صفحه 39 از 47 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 464
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    16145
    سلام سعید جان
    به به دوباره یک شگفتی دیگر دوباره یک سوپرایز دیگر .
    آکواریوم هات همه نوع از ماهیانه دلنشین و زیبا را دارایت و فقط یک فلاور را کم دارد . ایشالله به زودی ی فلاور به جمعه ماهیانت اضاف کنی.
    ویرایش توسط mohsen36 : 16th March 2015 در ساعت 09:26 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen36 نمایش پست ها
    سلام سعید جان
    به به دوباره یک شگفتی دیگر دوباره یک سوپرایز دیگر .
    آکواریوم هات همه نوع از ماهیانه دلنشین و زیبا را دارایت و فقط یک فلاور را کم دارد . ایشالله به زودی ی فلاور به جمعه ماهیانت اضاف کنی.
    سلام محسن عزیز
    قابل دار نیستند. ممنون از لطف ات.
    محسن جان فلاور هم ماهی دوست داشتنی ای است. چند روز پیش هم می خواستم فلاور بگیرم ولی فلاوری که می خواستم پیدا نکردم. حالا شاید مدتی دیگه گرفتم.
    ممنون از پیشنهادت.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12413
    مبارکه آروانا زیبایی داری
    کلا آروانا میبینم شل میشم

برنامه غذاییش چیجوریه ؟؟
    قراره پیش چندتا سوروم بمونه ؟؟
    یه پیشنهاد اینکه سعی کن دکور اون تانک رو جوری کن که بیشتر به درد ماهیهای آمریکایی بخوره
    الان به درد ماهی های آفریقایی میخوری
    چوب و گیاه و یکم فضای تاریک

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_alavi نمایش پست ها
    مبارکه آروانا زیبایی داری
    کلا آروانا میبینم شل میشم

برنامه غذاییش چیجوریه ؟؟
    قراره پیش چندتا سوروم بمونه ؟؟
    یه پیشنهاد اینکه سعی کن دکور اون تانک رو جوری کن که بیشتر به درد ماهیهای آمریکایی بخوره
    الان به درد ماهی های آفریقایی میخوری
    چوب و گیاه و یکم فضای تاریک
    سلام اقای علوی
    خیلی ممنونم. به پای اروانای زیبای شما نمیرسه.
    قبلا یه 2-3 بار اروانا داشته ام ولی راستش همشون مردن. باید بگم اطلاعاتم درباره اروانا خیلی کمه.
    درباره غذا ، یه چند بار میکس دل دادمش که اصلا طرف اش هم نرفت ولی غذای خشک را خوب می خوره. انگار به این میگو خشک ها خیلی علاقه داره و فورا می خوره.
    اروانا را می خواستم بندازمش پیش سورم ها ( الان 10 تا سورم متوسط توی ان تانک است) که بدلیل اینکه گفتم شاید غذا بهش نرسه یا درگیری با سورم ها و... الان داخل تانکی است که حدودا 150 لیتر اب گیری داره و علاوه بر اروانا ، 2 تا انجل و 2 تا لوچ پاکستانی و 1 کت فیش هم داخل اش است.
    در مورد دکور ان تانک کاملا حق با شماست با تغییر دکور و چوب ، خیلی قشنگ تر میشه ولی ان تانک داخل دیوار قرار داره و برای تغییرات باید کلا خالی بشه و تانک از داخل دیوار بیرون بیاد تا بشه تغییری ایجاد کرد به همین دلیل فعلا تغییر دکوری ایجاد نکرده ام.
    ممنون که به این البوم سر زدین و نظر دادین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12413
    منم قبلا به آروانا میگو خشک میدادم ولی الان اصلا دیگه نمیخرم
    چون به نظرم اصلا غذای خوبی نیست و ارزش نداره آب رو هم خیلی آلوده میکنه چون خیلی خورده و اینا داره
    به نظرم از میگو تازه استفاده کن میتونی میگو با پوست بهش بدی غذای خوبیه
    اگرم نه میتونی بری مغازه های پروتئین فروشی میگو پاک شده دارن بگیری بهش بدی هر بستش واسه یک تا دو هفته غذای آروانا کفایت میکنه
    کنارش چندتا غذای دیگه هم بهش بده که فقط به یه غذا عادت نکنه
    من الان به آروانام هم تترا آروانا میدم هم جی بی ال در حالت عادی اصلا تترا نمیخوره ولی وقتی دچار استرس میشه فقط تترا میخوره
    اگرم از تترا یا جی بی ال میخوای استفاده کنی حتما چند تا ماهی کف خوار داشته باش چون آروانا این غذاها رو یکم خورد میکنه و یه مقداری تو کف تانک میمونه باید هی سیفون کنی
    اون میکس دلم کم کم میخوره
    شما خودت تجربت بیشتر از منه ببخشید انقدر حرف زدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_alavi نمایش پست ها
    منم قبلا به آروانا میگو خشک میدادم ولی الان اصلا دیگه نمیخرم
    چون به نظرم اصلا غذای خوبی نیست و ارزش نداره آب رو هم خیلی آلوده میکنه چون خیلی خورده و اینا داره
    به نظرم از میگو تازه استفاده کن میتونی میگو با پوست بهش بدی غذای خوبیه
    اگرم نه میتونی بری مغازه های پروتئین فروشی میگو پاک شده دارن بگیری بهش بدی هر بستش واسه یک تا دو هفته غذای آروانا کفایت میکنه
    کنارش چندتا غذای دیگه هم بهش بده که فقط به یه غذا عادت نکنه
    من الان به آروانام هم تترا آروانا میدم هم جی بی ال در حالت عادی اصلا تترا نمیخوره ولی وقتی دچار استرس میشه فقط تترا میخوره
    اگرم از تترا یا جی بی ال میخوای استفاده کنی حتما چند تا ماهی کف خوار داشته باش چون آروانا این غذاها رو یکم خورد میکنه و یه مقداری تو کف تانک میمونه باید هی سیفون کنی
    اون میکس دلم کم کم میخوره
    شما خودت تجربت بیشتر از منه ببخشید انقدر حرف زدم
    سلام
    اختیار دارین خیلی هم ممنوم از راهنمایی تون. چشم کم کم سعی میکنم میگو خشک را حذف کنم و به غذا هایی که گفتین عادت اش بدهم و از انها استفاده کنم.
    باز هم ممنون از توضیحات تون.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام
    سال نو بر همگی مبارک باد.

دیسکس های نر و ماده را جدا کردم و همه ماده ها را به تانک دوم و همه نر ها را به تانک سوم منتقل کردم.

انشااله که سال خوب و پرباری داشته باشین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام سعید جان
    به به به چه تحولی چه شگفتی ای........ دیگه سعید تو اخرشی و پرچمت اون بالا هاست ......... ..... میبینم که کلا یه خونه تکونی مفسل انجام دادی و یه حال درست و حسابی به ماهیات دادی ....وعکس پروفایلت رو عوض کردی و از شاهکار های خودت ( دیسکس ها ی خودت) گذاشتی
    ایشالا که در کار موفق باشی. و چرخش واست بچرخه ................ موقعی که میخاهی عکس بگذاری حواست به قلب ما هم باشه ممنون از عکس گذاری.....
    ویرایش توسط mohamad7 : 21st March 2015 در ساعت 11:22 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7 نمایش پست ها
    سلام سعید جان
    به به به چه تحولی چه شگفتی ای........ دیگه سعید تو اخرشی و پرچمت اون بالا هاست ......... ..... میبینم که کلا یه خونه تکونی مفسل انجام دادی و یه حال درست و حسابی به ماهیات دادی ....وعکس پروفایلت رو عوض کردی و از شاهکار های خودت ( دیسکس ها ی خودت) گذاشتی
    ایشالا که در کار موفق باشی. و چرخش واست بچرخه ................ موقعی که میخاهی عکس بگذاری حواست به قلب ما هم باشه ممنون از عکس گذاری.....
    سلام محمد عزیز
    خیلی ممنونم ازت. محمد جان لطف ات که همیشه شامل حال من شده ، دیگه بیشتر از این شرمنده مون نکن. شاگردی بیش نیستم که حالا حالا ها باید درس بیاموزم.
    انشااله که شما هم همیشه موفق باشین.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام ، تانکتون بسیار حرفه ای و زیباست . تبریک عرض میکنم ، مهم خرید دیسکس نیست ، مهم نگهداریست که شما به بهترین شکل ممکن انجامش دادید . سلامت دیسکس ها ، دکوراسیون ، انتخاب رنگ پشت تانک ها وکیفیت آب نشون میده که تانک و دیسکس ها متعلق به یک حرفه ای هستند

موفق باشید

صفحه 39 از 47 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)