صفحه 13 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 256
    همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    من هیچ وقت از هیچ مدیای فسفات گیر و نیترات گیر تو تانکم استفاده نکردم و فقط رف داشتم و هیچ موقع فسفات نداشتم
    این خیلی عالیه پش شمایه سیستم قدیمی و با ثبات دارین به علاوه سیفون مرتب ورعایت غذا دهی صحیح و تعداد ماهی مجاز
    منم هیچ وقت به گیاه خالی اعتماد نکردم
    چون همیشه فسفات تولید شده بیش از حد توان گیاه هست
    که یاباید سیفون مرتب هفتگی داشته باشیم برا خارج کردنش یا فسفات گیر

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    این خیلی عالیه پش شمایه سیستم قدیمی و با ثبات دارین به علاوه سیفون مرتب ورعایت غذا دهی صحیح و تعداد ماهی مجاز
    منم هیچ وقت به گیاه خالی اعتماد نکردم
    چون همیشه فسفات تولید شده بیش از حد توان گیاه هست
    که یاباید سیفون مرتب هفتگی داشته باشیم برا خارج کردنش یا فسفات گیر

دوستان قدیمی خبر دارن شما هم بدونید متاسفانه مسافرت بودم و فیوز پریده بود و تمام ماهیهام متاسفانه از بین رفتن و دیگه دلم نیومد دو ملیون پول ماهی بدم و تانکم رو تبدیل به تانک گیاهی کردم ولی خیلی دوست دارم یه تانک نانو آب شور برای خودم راه بندازم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    دوستان قدیمی خبر دارن شما هم بدونید متاسفانه مسافرت بودم و فیوز پریده بود و تمام ماهیهام متاسفانه از بین رفتن و دیگه دلم نیومد دو ملیون پول ماهی بدم و تانکم رو تبدیل به تانک گیاهی کردم ولی خیلی دوست دارم یه تانک نانو آب شور برای خودم راه بندازم
    ااااااااااا واقعا متاسفم
    منم تا حالا 3 بار تانکمو جمع کردم،البته یه بار ترکیده و خونه استخر شده ولی نمیشه کنار گذاشتش
    الانم جمع کردم تا دستو بالم باز بشه یه پی اچ کنترول و یه موجساز خوب با کنترلش بگیرم تا خدا بخواد اینبار برا sps شروع کنم
    البته یه نانو 25 لیتری دارم که انواع اقسام ماهی های expert only رو توش میریزم و در میارم(اخه من بیشتر علاقه به ازمایش کردن تست کردنشون دارم بعد که کارم تموم شد ماهی سالم و غذا خور شدرو دو دستی تقدیم میکنم به یکی دیگه حالشو میبره ) )))))))
    فعلا دلم با اونو و اسکوتر قرمزش خوشه
    ویرایش توسط farbodb : 15th July 2014 در ساعت 12:27 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نه،شما چراغ رف رو عکس چراغ تانک روشن خاموش کنید
    فربد الان که گیاه ندارم هم میتونم چراغ رف و عکس تانک روشن و خاموش کنم؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    فربد الان که گیاه ندارم هم میتونم چراغ رف و عکس تانک روشن و خاموش کنم؟
    وقتی گیاه نداری تاثیر نداره روشن خاموش کردنش، باز اقای نوروزی تجربشون بیشتره تو این قضیه ایشون نظر بدن بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    وقتی گیاه نداری تاثیر نداره روشن خاموش کردنش، باز اقای نوروزی تجربشون بیشتره تو این قضیه ایشون نظر بدن بهتره
    وقتی رف سیانو بزنه شروع میکنن به مصرف فسفات و نیترات درسته فقط رف و بد منظره میکنن یه خوبی دیگه هم داره که احتیاج به مراقبت نمیخواد درسته؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    وقتی رف سیانو بزنه شروع میکنن به مصرف فسفات و نیترات درسته فقط رف و بد منظره میکنن یه خوبی دیگه هم داره که احتیاج به مراقبت نمیخواد درسته؟
    اصولا جلبک از هر نوعیش تو جایی میزنه که شرایط بهتر باشه برا رشدش حالات میتونه داخل تانک باشه میتونه تورف باشه
    ولی سیانو خیلی خطرناکه و رو هرچی بزنه میمیره
    اگه رفتی دنباله روش کشت مزرعه سیانو پیشنهاد میکنم بیخیالش بشی،همیشه هر چیزی که میخونی درست نیست و گاهی صرفا فقط یه جنبه مقاله یا تجربه رو داره وگاهی حتی یه فیدبک هم تو سایتا زیر یه نوشته نیست بعلاوه اینکه ممکنه بعدا اثرات بد اون در اینده بیشتر باشه
    البته من الان تاپیک سایتو خوندم وبرام جالب بود 2 3 نفر این کارو کردن وراضی بودن
    من نظرم مثبت نیست برا این کار رف هم تا حدودی رو شرایط اب شما تاثیر داره در صورت راه افتادن کار،وقتی راههای دیگه هست چرا ادم ریسک کنه
    تا نظر دوستان دیگه چی باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    اصولا جلبک از هر نوعیش تو جایی میزنه که شرایط بهتر باشه برا رشدش حالات میتونه داخل تانک باشه میتونه تورف باشه
    ولی سیانو خیلی خطرناکه و رو هرچی بزنه میمیره
    اگه رفتی دنباله روش کشت مزرعه سیانو پیشنهاد میکنم بیخیالش بشی،همیشه هر چیزی که میخونی درست نیست و گاهی صرفا فقط یه جنبه مقاله یا تجربه رو داره وگاهی حتی یه فیدبک هم تو سایتا زیر یه نوشته نیست بعلاوه اینکه ممکنه بعدا اثرات بد اون در اینده بیشتر باشه
    البته من الان تاپیک سایتو خوندم وبرام جالب بود 2 3 نفر این کارو کردن وراضی بودن
    من نظرم مثبت نیست برا این کار رف هم تا حدودی رو شرایط اب شما تاثیر داره در صورت راه افتادن کار،وقتی راههای دیگه هست چرا ادم ریسک کنه
    تا نظر دوستان دیگه چی باشه
    نه منم خوشم نمیاد همینجوری سوال پرسیدم فربد جان نمیشه از این جلبک هایی که روی صفحه atsمیزنه توی رف تولید کرد؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نه منم خوشم نمیاد همینجوری سوال پرسیدم فربد جان نمیشه از این جلبک هایی که روی صفحه atsمیزنه توی رف تولید کرد؟
    نه
    خوب چرا رف رو فعال نمیکنی!!یه گیاه بزار یک هفته اول نورتو روشن بزار تا گیاه بگیره بعد هم عکس نورتانک روشن خاموش کن نورشو
    البته قبلش نیتراتو به 20 برسون

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    اصولا جلبک از هر نوعیش تو جایی میزنه که شرایط بهتر باشه برا رشدش حالات میتونه داخل تانک باشه میتونه تورف باشهولی سیانو خیلی خطرناکه و رو هرچی بزنه میمیرهاگه رفتی دنباله روش کشت مزرعه سیانو پیشنهاد میکنم بیخیالش بشی،همیشه هر چیزی که میخونی درست نیست و گاهی صرفا فقط یه جنبه مقاله یا تجربه رو داره وگاهی حتی یه فیدبک هم تو سایتا زیر یه نوشته نیست بعلاوه اینکه ممکنه بعدا اثرات بد اون در اینده بیشتر باشهالبته من الان تاپیک سایتو خوندم وبرام جالب بود 2 3 نفر این کارو کردن وراضی بودنمن نظرم مثبت نیست برا این کار رف هم تا حدودی رو شرایط اب شما تاثیر داره در صورت راه افتادن کار،وقتی راههای دیگه هست چرا ادم ریسک کنه تا نظر دوستان دیگه چی باشه
    سلامدر صورت استفاده از این روش حتما خروجی رف رو باید فیلتر کنید و از خروج سیانو از رف و ورودش به تانک جلوگیری کنید وگرنه تمام تانک رو سیانو برمیدارهدر کل رف بدون سانو نمیشه و با داشتن گیاه هم سیانو میزنه

صفحه 13 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)