صحبت های شما اصلا نشدم توی این دوتا پست که واقعا هدفتون چی بوده.کاملا نسبت به هم بی ربط و صرفا فکر کنم برای زدن پستی بود!!!
    از کی مینا هم جزو خانواده ی طوطی سانان شده؟
    ما بقی مطالبتون هم حرفایی بود که دیگران زده بودن و قبلا بحث شده بود.کسی هم حرفی از سخنگو بودن رزیلا نزده بود.بهتره پست بی دلیل و بی محتوا نزنید و در مباحث مفید اگر اطلاعاتی داشتید شرکت کنید.ممنون
    خیر آقای اسکندری من داشتم در مورد اشتباه بودن نظر سنجی در مورد سخنگویی طوطی سانان و چیزهایی که به صورت علمی اثبات شده میگفتم.
    کسی گفت مینا جزو طوطی سانانه؟اصلا من تو پستم گفتم مینا جز طوطی سانانه؟مینا فقط یه مثال بود.
    سخنگویی رزیلا هم مثال بود در نقل قول اون دوستمون گفتم!
    خیلی ببخشید ولی گویا شما پست منو با دقت نخوندید!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)