صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 256
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط نویدد نمایش پست ها
    سلام
    احسان جان ساعات کار کرد رف باید بر خلاف ساعات روشنی تانک باشه البته از الان هم میتونی روشنش کنی ولی به دلیل اینکه نیترات و فسفات کمتری تولید میشه رشد چندانی نداره . میتونی هم بعد از اینکه چند تا موجود به تانک اضافه کردی روشنش کنی ولی به نظر من اگه از همین الان روشن کنی خیلی بهتره و چون نور و محلول آهن رو بهش میدی گیاهات میتونن رشد داشته باشن .البته هر کسی نظری داره .در ضمن اول باید مقداری گیاه تهیه کنید
    تا نظر اساتید چی باشه
    سلام دوست عزیز یعنی قبل از طی شدن سیکل هم میشه گیاه گذاشت؟ اگه چراق روشن باشه جلب رشد نمیکنه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام دوستان این اسکیمر بنده خیلی فکرمو مشغول کرده دوتا عکس میزارم که یکی اسکیمر منع و یکی دیگه یه عکس از اینترنت گرفتم جفت اسکیموها مثل همه ولی چرا اسکیمر من کفش بالا نمیاد همه تنظیماتشم انجام دادم ولی بیشتر از نصف لوله کاپ بالا نمیاد ولی اون یکی اسکیمر چه کفی کرده ..هر دوتاشونم مثل همن یعنی مینی اسکیمر ماکرو راستی من هنوز سیکلم طی نشده و موجودی توی آکم ندارم تنها امیدواریم همینه

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    سلام دوستان این اسکیمر بنده خیلی فکرمو مشغول کرده دوتا عکس میزارم که یکی اسکیمر منع و یکی دیگه یه عکس از اینترنت گرفتم جفت اسکیموها مثل همه ولی چرا اسکیمر من کفش بالا نمیاد همه تنظیماتشم انجام دادم ولی بیشتر از نصف لوله کاپ بالا نمیاد ولی اون یکی اسکیمر چه کفی کرده ..هر دوتاشونم مثل همن یعنی مینی اسکیمر ماکرو راستی من هنوز سیکلم طی نشده و موجودی توی آکم ندارم تنها امیدواریم همینه

سلام دوست عزیز
    دلیلش رو خودتون فرمودید
    تا زمانی که اولین موجود زنده رو به تانک اضافه نکردید نیازی به روشن کردن اسکیمر نیست ( میگم موجود زنده چون لیوراک هم جزوش محصوب میشه)
    و این رو هم اضافه کنم که اسکیمر رو جوری باید تنظیم کنید که صطلاحا کف خشک جمع کنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دلیلش رو خودتون فرمودید
    تا زمانی که اولین موجود زنده رو به تانک اضافه نکردید نیازی به روشن کردن اسکیمر نیست ( میگم موجود زنده چون لیوراک هم جزوش محصوب میشه)
    و این رو هم اضافه کنم که اسکیمر رو جوری باید تنظیم کنید که صطلاحا کف خشک جمع کنه.
    سلام مرسی از راهنمایتون .یخورده لایثراک توی تانک هست ولی موجود دیگه ای نیست پیچ تنظیمشو هر چی باز میکنم و میبندم خیلی فزق نمیکنه اصلا کف بالا نمیاد که بریزه تو کاپ چه کف خشک چه آبدار ولی از ترکیدن حبابها داخل لوله کاپ یخورده آب زرد خیلی کم رنگ داخل کاپ جمع شده ولی کف مثل عکسی که از اینترنت گرفتم بالا نمیاد..پس شما میفرمایید وقتی آب یخورده کثیف بشه درست میشه بله؟

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام مرسی از راهنمایتون .یخورده لایثراک توی تانک هست ولی موجود دیگه ای نیست پیچ تنظیمشو هر چی باز میکنم و میبندم خیلی فزق نمیکنه اصلا کف بالا نمیاد که بریزه تو کاپ چه کف خشک چه آبدار ولی از ترکیدن حبابها داخل لوله کاپ یخورده آب زرد خیلی کم رنگ داخل کاپ جمع شده ولی کف مثل عکسی که از اینترنت گرفتم بالا نمیاد..پس شما میفرمایید وقتی آب یخورده کثیف بشه درست میشه بله؟
    خواهش می کنم دوست عزیز
    این تایپک رو مطالعه بفرمایید خالی از لطف نیست
    http://www.parsipet.ir/thread283.html
    موفق باشید و شاد

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015

سلام
    شما میتونید با تنظیم خروجی آب اسکیمر سطح کف داخل کاپ اسکیمر را تنظیم کنید
    یعنی هرچقدر خروجی کمتر باشه سطح کف بالاتره
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام
    شما میتونید با تنظیم خروجی آب اسکیمر سطح کف داخل کاپ اسکیمر را تنظیم کنید
    یعنی هرچقدر خروجی کمتر باشه سطح کف بالاتره
    موفق باشید
    ممنون از راهنماییاتون ولی من شیر خروجی و کامل میبندم ولی کف اصلان بالا نمیاد حالا برم خونه یه کم بیارمش بالاتر شاید بهتر بشه .بازم ممنونم

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    ممنون از راهنماییاتون ولی من شیر خروجی و کامل میبندم ولی کف اصلان بالا نمیاد حالا برم خونه یه کم بیارمش بالاتر شاید بهتر بشه .بازم ممنونم

سلام دوست عزیز
    رو بدنه اسکیمرهای اینترنال یه خط داره به اسم water level که باید هم سطح اب باشه،ممکنه اسکیمر شما از از سطح اب بالاتر از حد استانداردش باشه که با بستن کامل شیر باز هم اب سر ریز نمیشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    رو بدنه اسکیمرهای اینترنال یه خط داره به اسم water level که باید هم سطح اب باشه،ممکنه اسکیمر شما از از سطح اب بالاتر از حد استانداردش باشه که با بستن کامل شیر باز هم اب سر ریز نمیشه
    سلام نه دوست عزیز تا همونجایی که روی جعبه کشیده داخل آب هست نمیدونم عیب از چی هست .بیخیال خودش خوب میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10340
    سلام دوست عزیز یعنی قبل از طی شدن سیکل هم میشه گیاه گذاشت؟ اگه چراق روشن باشه جلب رشد نمیکنه؟
    سلام احسان جان
    بله میتونید گیاه بذارید ولی میزان رشدشون کمتر هست تازمانی که موجود زنده به تانک اضافه کنید .
    درمورد سوال دوم هم باید گیاه بذارید بعد لامپ رو روشن کنید .بدون گیاه اگه لامپ رو روشن کنید بله جلبک رشد میکنه.

صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)