صفحه 20 از 47 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 464
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Aghaei نمایش پست ها
    هیچی معمولا جواهر به خاط یکم خشن بودن توصیه نمیشه
    علی آقا من خشونتی که ازشون ندیده ام تازه یکی از این جواهر ها را زده اند که نمیدونم واقعا کار دیسکس ها بوده یا نه!!! بعد معلوم نیست این تترا های بیچاره چی می خورند آخه موقع غذا دادن دیسکس ها جمع می شوند و همه غذا ها را می خورند و فکر نمی کنم چیزی گیر اینها بیاید.

تشکر بابت توجه تون.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    16145
    سلام سعید جان
    احسنت احسنت
    عجب دیسکس های زیبا و شادابی داری
    واقعا که در پرورش هر ماهی برا خودت استاد هسی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen36 نمایش پست ها
    سلام سعید جان
    احسنت احسنت
    عجب دیسکس های زیبا و شادابی داری
    واقعا که در پرورش هر ماهی برا خودت استاد هسی
    سلام
    خیلی ممنونم. تشکر که به این آلبوم سر میزنی. محسن عزیز من هنوز شاگردی بیش نیستم.
    موفق باشی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام سعید بسار زیبا هستند . یک خصوصیت خوبی که شما دارید ومن هم خیلی خوشم میاد این است که اکثر ماهیان را کوچک گرفته وانها را سایز کرده یک ویژگی خوبی که این کار دارد این است که این طوری ماهیا ن خیلی خوب با هم بزرگ شده وبا هم جفت میشوند ....اگر میشود یه توضیحی در مورد چوب ها بده و ایا تاثیر هم دارد بودن انها یانه؟ /؟ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    سلام دوست گرامی تانک زیبایی دارین موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7 نمایش پست ها
    سلام سعید بسار زیبا هستند . یک خصوصیت خوبی که شما دارید ومن هم خیلی خوشم میاد این است که اکثر ماهیان را کوچک گرفته وانها را سایز کرده یک ویژگی خوبی که این کار دارد این است که این طوری ماهیا ن خیلی خوب با هم بزرگ شده وبا هم جفت میشوند ....اگر میشود یه توضیحی در مورد چوب ها بده و ایا تاثیر هم دارد بودن انها یانه؟ /؟ممنون
    سلام بر آقا محمد گل
    خیلی ممنون.محمد جان باهات کاملا موافقم وقتی ماهیان را از کوچکی سایز کنیم و نگه داریم یه حس و لذت دیگه ای داره و برای من به شخصه این جوری با ارزش تر اند.

در مورد چوب ها محمد جان تا جایی که من می دونم چند نمونه چوب در بازار است که معروف اند به:
    1-مانگرو : که رنگ مشکی یا قهوه ای سوخته دارند و به شکل تنه درخت اند و وزن زیادی دارند.
    2- موپانی: که شبیه کنده اند و به مانگرو ها شبیه اند ولی رنگشان روشن تر است و به رنگ قهوه ای روشن و باز است.
    3- چوب هایی که به آبنوس معروف اند و شاخه شاخه اند و شبیه چوب های درخت انگور اند.
    4- آخری هم این ریشه های آفرقایی است که مثل ریشه درخت اند.

حالا انتخاب اینها سلقه ای هم است و من به شخصه مانگرو را بیشتر می پسندم( نظر خودم) درباره تاثیرش هم این که آب را به رنگ کهربایی می کنند و گفته میشه همین کهربایی شدن برای دیسکس مفیده و شبیه محیط طبیعی دیسکس می ماند. (اما به نظر من اب کریستالی در اکواریوم دیسکس نمای بهتری داره) اما این خاصیت به مرور زمان کم و کمتر می شود و در اخر تقریبا از بین میرود. یه حسن دیگه ای هم که داره این که مواقعی که دیسکس ها استرس دارند می توانند بروند پشت این چوب ها که حالت مخفی شدن براشون داره و از استرس شون می کاهه.

محمد جان باز می تونی در قسمت "سوال و جواب عمومی ماهی دیسکس " بپرسی تا دوستان و اساتید بیشتر و کامل تر راهنمایی ات کنند.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط دیسکس سقز نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی تانک زیبایی دارین موفق باشید
    سلام
    خیلی ممنونم. چشم هایتان زیبا میبینه.
    تشکر که سر زدید و نظر دادین.
    ویرایش توسط SAE!D : 27th October 2014 در ساعت 09:31 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام
    چندتا عکس از تانک و ماهیانی که قبلا داشتم در سایز متوسط ماهی هاشون البته متاسفانه در سایز بزرگ این ماهی ها عکس ندارم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام سعید ممنون از پاسخ به سوالی که پرسیده بودم این عکس ها مثل عکس های دیگرت زیبا است و کلا جلوه ی زیبایی که اکواریوم هایت دارند این است که پوستر های زیبایی استفاده میکنی ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7 نمایش پست ها
    سلام سعید ممنون از پاسخ به سوالی که پرسیده بودم این عکس ها مثل عکس های دیگرت زیبا است و کلا جلوه ی زیبایی که اکواریوم هایت دارند این است که پوستر های زیبایی استفاده میکنی ممنون
    سلام
    محمد جان خیلی ممنونم و تشکر از این که همیشه به من لطف داری و به این آلبوم سر می زنی .
    موفق باشی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام سعید جان اگه میشه ز تانک ها وماهیان قدیمیت عکس بزار ممنون

صفحه 20 از 47 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)