صفحه 11 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 117
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    7189
    سلام دوستان لطفا میشه بگین که گیاهی هست که جراح زرد، دم زرد، سروان و آبی نخورنش من خیلی دوست دارم گیاه داشته باشم ولی جراحام را جوری بهشون غذا میدم که فوق العاده جلبک خوارن برعکس خیلی موارد که جراحها دیگه جلبک خوردن یادشون میره مال من اینجوری نیستن من تا قبل از اینکه جراح بگیرم اینقدر رشد جلبک تو تانکم زیاد بود که فکر کنم تقریبا هفته ای 400-500 گرم جلبک از تانک میریختم بیرون ولی الان جلبکها طولشون به 1 میلیمتر که میرسه خورده میشن توسط جراح ها البته این را هم بگم که نمیخواهم ریفیوجیوم راه اندازی کنم چون با اینکه هیچ کاری واسه پایین آوردن نیتراتم نمیکنم نیتراتم هیچ وقت از 10 بالاتر نمیره(البته واسم جالبه که چرا اینجوریه) و میخواهم از زیبایی گیاهها تو تانک اصلیم استفاده کنم نه 1 جای دور از دید مثل ریفیوجیوم.

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijenny نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا میشه بگین که گیاهی هست که جراح زرد، دم زرد، سروان و آبی نخورنش من خیلی دوست دارم گیاه داشته باشم ولی جراحام را جوری بهشون غذا میدم که فوق العاده جلبک خوارن برعکس خیلی موارد که جراحها دیگه جلبک خوردن یادشون میره مال من اینجوری نیستن من تا قبل از اینکه جراح بگیرم اینقدر رشد جلبک تو تانکم زیاد بود که فکر کنم تقریبا هفته ای 400-500 گرم جلبک از تانک میریختم بیرون ولی الان جلبکها طولشون به 1 میلیمتر که میرسه خورده میشن توسط جراح ها البته این را هم بگم که نمیخواهم ریفیوجیوم راه اندازی کنم چون با اینکه هیچ کاری واسه پایین آوردن نیتراتم نمیکنم نیتراتم هیچ وقت از 10 بالاتر نمیره(البته واسم جالبه که چرا اینجوریه) و میخواهم از زیبایی گیاهها تو تانک اصلیم استفاده کنم نه 1 جای دور از دید مثل ریفیوجیوم.
    فکر میکنم هالمیدارو نمیخورن .

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijenny نمایش پست ها
    زیاد رو رفتار ماهی ها حساب نکن شاید هر نوع گیاهی که گذاشتی خوردن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    همون طوری که هادی عزیز گفت گیاه هالیمدا ( سکه ای - انجیری ) و گیاه مویی دوشیزه که به اون علف لاکپشت هم میگن رو نمیخورن .

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من هالمیدا تو تانک اصلی داشتم بادبانیم مثل بولدوزر روش بود و چند روزی بیشتر مهمون اکواریومم نبود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهي
    شماره عضویت
    10338
    دوستان ميشه درون تانك كياه نكه داشت?جون هم منظرش خوب ميشه هم اينكه من مشكل جا واسه ريفيوجيوم دارم.البته اينم بكم كه من جراح يا ماهي ديكري كه به كياه صدمه بزنه تو تانكم ندارم.اكه شدنيه كدوم كياه مقاومترو مصرف نيتراتش بالاست?

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Volkan نمایش پست ها
    دوستان ميشه درون تانك كياه نكه داشت?جون هم منظرش خوب ميشه هم اينكه من مشكل جا واسه ريفيوجيوم دارم.البته اينم بكم كه من جراح يا ماهي ديكري كه به كياه صدمه بزنه تو تانكم ندارم.اكه شدنيه كدوم كياه مقاومترو مصرف نيتراتش بالاست?
    کشت گیاه تو تانک اصلی دردسرهایه خودشو داره و بهتره اینکارو نکنید
    ولی شدنش میشه و گیاهایی مثل هالمیدا خیلی مناسب هستن
    ویرایش توسط mahdi1367 : 22nd October 2012 در ساعت 07:55 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط Volkan نمایش پست ها

سلام
    درتانک گیاه دوشیزه مویی اگر گیرت بیاد زیباست ولی در کل گیاه هالیمدا از بقیه گیاهها مقاومت بیشتری داره و گیاه انگوری رشد سریعتری داره ولی وقتی نیترات و فسفات کم بشه فوراً خراب میشه
    عکسهاشون رو هم میتونی تو همین بخش ببینی

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    از کنار ماشروم تو تانک یه هالیمدا داره در میاد خوشبختانه جراح ندارم که بخوردش

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    درتانک گیاه دوشیزه مویی اگر گیرت بیاد زیباست ولی در کل گیاه هالیمدا از بقیه گیاهها مقاومت بیشتری داره و گیاه انگوری رشد سریعتری داره ولی وقتی نیترات و فسفات کم بشه فوراً خراب میشه
    عکسهاشون رو هم میتونی تو همین بخش ببینی
    گیاه دوشیزه خوبیش اینه که توسط ماهی ها معمولا خورده نیمشه
    بدیش هم اینه که نیترات خوار خوبی نیست
    ولی منم چندان با کاشت گیاه تو تانک اصلی حقیقتش موافق نیستم
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 22nd October 2012 در ساعت 10:11 PM

صفحه 11 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)