نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی در مورد مناسب ترین مرجان نرم(soft coral) برای نگهدار

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ماشروم ها

16 61.54%
  • پلیپ ها

11 42.31%
  • سارکوفیتون

5 19.23%
  • فلاور

3 11.54%
  • درخت کنیا

0 0%
  • کاهویی

0 0%
  • چیلی

2 7.69%
  • درخت کریسمس

0 0%
  • کلت

2 7.69%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من به مرجان کلت رای دادم چون هم نگهداریش اسونه و هم باز که میشه واقعن زیباس تازه تو شرایط خوب تکثیرشم سریعه
    ماشروم هم نیازی به تعریف نداره ولی با در نظر گرفتن این که تو اکثر اکواریوم هایه ریف دیده میشه انتخاب یه مرجان دیگه رو در نظر گرفتم

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    دوستان وقت بخیر. از بین کاربران عزیز کسی تا به حال سارکوفیتون داشته. خیلی دوست دارم یکی بخرم . نگهداریش چه جوریه؟ این که میگن خیلی سمی و خطرناکه درسته؟ یعنی با هیچ نوع مرجانی نمیشه نگهداریش کرد؟ به هر حال تجربه دوستان از صد تا کتاب و مقاله درباره ی این مرجان واسم بارزش تره. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام بنظر من که خیلی مرجان قشنگی هست ونگهداری اسونی داره من یکی از مدل نرمش را حدودشش هفت سال شاید هم بیشتر داشتم که خیلی بزرگ شده بودالان یه سالی هست دادم به یکی از دوستان دادم که اونجا هم سرحال هست تا چند سال اسمش را اشتباه میگفتم تا اینکه دو سه سال پیش توی یکی از سایتها دیدم که اسمش چیز دیگه ای است این مدلی که من داشتم کاری به هیچ مرجانی نداشت وصلح طلب بودولی احتیاج به جریان زیاد ونور زیاد داشت اویل نمیدونستم ولی یه بار جابجا کردم جایی که جریان ونور بیشتر بود دیدم سر حالتر شده یکی دیگه هم یکی دو سال داشتم ولی شما فکر میکنم منظورتون از نوع سخت باشه که با این نوع از لحاظ نگهداری فرق داره نور وجریان متوسط میخواد ومهاجم هم هست ولی نگهداری از نوع سختش هم بنظر من اسونه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)